Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsíros vagyok de vékony, mit tegyek? fórum

Zsíros vagyok de vékony, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


19. Henyababa (válaszként erre: 15. - Cepheus)
2009. jún. 10. 12:27
Szerintem nincs bajom az "én" képpel,csak örök elégedetlen vagyok. Próbálom mindenből a maximumot kihozni :)
2009. jún. 9. 17:57
én 165 magas vaok és 53 kg ennek ellenére a hasamon csipőmön váááááááá naon hájas vaok +a belsőcombomon, én is attól félek ha keményebben elkezdenék tornázni még az a kis mellem is lemenne ami van azt pedig naon nem akarom
17. csokipuding (válaszként erre: 13. - Emke89)
2009. jún. 9. 17:52
hát a képed alapján pedig nagyon csinos vagy, tavaly hogyan fogytál le ilyen csinire miket tornáztál én most béres alaxandrázok 1 picit több mint 1 hónapja remélem sikerül elérnem az álomalakomat:)
2009. jún. 9. 17:19

Ugyanez a bajom. Csak nem vagyok vékony.

Igazából vannak helyek, ahol csontos vagyok, máshol meg zsíros. Csak a zsírégetéses edzés maradt. Visszaszorítom a céhát, sok fehérje, zsír középérték. És rengeteg edzés. Én napi 1,5 órát edzek.

15. Cepheus (válaszként erre: 1. - Henyababa)
2009. jún. 9. 16:44

Hát pedig a fotód alapján nagyon csinos vagy, szerintem az énképeddel van probléma. (Ezt NEM bántásból mondom, tiniknél tipikus, mondjuk 23 évesen már az egészségre is figyelni kell.)


20-as BMI alatt egészségtelen nőként létezni, még akoor is, ha más az amit a korszellem diktál.

2009. jún. 9. 16:42

Izomerősítő torna

Rubint Réka Napi 20 perc

Béres Alexandra Menni fog

+ bicikli, futás

13. emke89
2009. jún. 9. 16:39

Sziasztok!


Sajnos nekem is ez a próblémám...:Stavaly nyéron leadtam a zsírt magamról,de azzal együtt a kilók is mentek,én nem láttam magamon,de azt mondták úgy nézek ki mint egy anorexiás:Sés hát sajnos a mellemből nagyon sok ment...Most spinningelni kezdtem el járni,majd mellette meg szeretnék futni meg néha torázni,remélem használ,majd írom a fejleményeket:)

12. Henyababa (válaszként erre: 9. - 3a92f8d690)
2009. jún. 9. 16:08
A ruha alatt nem látszik :)
11. Nicole01 (válaszként erre: 6. - Henyababa)
2009. jún. 9. 12:21
Én Rékázok,Capoeira, fittlabda meg hasonló dolgok!Sajnos nekem is kell mozognom,mert van azért bőven mit ledolgozni!:-)
2009. jún. 9. 08:36

Sziasztok!

Hat igen sajnos mindenkinek meggyulik a baja a zsirral, akinek nem a poci, popsira rakodik, annak a verebe, ami elegge veszelyes, hat sportal es egeszseges eletmoddal, azaz keves szenhidrat, semmi zsiros, olajban sult, tejfolos, zsiros hus, szal semmi "rossz" zsiros dolgot kerulni kell!!!


Amugy ajanlanam az etrendkiegeszitoket, en pl mikroalga port szedek, tele van vitaminnal meg nagyon sok fontos anyaggal, ami a testzsirt, koleszterint csokkenti, nezzetek utana neten :)

amiota szedem jobban erzem magam minden szempontbol :)

9. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Henyababa)
2009. jún. 9. 07:54
Hol a Zsírod._)Nagyon csinos vagy!!Ha úgy érzed menj edzőterembe stb..
2009. jún. 9. 07:47

A lányomnak is ez a problémája, hogy a súlya a magasságához tökéletes, de magas a testzsírja, pedig rendesen sportol is (heti 3x kosáredzése van, 2x judo, 2x úszás). Neki azt javasolta a doki, hogy nagyon kevés szénhidrátot egyen, felejtse el a fehér kenyeret, tésztákat, cukrozott löttyöket, sütiket, édességet és egyen sok fehérjét, pl fehér husikat, tejet, joghurtokat, tojást, sajtokat és minden mennyiségben zöldségeket, főleg nyersen, de jó párolva is és vigyázzon az édes gyümikkel is.

Sajnos nem elég a mozgás, de az is kell nagyon.

7. Henyababa (válaszként erre: 4. - Nicole01)
2009. jún. 9. 06:29
Jah,és néha el szoktam menni kocogni egy fél órát,mert azt olvastam valahol hogy cardio is kell a torna mellé az úgy hatásos. Meg hát a narancsbőrre a kocogás a legjobb. (Nekem abból is jut bőven)
6. Henyababa (válaszként erre: 4. - Nicole01)
2009. jún. 9. 06:13
Eleinte Rubint Rékát,de az olyan nehéz,hogy meguntam. Ugyhogy most Béres Alexandra 200% alakformálás. Végülis ez lehet,hogy jó lesz csak türelmetlen vagyok.Miért te mit szoktál csinálni? Néztem a képeid,neked nagyon szuper az alakod :)
5. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Henyababa)
2009. jún. 9. 04:07

Szia!


Én 2dolgot tudok neked ajánlani:

egyik a Pilates.Ez remekül formálja a testet,biztos,hogy centik fognak lemenni a kritikus "zsíros" területekről.Viszont nagyon oda kell figyelni,hogy pontosan végezd a gyakorlatokat!

A másik a súlyzós edzések,akár lábra is lábsúly csatolásával,stb...

4. Nicole01 (válaszként erre: 3. - Henyababa)
2009. jún. 8. 19:55
miket szoktál csinálni?
3. Henyababa (válaszként erre: 2. - Nicole01)
2009. jún. 8. 19:33
És szerinted melyik a leghatásosabb torna?Mert ha sokat tornázom akkor attól is fogyok :(
2009. jún. 8. 19:25
Nem kell valami különleges diéta!szerintem tornázz kicsivel többet,és este ne nagyon egyél,csak light- es kajákat!:-)
2009. jún. 8. 19:21

Sziasztok!

Az én problémám az, hogy a testsúlyom az ideális,de mégis zsíros vagyok. Rendszeressen sportolok, viszont mindent eszek amit megkívánok. Mindenki diétát javasol,de azzal fogyni fogok(és eltűnik a maradék mellem is) és azt nem akarom. Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook