Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégetés bővebben fórum

Zsírégetés bővebben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zsírégetés bővebben

25. fe939
2010. okt. 5. 00:49

Mi az, hogy zsiregeto? Hogyan egetnek el egyes anyagok a zsirt?


A zsiregetok neha pl. vizhajtok, es gyors sulycsokkenest okoznak azaltal, hogy sok ertekes vizet hajtanak ki a szervezetbol.


Vigyazni kell a mocsok termekekkel.

24. helenhadsell (válaszként erre: 21. - Nyussz81)
2010. júl. 26. 00:36

Ne haragudj, a hazai testépitovilagban nem vagyok jaratos. Meg az amerikai divattablettakban sem . Csak a karnitinban egy kicsit, mert évek ota szedem megszakitasokkal.

De biztos vagyok benne, hogy a meno edzok tobbet tudnak nalam szegény csoro otthonulo tudatlannal.

23. mm666 (válaszként erre: 22. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. júl. 25. 22:18
Köszönöm,de inkább a kérdéseimre vártam volna választ.
22. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 20. - Mm666)
2010. júl. 25. 14:26
Ezeket a szereket eleve nem szabadna szedned orvosi konzultáció nélkül. Nincs olyan fórum, ahol bárki felelősségteljes véleményt tudna formálni, mert senki nem ismeri a pontos kórképedet, azokat a szereket, amiket szedsz és az említett étrendkiegészítők esetleges kereszthatásait...
21. Nyussz81 (válaszként erre: 6. - Helenhadsell)
2010. júl. 25. 14:03

A karnitinnek nincs hatasa a vernyomasra es a szivre sem karos, sot eppen ellenkezoleg!! Nem lehet tuladagolni, manapsag a vitatargya inkabb az, hogy mennyitol hatasos. Amerikaban mar 6000-8000 mg-okrol beszelnek, a hazai testepitovilagban is abszolut elfogadott a 3-4000 mg.

Javaslom, hogy elobb frisitsd a sajat tudasodat, mielott a masikat letorkolod...

20. mm666
2010. júl. 25. 00:25

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Kb 1 hete kezdtem el szedni egy zsírégető kapszulát, a Lipo6 Black Hers nevűt. Tudom,van ilyen fórum,de ott nagyon régi az utsó hozzászólás nekem pedig sürgős. Először,mivel nem ismertem és csak olvastam róla 2x3-at vettem be. Ez aznap du volt amikor megérkezett. Nagyon vártam és kíváncsi voltam. Hát ne tudjátok meg. negyed óra elteltével olyan rosszul lettem,pedig nem magas a vérnyomásom. Remegtem,folyt a könnyem,fájt a hasam,szorult a torkom. Bevettem egy Xanaxot és attól enyhült. Másnap az eladó kiscsajt megkérdeztem és azt mondta vegyem vissza 2x2-re. Így enyhébb a rosszullét,csak annyit érzek kb negyedóráig,mintha mindjárt hánynom kellene,aztán ez az érzés átalakul farkaséhséggé. Én nem érzem tőle azt hogy csökkenne az éhségérzetem,mint sokan írták,inkább baromi éhes vagyok tőle. 2 napja elkezdtem tornázni,így csökken az éhség,de utána visszatér. A közérzetem nem valami jó,viszont már nem alszom minden délután. Ma nem tornáztam,mert iszonyú izomlázzal küzdök,mindenhol,mint akit alaposan megvertek. Bevettem fél 7kor a 2 kapszulát kb fél óra múlva kajáltam,mert éhes voltam. Most meg azt vettem észre,hogy nem tudok annyit enni,mint eddig. Kb a felénél már nem esik jól.

Azt írják és mondják ez a szer nagyon kemény és gyors eredményt hoz. Na de mennyi idő kell ehhez. Pont ezért vettem meg mert elég türelmetlen vagyok. Nem vagyok kövér, vagy túlsúlyos,de nagynak találom a hasam a csípőm és a hátamon a derekamon mindkét oldalt van 3 kis hurka,ami rövid gatyában és mini feszes topban iszonyatosan kihangsúlyozódik és nagyon ízléstelen. Már nem is veszek fel ilyeneket.

Mi a véleményetek? Azt elmondom,hogy pánikbeteg és depressziós vagyok,amire gyógyszert szedek,amire azt mondta a dokim,hogy akár red bullt is ihatok mellette. Viszont gyors pulzusra is szedek gyógyszert,de mértem a vérnyomásom és a kapszula nem dobja meg annyira a pulzusomat.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy akkor most mennyire hatékony ez a cucc,mondjuk amellett hogy nem eszek zsírosat,több zöldséget gyümölcsöt eszem és minden nap edzek?

Mert ha nincs semmi hatása akkor kipróbálnék mást.

Olvastam két másik szerről,szintén női kategóriában és szintén brutális hatással. Hydroxycut Max Advanced 120 kapsz. és ugyanez Instant drink változatban. De ajánlották nekem már az Animal Cuts nevűt is. Kéem,aki ismeri ezeket a cuccokat fejtse ki a véleményét melyik a leghatásosabb,mert én nem hátrálok meg,akkor sem ha rosszul érzem magam. Kérlek segítsetek!

19. bbibe (válaszként erre: 8. - EmintE)
2010. júl. 11. 13:02
Ezt én is hallottam és én 2000mg-t szedek és nincs bűz. Hangsúlyozom orvosi ellenőrzés mellett.
18. bbibe (válaszként erre: 6. - Helenhadsell)
2010. júl. 11. 13:00
Edzőkkel beszélgettem erről és sok információt olvastam el ezzel kapcsolatban és persze orvossal is beszéltem és ők ezt mondták! Nem megalapozott információt nem írnák ki egy ilyen szövegbe. Nem szándékozom ártani senkinek sem. De ezt a nagy mennyiséget sportolók használják. Orvos mondta!
2010. júl. 9. 22:16

"Lassú anyagcserénél vagy fáradékonyságnál vagy kevés energiánál érdemes guarana, koffein, yohimbe kivonat tartalmú táplálék kiegészítők a legjobbak."


Először egy laborvizsgálat kellene, mert akár olyan kézenfekvől dolog is okozhatja, mint például a vérszegénység (meg egy sor más), amire a fent említett táplálék kiegészítők egyike sem jó.

16. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 10. - Scara.bosco)
2010. júl. 9. 22:12

"Mondjuk nekem egyik sem jött be. Étvágycsökkentőnek meg főleg nem. A heti 6 edzés, és ésszerű táplálkozás viszont igen."


Akár én is írhattam volna:)

15. polly79 (válaszként erre: 1. - Bbibe)
2010. júl. 9. 20:58
Azért ez így elég felületes....
2010. júl. 9. 17:38
sziasztok én is tudok ajánlani zsirégetöt kapok imélcimet küldöm a linket
2010. júl. 8. 20:48

Olvassatok kicsit utána a karnitinnek jobban!Ajánlom a www.scitec.hu site-on Molecool , azaz Szász Máté rovatát,aki nem mellesleg biológus ,wwww.body.builder.hu és a wwww.shop.builder.hu oldalon is tájékozódhattok!

Semmi ártalmas anyag nincs benne, mivel nem termogén zsírégető!

Én is használom, most is 3 grammot fogyasztottam torna előtt , nem emeli a vérnyomást sem!!!


Peace!:)

12. ivi79
2010. júl. 8. 20:30
nem kell félni az l-karnitintől, az emberi szervezet is állít elő, de elég kis mennyiségben.évek óta edzés előtt 2-3000mg iszom és a világon semmi bajom tőle, max jobban izzadok.segíti a regenerációt, kitolja a fáradtságérzetet, enyhíti az izomszövet sérüléseit, javitja az izmok oxigén ellátását és a légzést, jó hatással van a szívizomra, stb.komoly diéta és edzés mellett a fogyást is segíti:)
2010. júl. 8. 19:12
3-4000mg L-carnitin?!?!?!?!?!?! ezt hol olvastad? mert elég nagy butaság...
2010. júl. 8. 18:19

Azért a legtöbb profi oldalon az szerepel, hogy leginkább ne szedj semmit. Zsírégetőt pedig csak akkor, ha az utolsó néhány nem mozduló kilódat akarod letolni. Illetve ugye a versenyzők, akiknek eszelősen le kell nyomni a testzsírjukat. A thermogének mellé erősen ajánlott figyelni a koffeinbevitelre, mert pörget. Hiszen az a cél, hogy nem edzés időben is égesse a szírt. Ezt pedig csak úgy tudja, hogy megemeli a pulzusodat, megpörgeti az anyagcserédet. Azt mondjuk nem tom, mi van, ha leállsz vele.

De többszáz oldalnyi szakmai irodalom fellelhető a neten a zsírégetőkről, ha valakit komolyabban érdekelnek.


Mondjuk nekem egyik sem jött be. Étvágycsökkentőnek meg főleg nem. A heti 6 edzés, és ésszerű táplálkozás viszont igen.

2010. júl. 8. 15:19
hát nem tom..én vettem krómot l carnitint de semmi hatása..csak a pénztárcám lett vékonyabb
2010. júl. 8. 12:24

Szia! jól összeszedted a gondolatokat, és örülök, hogy szerepel az is benne: mindezt diéta és mozgás MELLÉ...

Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az L-karnitin tényleg nagyon jó dolog én is szedem, viszont tudományos helyeken azt olvastam, hogy napi 1000mg-nál több adag halszagú szájbűzt eredményez...elvileg mellékhatás nincs, csak szerettem volna itt megjegyezni ;)

2010. júl. 8. 05:52

én szedek mindennap l-carnitint a multivitamin mellé, nem zsírégetés szempontjából, hanem mert jót tesz a szívnek, elvileg nem lehet túladagolni, és én amúgy sem eszek elég húst szerintem. ja és ha szedem, kevésbé vagyok aluszékony.

amúgy az a legjobb zsírégető, ha nem eszel finomított szénhidrátot, folyton iszol, és benyomsz egy nap 3 zöldteát. mmint a mozgás mellett. ennél durvább szerekhez nem merek fordulni, mert elmegyek egy hét nyaralásra, és visszajövök 5 kiló plusszal.

6. helenhadsell (válaszként erre: 1. - Bbibe)
2010. júl. 8. 00:42

Megnéznélek én téged 3-4000 mg l-carnitinnel.

Max 1000 mg ot lehet naponta szedni, azt is, csak ha jo a szived, és nem magas a vérnyomásod. Miért irsz olyan dolgokat, amivel komolyan árthatsz a tobbieknek ???? Igazi felelotlenség. Az egészség nem játék!

2010. júl. 7. 21:19
Szia! Köszi a cikket kifogom próbálni. Nekem lassú az anyagcserém felpörgetem kicsit :) Viszont a króm nekem sem vált be :( Dehát nem vagyunk egyformák!
2010. júl. 7. 20:30

Mindenkinél más módszer válik be. Én is a biztos módszert keresem. De még nem tudom. Probálkozni fogok különbőző "csoda" szerekkel.


De jó a cikk! Köszi

2010. júl. 7. 18:43

hát én vettem krómot de semmit nem használt...

pénzkidobás volt

2010. júl. 7. 17:10

Szia! Teljesen igazad van!

Ám én az L-karnitinból nem javasolnék még 1500m-t sem annak, aki most kezdi. Amit én használok, arra 400mg van írva, napi 1-et javasol, én kettőt szoktam bevenni edzés előtt, és nem ma kezdtem sportolni, így is hatásos. Edzeni kell és kevesebbet enni.

Egyszer kaptam ajándékba sc.teces zsírégető tablettát, szintén L-karnitint tartalmaz, meg mást is, nagy erőbevetéssel sportoltam mellette, de nekem alvás-zavaraim voltak tőle, konkrétan túlpörögtem...

Így maradok a jól bevált táplálék-kiegészítőnél.

2010. júl. 7. 16:08
Nézem a fórumokat és egyre több olyan fórum nyílik ahol mindenki azt kérdezi, hogy melyik a legjobb zsírégető folyadék vagy táplálékkiegészítő. Engem is nagyon érdekelt így hát utána néztem. Olvassátok és használjátok!

Ugrás a teljes írásra: Zsírégetés bővebben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook