Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zuglói Uzsoki Kórházban szülők írjatok! :))) fórum

Zuglói Uzsoki Kórházban szülők írjatok! :))) (beszélgetős fórum)


1 2
7. genlips (válaszként erre: 1. - Szisszó)
2008. febr. 2. 15:34
Testvérem párja múlt év szeptemberében hozott világra egy fiút és apás szülés volt, panaszt nem hallottam tőlük, az apa fényképezhetett is, boldogak voltak!
6. Szisszó (válaszként erre: 5. - Fürtöcske)
2008. jan. 27. 03:58

Ez biztató, mert én 3 hét múlva fogom ott szülni az első babám! :))


Köszi a biztatást és könnyű szülést Neked 2 hónap múlva!

5. Fürtöcske (válaszként erre: 3. - Gate)
2008. jan. 26. 23:33
Én az Uzsokiban szültem az elsőt, a papa bejöhetett, sőt, ki-be sétálhatott, elképzelni sem tudom nálatok mi gond lehetett, mert 6 napos ott tartozkodásom alatt nem hallottam ilyenről.Én mindennel nagyon megvoltam elégedve, a következőt is ott szülöm 2 honap mulva.
2008. jan. 23. 09:39
Én ott szültem, minden rendben ment és nem volt semmi problémám senkivel. Velem és a babámmal rendesen bántak.
3. gate
2008. jan. 22. 13:30
Én ott szültem a második Gyermekemet.Elég rossz tapasztalatom volt sajnos.Apás szülést szerettünk volna és ott közölték a férjemmel hogy ő nem mehet be és ugy beszéltek vele mint egy utolsó senkivel.Kint ült a folyoson 22:50 meg lett a lányunk és ő hajnali 1ig ott ült addig senki nem ment ki hozzá hogy mi van velünk.Szóval én nem ajánlom.Az elsö babát a Szent Istvánban szültem.Az nagyon jó én azt ajánlom mindenkinek.-
2008. jan. 21. 20:47

Én még nem jártam ott, de jókat hallottam a helyről. Elég modernek tűnik számomra és az orvosok, akik vizsgáltak a kollégium egészség napon, nagyon rendesnek és kedvesnek tűntek.

Ha ez nem csak látszat, akkor én így ismeretlenül is ajnálanám.

2008. jan. 21. 20:41

Sziasztok!

2008. február 19-re vagyok kiírva az első babámmal!

Szeretném ha, írna aki szintén az Uzsokiban írt az ottani tapasztalatairól. Milyenek a körülmények, személyzet hozzáállása, stb..........

Szívesen várom a jövőben ott szülőket is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook