Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zsíros kenyér, uborkával! fórum

Zsíros kenyér, uborkával! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zsíros kenyér, uborkával!

16. 298b15dfdd (válaszként erre: 15. - Zalia)
2012. okt. 16. 16:14
Rajta,még uborka is van.:)
15. zalia
2011. júl. 29. 01:15
ur isten nem ettem zsiros kenyeret 8 eve.kesz vagyok pedig milyen finom :)
2010. dec. 15. 14:32

erről nekem is van egy megható történetem....


szép napot mindenkinek

2010. dec. 15. 13:09

Köszönöm NEKED kedves emlékező,hogy vetted a fáradságot és megosztottad emlékedet velünk olvasokkal.

Cserébe ugyan ilyen emlékezetes szép ünnepeket!!!!

Élmény volt olvasni, sok kedves emlék elő jött.

Köszi: csábos

2010. dec. 15. 09:28

Ez a cikk kedves hozzászóló a régi piac hangulatát idézi vissza, az árusok mindenhonnan oda vitték fel árujukat eladásra és akkoriban csekély összegért is könnyebben lehetett a vevőknek vásárolni és a jó minőség természetesen garantált volt. Azt az élményt már senki sem hozhatja vissza. Kiderül az írásodból udvariasak voltak egymással, akik ott kínálták portékájukat fáradtságot nem kímélve és ez áldozatvállalás feltétlenül megérte. Hasonló, de megható és szintén ugyanilyen kedves történetet, ami igaz szintén Székesfehérváron Kati néni volt nagyon népszerű és népes vevőköre volt, ez az asszony is jó eladó volt. Szobrát lehet látni a vidéki városban van egy leszármazottja, aki jól ismerte és a környékbeliek, akik sokat találkoztak vele.

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. Üdv.Ágnes

11. lelszi
2010. dec. 15. 09:10

Nem akarok ünneprontó lenni, nekem is vannak hasonló emlékeim az egyik Nagymamámmal kapcsolatban, a stílust kritizálóknak pedig csak annyit: írjanak jobbat! De!

Ha szoktál templomba menni, nem csak mint turista (amikor nincs mise)akkor minden egyes alkalommal elmondják a Miatyánkot, a Hiszek egyet, és az Üdvözlégy Máriát! Nem tudom milyen imakönyvben kerested, de a római katolikus Imakönyvekben -szerintem- mindegyikben megtalálhatóak.

Nekem azért tetszett!

2010. dec. 8. 14:47
Szinte látom, ahogy MAMA keni a kenyeret és csomagolja a selyempapírba, kis flakon limonádé, és indulhatunk is "kirándulni" az 500 méterre lévő fasorba! Visszahoztál egy szeletet gyermekkoromból, köszönöm!
2010. dec. 8. 12:18

Ilyesmiről álmodok... és hinni akarom, hogy valóra válik. Tanulok a percnek... a percben élni.

Segítettél, köszönöm.

8. agis
2010. dec. 7. 22:31

Nekem sajnos, negativ kritikam van. A cime tobbet sejtet, mint amit maga a cikk ad. Tul rovid, kapkodo mondatok, a fogalmazas gyerekes.


A lenyeg eltunik a 100 haromszavas mondat kozott.

Erthetetlen kapitalisok hasznalata.


Roviden ennyi. Megirni biztosan nagyobb elmeny volt, mint elolvasni.

2010. dec. 7. 15:46
Nagyon jó volt olvasni. Köszönöm.
2010. dec. 7. 13:31
De jó volt olvasni! Köszönöm!:)
2010. dec. 7. 13:30
Nagyon szépen leírtad,köszönöm,hogy megosztottad velünk e sorokat.Sok emlék előjött nekem is,végig pityeregtem.
2010. dec. 7. 12:14
Áh. Imádtam. Végre.
2010. dec. 7. 10:20
Szép volt! Mintha a gyerekkorom egy darabja köszönt volna vissza!
2010. dec. 7. 10:15
Nagyon-nagyon szép történet:)Tudok vele azonosulni.Köszönöm.
2010. dec. 7. 10:08
Hogy mit is keresnek ezek a mondatok itt? Mindenki döntse el saját maga. Hisz Veled, Vele, akár, elő is fordulhat még mindez, vagy fordult is elő? Hisz az Élet forgatókönyvírója nem csak én vagyok. Mindenesetre, a szemlélet, amivel látom, igen.

Ugrás a teljes írásra: Zsíros kenyér, uborkával!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook