Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zwilling evőeszközök? Tényleg annyira jók mint amilyen drágák? fórum

Zwilling evőeszközök? Tényleg annyira jók mint amilyen drágák? (beszélgetős fórum)


2019. máj. 7. 19:26

Sziasztok !

Valakinek esetleg van feleslegessé vált SPAR-OS pontjai Zwilling termékekre?

Nagyon megköszönném!

Szép estét! 😉

6. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 5. - Correct)
2010. nov. 14. 00:48

A kontakt allergia azért a legritkább esetben jön elő egy villa megfogásától. Legalábbis én ezt extrémnek tartom.


Nikkel allergiás vagyok és egy sor másra is rosszul reagálok, de ahhoz azért rajta kell lennie a bőrömön hosszasan, min. fél óra, de inkább egy óra, hogy megterheljen. Persze, lehet valaki még nálam is jóval érzékenyebb, de nem hinném, hogy az "átlag nikkel allergiás" pl. egy ebéd miatt veszélyben lenne, ha ilyen evőeszközöket használ. Márcsak azért sem, mert a legtöbb evőeszközben minőségétől függően van nikkel és/vagy króm.

2010. nov. 13. 12:20

Utánanéztem az eredeti külföldi honlapján, ennyit sikerült a szetteknél:


18/10 rozsdamentes acélból

18% króm a korrózióvédelemért

10% nikkel a ragyogásért

a penge kovácsolt az élesség tökéletessége miatt



(ezekben egy a bibi, rengetegen allergiásak a nikkelre, köztük én is...ilyenkor jön elő pl. az ekcéma, vagy kinek mi)

2010. nov. 13. 12:17

Ezt találtam az online shopjukban:

GREENWICH - 6 espresso spoons

35,50 EUR


Szóval na! :D

3. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Opi1)
2010. nov. 13. 12:10

Detto. :) De volt már ugyanott evőeszköz is. Nagyon jóóó volt! Azt adtam esküvői ajándéknak. Asszem 2 éve volt. :)

Nekünk van gyerek evőeszköz, nagyon jó minőség! Én nem látok különbséget a Zw. és a WMF között, ami a minőséget illeti...

2. opi1
2010. nov. 13. 12:07
egy pár éve is volt pontgyűtés az egyik áruházban, akkor zwilling kések voltak. És nagyon nagyon jók. Bánom hogy nem váltottam akkor többet. Mert szinte csak azokat használom :)
2010. nov. 13. 11:51
az egyik áruházban most épp ezekre lehet pontokat gyűjteni, és olcsón megvásárolhatod. tényleg annyira drága az eredeti ára (pl. 13ezer 6db süteményes villa)? azért drága mert annyira jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook