Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírzúzó diéta fórum

Zsírzúzó diéta (beszélgetős fórum)


2012. júl. 5. 18:17
Nekem kicsit soknak tűnik hogy 9 napig csak zöldség és gyümölcs. Én imádom mind kettő de ha csak azt kéne ennem 9 napig megviselne... Igaz én szeretem a húst...
2012. júl. 5. 10:22
Amúgy a zöldség-gyümölcs alap meghúzása szerintem jó dolog,de a fehérje-bevitelre azért oda kell figyelni,hogy legyen.Irányvonalnak elmegy szerintem.
11. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 4. - Kata0513)
2012. júl. 5. 10:20
A heti 3-5 alkalom sportot is tartani fogod?Mert azzal együtt ajánlja.
10. 130454e42d (válaszként erre: 9. - Kata0513)
2012. júl. 4. 11:22
Nem tudnád növelni a zöldségek arányát a krumpli, rizs, kenyér rovására, és mellé sovány húsokat enni, persze nem rántva? A nasit pedig mittomén hetente 2x engedélyezni magadnak, meghatározott napokon? Így nem lenne gond valamilyen családi, baráti esemény sem, simán be lehet illeszteni az életmódodba.
9. Kata0513 (válaszként erre: 8. - 130454e42d)
2012. júl. 4. 11:17

hmm.... kb 10-15kilót.


Mérgetelenítés alatt én sem gondoltam, hogy odamegy a méreganyaghoz a zöldborsó amit megeszek és kitessékeli a szervezetemből.

De tény hogy kevés zöldséget ettem, és nem tartom rossz dolgnak hogy 9napig csak azt egyem.... Vagy nem tudom..elég tanácstalan vagyok.

Sosem diétáztam. Mindig csak nézegettem őket, de sosem kezdtem el, mert féltem, hog többet ártok mint használok. De sajnos rá kellett jönnöm arra, hogyha nincs egy séma amit kövessek, akkor bizony elég sokat bűnözök.

Sportolni is sportolok, azzal sosem volt baj. Néha mondjuk kimarad, ez igaz, Ahogy időm engedi.

8. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Kata0513)
2012. júl. 4. 11:02

Ha bármiből sokat eszel nem fogysz szerintem. Én inkább arrafelé mennék el, hogy kevés szénhidrát, de nem teljesen elhagyni, kevés zsír, sok fehérje, amit ízlés szerint választasz ki. Pl. hiába egészséges a hal én nem eszem meg. Fontos, hogy magadra szabd a diétát, vagy inkább étkezést, és amit kialakítasz azt sokáig tudd tartani. A mozgás is kell, hogy ne csak fogyj, formásodj is.

Mennyit szeretnél leadni?

2012. júl. 4. 11:00

A méregtelenítés, mint olyan, oltári nagy baromság.


[link]

[link]


Ha kihagyod az étkezésből a liszteset és cukrosat, jobban jársz, mint bármilyen idióta diétával. Nem mellesleg, mi lesz, ha abbahagyod a diétát? megmondom. duplán megy vissza rád.

6. Kata0513 (válaszként erre: 5. - 130454e42d)
2012. júl. 4. 10:58

a megkötést úgy értettem, hogy számos diétában olvastam már, hogy ezt meg azt kell enni, hogy van egy kész séma... ez pedig azt a szabadságot engedi meg, hogy a kicsiből amit enged bármit ehetek. :) Meg nem kell kalóriát számolgatni....


De egészségtelennek nem tűnik, ugye? Voltak ilyen anyagcsere gyorsító diéták stb, amiben minden reggel kellett kávé, meg stb... na mindegy nem jut eszembe, az gyors és látványos fogyást igért, csak sajnos minden kiürült a szervezetedből.... szóval szerintetek ez is ilyen? Vagy nem? :) Említetted hogy kevés a fehérje. Védülis a 2. szakasztól ehetek húst, sajtot, tejet, ez tényleg kevés?,

5. 130454e42d (válaszként erre: 4. - Kata0513)
2012. júl. 4. 10:51
Nekem nem úgy tűnik, hogy semmi nincs megszabva, sőt, rengeteg tiltás van. Ha ennyire korlátozod azt, hogy mit ehetsz automatikusan csökken a mennyiség is, így fogyni fogsz. Én hiányolom belőle a fehérjét, ami az izomhoz nagyon kell.
4. Kata0513 (válaszként erre: 3. - Kata0513)
2012. júl. 4. 10:49

a harmadik szakasz 4 hét.


Amúgy nem gondolom hogy rossz lenne. Nincs megszabva semmi, így ez munka mellett is bőven kivitelezhető. Főleg ezért is döntöttem e mellett, de nem tudom... Lehet hogy hatástalan?:)

3. Kata0513 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2012. júl. 4. 10:47

Röviden:


Első szakasz: Méregtelenítés. Csak zöldség és gyümölcs fogyasztása megengedett. Minden mennyiségben. Tojásfehérje max 2 egy nap, napi 1 pohár zsírszegény tej, joghurt.barna rizs. 1pohár 1 nap. Ez 9 napig tart.


Második szakasz:

Kb mint az előző, ugyanúgy a zöldség gyümölcs a fő téma, de enged húst enni, 10 dekát egy nap, valamint halak, sovány sajtok, 1 egész tojás és 4 fehérje, gabonapelyhek (korpapehely stb nem a cukrozottak...) ez 3 hét.


Harmadik szakasz: mint az előzőek, csak több mennyiséget enged. plusz bejönnek a teljes kiörlésű lisztből készült dolgok napi 1 alkalommal. 2egész tojás, de desszert is lehet 1 szer.


Negyedik lépés: itt jön vissza a diéta előtti étkezés, persze leír olyan tanácsokat h miből kevesebbet, miből többet h továbbra is zöldség, gyümölcs kapjon szerepet.


Az összes szakaszhoz: napi 4-5 kisebb étkezés, sok folyadék, heti 3-5 alkalom sport.


Kávé csak a 2. szakasztól megengedett.

Hát kb ennyi.

2012. júl. 4. 10:18

Szia:)

Írsz róla, mert ezt még így nem hallottam, majd utána megmondom, hogy jó-e:)

2012. júl. 4. 10:17

Hello!


Arról szeretnék érdeklődni, hogy valakinek van e erről tapasztalata?

Egész pontosan Ian K. Smith Zsírzúzó diéta című könyvére, programjára gondolok.

Diétáznom kell, de nem szeretnék semmi radikálisat. Ez első olvasásra nem tűnt annak. De azért olyat sem szeretnék, ami hasztalan.

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook