Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás 2011- Valaki vállalkozna velem? fórum

Zsírleszívás 2011- Valaki vállalkozna velem? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 19. 08:20

Sziasztok,

nekem január végén volt zsírleszívás - has és derék részről - 1,5 - 1 - 1 liter volt kb. Utána 8 héten keresztül éjjel-nappal hordtam a szorítóruhát, s bár amikor a műtét volt, közvetlenül a leszívás után, amikor még nem puffadtam fel - nagyon jónak tűnt - azaz a hasam lapos volt és a derekamnak volt egy "íve"... azóta lassan fél évnél járok... és az egész terület fáj - általában estére sokkal érezhetőbb, és olyan, mintha az egész még mindig gyulladt lenne... nagyon el vagyok keseredve, mert bár anno 38-as ruhákat hordtam, az orvos azt mondta, a műtét után 36-ost kell majd vennem...ezzel ellentétben most csak 40-es nadrág / szoknya jön rám :-(

Sajnos több alkalommal visszamentem a műtő orvosomhoz, aki minden alkalommal úgy beszélt velem, mintha a fenti probléma csak a fantáziám szüleménye lenne ..ha meg nem az, akkor semmi köze a zsírleszíváshoz...menjek a háziorvoshoz.. voltam... ott is... az eredményeim nem mutatnak semmi érdemlegeset, a másik gond, hogy amint a műtétet elmondom egy orvosnak, azonnal megállapítja, hogy akkor ez mégiscsak a zsírleszívás gyógyulásával kell, hogy összefüggjön... Őszintén szólva tanácstalan vagyok, hogy hova forduljak segítségért, mert nem érzem jól magamat a bőrömben és tényleg fáj... és megbántam az egészet...szerintem talán hasplasztikával együtt lehet látványos...

Ha esetleg ötletetek lenne, kihez érdemes elmenni ezekkel az utó-problémákkal, kérlek hogy írjatok! Nagyon köszönöm!

20. Meus80
2011. jún. 3. 14:48

Kedves Jutka!


Nekem is fájt elég sokáig a szorítóruha levétele után, kb. 1 hete viszont már nem érzek semmit, a fájdalom szerintem neked is hamarosan elmúlik majd. Abban viszont ennyi idő után sajnos már nem hiszek, hogy a hasam laposabb lesz majd.

2011. máj. 31. 16:33

Sziasztok!

Az én zsirleszívásom márc. 31-én volt, főleg gyomor-derék részről. 6 hétig hordtam a szorítóruhát, addig nem fájt szinte egyáltalán. Ülőmunkát végzek, és mióta ne hordom a szorítóruhátm délutánra már nagyon fáj. Bármit veszek fel minden kényelmetlen, még a bugyi is benyomja a hasamat és úgy marad, ha leveszem, hepe-hupás. A gyomrom továbbra is nagy, nem vagyok elégedett.

18. Meus80
2011. máj. 4. 14:19

Sziasztok!

Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a zsírleszívással kapcsolatban.03.21.-én volt a műtétem (has-derék-bricsesz) 170 cm magas vagyok, 54 kg, tehát nem volt sok feleslegem, de az a kicsi pont a has-derék tájékra rakódott le. Összesen 600 ml-t szívott le az orvos, amit ennyi területről elég kevésnek tartok, ráadásul a bricseszt önszántából távolította el, én nem kértem. Tegnap telt le a 6 hét, változás meg semmi, pedig lelkiismeretesen hordtam a szorító ruhát is.Hát, nagyon elszomorít.

2011. márc. 31. 20:23

Hát kicsit én is ettől a hepe hupa dologtól félek, meg leginkább a lógó bőrtől...mert nekem igyis van egy kicsi.

De most ugydöntöttem inkább bevállalok egy Velashape bérletet....az legalább feszesít és fogyaszt is...

2011. márc. 30. 07:18
Sziasztok ! Nekem volt zsirleszivás a hasamon. Annyira nem fájdalmas,izomláz szerű érzés.Megtenném-e ujra? Határozottan nem ! A hasam hepehupás maradt,és a bőr löttyetté vált.A zsirleszivás hasznos lehet,de szerintem csak plasztikával együtt. Lehet hogy rossz kezekbe kerültem,de nem voltam elégedett az eredménnyel.Gondoljátok végig érdemes vagy sem felcserélni pénzért egy problémát másikra,mert a löttyedt bőrrel pont ugy nem lesztek megelégedve, mint a zsirlerakódással !
2011. márc. 29. 08:57

Vakri!

nekem is le írnád?

14. e2a3ad1da7 (válaszként erre: 13. - 38880cb6f6)
2011. márc. 28. 22:14

csajok, rosszul hangzik ez a zsírleszívás. összerezzentem. már mindent kipróbáltatok? én pl most próbálom az XLS medical bogyókat, attól függően, hogy mit eszem, úgy veszek be zsíroldó, szénhidrátoldó v étvágy csökkentő kapszulát.

Már egy hónapja elkezdtem, és érzem és mérem is, hogy hat. nem szeretném ezt a zsírleszívásos dolgot csinálni. S

13. 38880cb6f6 (válaszként erre: 12. - Vakri)
2011. márc. 28. 21:23

szia.

persze hogy érdekel.

irj nyugodtam :-)


És még mindig várom a jelentkezőket:-)

12. vakri (válaszként erre: 5. - 38880cb6f6)
2011. márc. 28. 20:15
A cicimmel együtt csináltattam, a zsírleszívás helye egyelőre sokkal fájdalmasabb, mint a cici. Az érzésről nem sokat tudok mesélni, mert aludtam. A többit priviben ha érdekel.
2011. márc. 28. 19:23
:-)
2011. márc. 28. 19:01
Hát nem egy olcsó mulatság!
9. 38880cb6f6 (válaszként erre: 8. - Tünci88)
2011. márc. 28. 19:00

Szia.

Ha van kedved összefoghatunk :-) én először combból szeretnék leszedetni.

Hát láttam olyat hogy területenként 60.000.- de ugye a has is több területből áll. Mondjuk én egy terület 80.000.- -be jobban megbizom, mert azért inkább profi kezébe szeretnék kerülni :-)

2011. márc. 28. 18:57

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni!

Nekem a hasamból, és a csípőmből!

Körülbelül milyen árakkal dolgoznak...?

7. Vadmalna (válaszként erre: 3. - 38880cb6f6)
2011. márc. 28. 18:54
Majd figyellek, és drukkolok!!
6. bujuli (válaszként erre: 4. - Vakri)
2011. márc. 28. 18:44
Grtaula, hogy bevállaltad. Fájdalmas volt?
5. 38880cb6f6 (válaszként erre: 4. - Vakri)
2011. márc. 28. 18:40

Uhh és milyen érzés volt?? mesélj el mindent :-)

mennyiért csináltattad és hol?

2011. márc. 28. 18:38
Én múlt héten voltam, nekem a derekamról kellett, mert nekem se ment le onnan semmi.Én pont fordítva voltam, fenekem, combom, mellem, karom tök lefogyott, de a derekamból semmi. Mondjuk a hátam is hájas még, de arra nem volt most keret.
2011. márc. 28. 18:34

Ohh köszi szépen, remélem sikerül is.


Sajnos én május végéig még melozom, és csak utána tudom megcsináltatni. Remélem tényleg összejön :-)

Neked is szoritok, a piszkos anyagiakhoz :-)

2. Vadmalna (válaszként erre: 1. - 38880cb6f6)
2011. márc. 28. 18:30

Szia!


Az én combom is "genetikailag" hatalmas...nekem most először is fogyni kell, és aztán hátha...de ehhez a piszkos anyagiak is szükségesek, sajnos..

Tehát szívesen társulnék, de attól tartok, ez most nem lehetséges, DE - ha nincs ellenedre, figyelemmel kísérném az átalakulásodat. Sok sikert mindenhez!!!

2011. márc. 28. 18:27

Sziasztok.

Szeretnék Zsírleszívást csináltatni a combjaimról, és ha lenne egy társ akit érdekelne ez a téma, és esetleg vállalkozna rá csak fél egyedül belevágni, én szivesen társulnék vele.

Sokat olvastam a témával kapcsolatba, és sajnos nekem semmi nem segit. hiába fogytam 30 kilót, a combjaim még mindig 42-es méretűek mig a felsőtestem 36-os.

Várom a jelentkezőket :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook