Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 hetes szakítás után, mi a fenét kezdjek magammal? Olyan üres lett minden. A fiammal ketten maradtunk, és jár az agyam, jól döntöttem-e. fórum

1 hetes szakítás után, mi a fenét kezdjek magammal? Olyan üres lett minden. A fiammal ketten maradtunk, és jár az agyam, jól döntöttem-e. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 6. 13:22

Köszönöm a biztató sorokat. A fiam 5 éves. 2 évig voltunk együtt, nem ő a gyerkőc apja. De a Zsoltit (fiam) eléggé megviselte.

Nem volt megcsalás, átverés, stb., egyszerűen elveszett a harmónia. Ráadásul rengeteget dolgozott, naponta ment kondizni, hétköznap nem is volt velünk. Maradtak a hétvégék, de akkor meg ment horgászni, motorozni. Magányosnak éreztem magam mellette.

Márciusba megszűnt a munkahelyem. ...szóval ez így most elég bizonytalan időszak számomra

15. FormáSan (válaszként erre: 12. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 6. 13:03

nagyon okos tanács:-)

azt hiszem, sokunknak ezt kéne tenni!

14. 8e163afeff (válaszként erre: 12. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 6. 13:00
Ez is nagyon jó ötlet.
2010. máj. 6. 13:00

Íratkozz be valamilyen tanfolyamra, valamire, ami heti rendszerességgel új dolgokat hoz az életedbe: lehet jógacsoport, festőtanfolyam, bármi, amit szívesen kipróbálnál.

De a kérdés az, miért vannak kétségeid. Csak mert egyedül érzed magad, és könnyebb társsal minden (mert akkor várj az igazira), vagy mert még mindig érzel valamit iránta (akkor el kell gondolkodni, hogy lehet-e még menteni valamit, kell-e menteni, vagy beletörődni abba, hogy nem vállalható számotokra az érzés megélése különböző okok miatt). Írhatnál többet a helyzetről...

12. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Dd76b862ba)
2010. máj. 6. 12:37
Vegyél elő egy papírt és egy tollat. Nagyon őszintén nézz magadba, és jegyzeteld fel azokat a dolgokat, amiket az elmúlt években (mondjuk elmúlt 10 év) szerettél volna csinálni, de nem tudtad mert... A ... bármivel helyettesíthető: mert férjnél voltál, mert kicsi volt a gyerek, mert nem volt rá pénzed, mert nem volt rá időd, mert inkább a pároddal mentél focimeccsre. Amikor összegyűlt 5-10 ilyen dolog (ha őszinte leszel, össze fog gyűlni), akkor szépen, módszeresen állj neki a megvalósításnak! És ne gondolj nagy dolgokra! Lehet csak az is, hogy elmennél a barátnőddel Dobogókőre, vagy hogy jó lenne végre belülni valahova vacsizni a legrégebben látott barátaiddal, vagy meg kéne szervezni egy osztálytalálkozót, vagy meg kéne tanulni egy nyelvet. Akármi. Akár együtt a gyerekeddel, akár külön. És hidd el, rá fogsz jönni, hogy élni jó, és nem fogod azon törni a fejed, hogy jól döntöttél-e. Azt majd az idő igazolja.
11. stokimagdi (válaszként erre: 7. - Boszorkánylepke)
2010. máj. 6. 12:36

Csatlakozom !

Első a gyerek.

A többi majd jön, idővel.

Ne idegeskedj, és sok sikert.

10. Ella89 (válaszként erre: 7. - Boszorkánylepke)
2010. máj. 6. 12:32
Én is ezt akartam javasolni! Fodrász, kozmetikus, masszázs, mindenféle kényeztetés, amit anyagilag megengedhetsz magadnak! És persze menjetek kirándulni a fiaddal, sok szép hely van! Kitartás, gondolj arra, hogy innen már csak felfelé van! És tényleg nem vagy egyedül, van egy gyereked, aki nagyon szeret!
2010. máj. 6. 12:31

ne akarj elmenekülni, mert csak önmagad elől menekülsz, az múlt elől, az meg követ, veled van. bárhová mész is.

az élet meg máshol sem könnyebb, főleg nem kisgyerekkel újrakezdve.

nincs akire támaszkodhatsz átmenetileg? szülők, barátok?

8. Pumi87 (válaszként erre: 7. - Boszorkánylepke)
2010. máj. 6. 12:28

Igazad van!!!!


Tedd ezt!:)

2010. máj. 6. 12:21

Kényeztesd magadat, csináltassál új frizut, vegyél magadnak valami dögös rucit és töltsél sok időt a fiaddal. Menjetek el kirándulni, utazzatok el valami szép helyre és próbáljál ne gondolni arra, hogy társ nélkül maradtál. Hiszen nem vagy egyedül, ha gyermeked is van. Görcsösen ne akard, hogy rádtaláljon a szerelem, jön az majd magától, lehet éppen akkor, amikor nem is számítasz rá.

Ha már nem jól működött a kapcsolat, ne szomorkodjál miatta, hogy vége lett. Fel a fejjel, sok sikert!

2010. máj. 6. 12:20
próbálj valami elfoglaltságot kitalálni kettőtöknek! Még sokáig fogod érezni, de ne hagyd hogy elbizonytalanodj! Megtetted amit akrtál, de most rossz nélküle, üres ahogy irod!
2010. máj. 6. 12:19
mennyi idős a kisfiad?
4. Pumi87 (válaszként erre: 3. - Dca7af89ee)
2010. máj. 6. 12:19
ua...?
2010. máj. 6. 12:17
Miért szakítottatok?
2010. máj. 6. 12:15
jav.: "kezdjek"
2010. máj. 6. 12:15
1 hetes szakítás után, mi a fenét kedzjek magammal? Olyan üres lett minden. A fiammal ketten maradtunk, és jár az agyam, jól döntöttem-e.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook