Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégetők fórum

Zsírégetők (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 21. 11:27
Ha zsírmegkötőt kerestek itt van a formoline L112. Én használtam még Németországban. Úgy tudom most már itthon is lehet kapni. Ezek a gyógyszerek azonban csak az étellel bevitt zsírt kötik meg, nem azt ami már rajtunk van. Én elháríthatatlan vacsorameghíváskor használtam fogyókúrám alatt. Erre megfelelt. Diétával és odafigyeléssel ezek a gyógyszerek kikerülhetők.
12. d'or (válaszként erre: 3. - Juhsajt)
2007. okt. 26. 21:10
szio,na kerdezem,hogy kiprobaltad-e ezt a csodaszert???
11. adri25
2007. okt. 24. 08:43
Szia Csibi. Milyen fogyókúrával fogytál le?
2007. okt. 24. 08:36
Egyetértek Pirosalma 9. hozzászólásával. Én 35 kg-os súlyfelesleggel kezdtem februárban egy fogyókúrába, aminek az alapja a jól összeállított diéta és kedvem szerinti mozgás. Eddig kb. 20 kg-ot adtam le, ami lehetett volna több is, ha jobban megszorítom a diétát.
9. Pirosalma (válaszként erre: 8. - Astrophytum)
2007. aug. 23. 17:34

Szia!

Egy jól összeállított diétát segíthet, de csak minimálisan (nagyobb hatáshoz nagyon nagy mennyiség kell, rettenetesen költséges, és a nagyobb bevitel esetén hosszú távon jelentősen nő a vitaminhiány kockázata).

Én azt a pénzt inkább pl. gyümölcsre, sőt még inkább zsíros tengeri halra (lazac, makréla, hering, szardínia, sprotni) költeném (omega-3 zsírsavakat tartalmaznak, talán már hallottál ezekről). Ebből heti 2 adag (2-szer 10 deka) fogyasztása ajánlott, amennyiben ellenjavallat (gyógyszerekkel való kölcsönhatás lehetséges, különös tekintettel a véralvadásgátlókra) nincs, erről érdemes lenne orvossal konzultálni.

Remélem, segíthettem:-)

8. astrophytum (válaszként erre: 7. - Pirosalma)
2007. aug. 23. 12:33
örülök pirosalma előző hozzászólásának. Valami ilyesmi kérdésem lett volna, és nem az, hogy hol is tudom ezt megvenni. Arra a google több választ is ad. Azt tudom, hogy a bevitt zsírt köti meg, csak azt nem, van e értelme esetleg szedni, mennyire segítheti esetleg a fogyást. Vagy ez is csak egy eladó termék?
2007. aug. 22. 11:15

Sziasztok!

A kitozán mindössze a bevitt zsírt köti meg (mint az élelmi rostok egy része, csak erősebben), pontosabban abból bizonyos mennyiséget (a kitozán bevitt mennyiségétől függően), így az nem tud fölszívódni.


"Ez azt jelenti, hogy pl. egy 100kg súlyú személy 4 hét alatt kb. 8 kg-ot fogy, ami megfelel heti 2 kg-os fogyásnak" - ez irreális. Ahhoz, hogy ilyen fogyás következzen be, napi 150 (!!!) g zsírt kellene megkötnie a kitozánnak (ehhez több 10 g kitozán kellene), ami irreális (ilyen mennyiségű zsír emésztetlenül hasmenést okozna amúgy is). Tehát vagy a szerző félreértelmezett egy adatot, vagy át akarnak verni. Heti 2 kg-os fogyás amúgy sem kifizetődő a legtöbb esetben, és otthoni körülmények között semmiképpen sem ajánlott!


A kitozán a zsírban oldódó vitaminok fölszívódását akadályozhatja; nagy mennyiség tartósan epekő kiakulását, ill. az esszenciális zsírsavak hiányát eredményezheti. Gyógyszerekkel való kölcsönhatás, ill. a felszívódás gátlása nem kizárt!

2007. aug. 22. 10:51
Szia,engem is érdekelne,van 25 zavaró plusz kilóm!Elküldenéd???Szia
2007. júl. 25. 21:02

Szia Astrophytum!

Engem is érdekelne hogy hol lehet hozzájutni Chitosanhoz és mennyi az ára?

Előre is köszönöm !

4. astrophytum (válaszként erre: 3. - Juhsajt)
2007. júl. 25. 08:09
elküldet egy üzenetben
3. juhsajt (válaszként erre: 1. - Astrophytum)
2007. júl. 24. 09:59

Kedves Astrophytum!

Árdeklődni szertnék, hogy hol lehet hozzájutni Chitosanhoz? Köszönöm!

2007. júl. 17. 07:34

Nem kell zsírégető. (bár működhet, nem is vonom kétségbe, csak MINEK????) A chitosan-t szerintem azoknak a sportolóknak találták ki, akiknek a versenysúly eléréséhez és a szálkásításhoz kell tökéletesedniük, nem pedig nagy tömeget leadni. A fogyáshoz:

Mozgás kell és akaraterő, kevesebb, minőségi, arányosan felépített étrend. akkor fogy valaki tartósan.

2007. júl. 17. 06:20

Egy netes oldalon találtam a zsírégetők csoportosításáról és hatásmechanizmusáról. Kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban mások tapasztalatára, véleményére.


De egy példa, mit is írtak:Amennyiben Ön dőzsölni és egyidejűleg fogyni is akar, valamint annyit enni és annyiszor enni, amennyiszer akar, anélkül hogy egyetlenegy kilagrammot hízna és természetesen kockázat nélkül, és pótlólagosan a következőt akarja elérni:


csonterősítés,

illetve a magasvérnyomás

és a túl magas koleszterinszint csökkentése?

A megoldás Chitosan, mely egy természetes zsírblokkoló!

Számos tudományos cikk (mint például "Ars Medicina" Helsinki 1994. augusztus-októberi szám) tartalmazza, hogy a Chitosan bevételével négy hét után a testsúly átlag 8 %-kal csökkenthető. Ez azt jelenti, hogy pl. egy 100kg súlyú személy 4 hét alatt kb. 8 kg-ot fogy, ami megfelel heti 2 kg-os fogyásnak.


A Chitosan egy 100 %-os természetes ballasztanyag, melyet kitinből nyernek és amely kagylós állatok (mint pl. apró termetű tengeri rákok) elhalt csontvázában található poliszacharid. A Chitosan egy természetben előforduló anyag, mely hasonlít a kemikáliákhoz, melyek a növényekben rostos anyagot képeznek és nevük cellulóz. Ugyanakkor nem hasonlít a növényi rostokhoz, mert a Chitosan egy mágneshez hasonlóan dolgozik, azaz kiemelkedő képességgel rendelkezik ahhoz, hogy lekösse a zsírt és mintegy egy szivacs működjön az emésztő traktusban. Ezt a folyamatot magunk is tudjuk ellenőrizni a következőképpen:


Vegyünk egy pohár vizet és tegyünk bele egy cseppnyi étolajat.

Öntsük ezt egy kapszula Chitosanra,

kb. 10 másodperc múlva látható lesz, hogy a Chitosan az olajat felszívta.


A Chitosan hatásos súly- és zsírcsökkentést biztosít, és segít a zsírlebontásában. Mellette a Chitosan, mintegy átlagos ballasztanyag is működik, mely csökkenti a zsírban gazdag és gondatlan étkezés hátrányait, mellette csökkenti a magasvérnyomást, illetve a koleszterin szintet. Elősegíti az ulcusok (fekélyek) és sebek sérülések gyógyulását. Antibakteriális és antikandida hatása is van. A zsírblokkoló antacitként működik, segít szabályozni a magasvérnyomást. Segít a gyógyításban és megakadályozza az érzékeny bélszindrómákat és a székrekedést. A kálcium hatását erősíti, ezáltal csonterősítő is. A zsírblokkoló csökkenti a vér hugysav szintjét (mely köszvényt is okozhat) és újabban kimutatható a daganat elleni hatás tulajdonsága is. Mivel a Chitosan egy természetesen tiszta ballasztkészítmény, mely ténylegesen az emberi szervezetben inaktív marad, ezért teljes mértékben biztonságos és nincs mellékhatása!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook