Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégetés és szálkásítás fórum

Zsírégetés és szálkásítás (beszélgetős fórum)


3. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - P_a.)
2011. nov. 16. 12:57

Ahoz hogy valami valtozast vegyel eszre magadon ugyanugy az etkezesre is odakell figyelned mint a mozgasra. A mozgas mar megvan, de sajnos az evest is komolyan kell venni eppugy mint a testmozgast.

Ne csodalkozz hogy nem valtoztal semmi, ha nem valtoztattal a dietadon.

Nem hiszem hogy olyan kemeny dietat kellene folytatnod mint a testepitoknek, csupan egyel tiszta ertekes taplalo eteleket, valamint fontos hogy mikor mi eszel.

2011. nov. 16. 10:40

A testépítők úgy szálkásítanak, hogy feleszik magukat, azaz tömeget növelnek, majd kis súllyal sorozatismétlésekkel visszaszálkásítanak... Eddig azt mondták hogy kis súly sok ismétlés, de mostanában felfedezték hogy nagy súly kevés ismétlés is elég a szálkásításhoz!


Úgy gondolom az étkezésed mindenképp rendbe kell tenni hisz azon múlik minden! A mozgás az csak rásegít, de az étkezésen múlik 70 %ban. Ami nem is százalék.


Nem ismerem azt a módot amit írtál... Durva diéta? Szerintem egészséges étkezés kell csak hozzá :)


Szép napot!

1. p_a.
2011. nov. 16. 10:31

Sziasztok! Célom a zsírégetés és szálkásítás. Egy évig jártam heti 3x boxaerobikra, és 4x alakformálóra. Sok változást nem látok magamon. Talán 1-2 izmom jobban látszik, de nem fogytam. Az evésre nem igazán figyeltem oda.. Most azt akarom kipróbálni, hogy 10percet tekerek 110RPM-mel, utána fél órán keresztül percenként váltogatom a 130RPM-et és a 110RPM-et, aztán 5perc lassú tekerés, kb. 100-105RPM..

Szerintetek ez így hatásos lesz? Szálkásításhoz nagyon durva diéta kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook