Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás külső comb fórum

Zsírleszívás külső comb (beszélgetős fórum)


3. Edit2000 (válaszként erre: 2. - 09c993da1c)
2009. dec. 14. 18:30

Szia!


Jajj de jó hogy válaszoltál, már azt hittem mindenki tökéletes:-))

Mikor szeretnéd megcsináltatni? Nekem előbb le kéne fogyni, mert csak akkor lehet látni a végleges formát, amiből le kell szívni.

A fájdalomtól én is félek. Ha majd túl leszel rajta, nagyon várom a tapasztalatodat!

A szorító naciban hogyan tudtak mosakodni?

2. 09c993da1c (válaszként erre: 1. - Edit2000)
2009. dec. 13. 14:56

Szia! Én is szeretnék zsírleszívást végeztetni a combomon! :) Nemsokára túl esek rajta, szóval nekem még nem volt, de a pultosomnak igen! Aszt mondta, hogy megbánta, mert azóta aránytalanul hízik, és , ma már mást választana e helyett....

Mondjuk nekem meg pont, más nem segít, úgyhogy nem tud elijeszteni. Meg beszélem a dokival, és semmiféle aránytalan hízás nem lesz! Zsuzsi aszt is mondta, hogy eléggé fájdalmas utána, de ezzel is úgy vagyok, hogy azt az egy hetet ki lehet bírni. Győrben szeretném csináltatni, egy barátnőm ajánlotta Dr. Körmendinél, aki azt mondta, hogy a combom felső része egy régiónak számít, ami 80000ft lesz, és a térdem melletti buci is 80000ft, az egész hozzávetőleg 250000ft lesz.

2009. dec. 1. 19:13

Sziasztok!


Olyan fórumozók hozzászolásait várom, akik túlestek zsírleszíváson külső combon. A külső combjaimon van két nagy púp, azt tervezem megoperáltatni. Milyen tapasztalataitok vannak? Mennyire fájdalmas, és a kompressziós ruhában hogyan lehet mosakodni? Mennyi ideig fáj? Mennyibe került a leszívás? Illetve minden egyéb tapasztalat érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook