Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zsigmond király Főiskola fórum

Zsigmond király Főiskola (beszélgetős fórum)

11. Bcicus (válaszként erre: 10. - Hepe)
2013. márc. 4. 07:20
Kár, hogy ez nem igaz.
10. Hepe (válaszként erre: 4. - Kicsimanóci)
2013. márc. 4. 07:03

Jah, még annyit, h a nem jegyzikről, h kb 97% az elhelyezkedési ráta a zskf-esek között :D

Peti

9. Hepe (válaszként erre: 1. - NyZy)
2013. márc. 4. 07:01

Szia! Én most végzek a ZsKF-en, és hidd el nem fogsz csalódni. Gazdálkodás és menedzsment szakon vagyok, megmondom őszintén, voltak nehéz időszakok, sőt, matekból, statból szívtam rendesen. De nagyon jól éreztem magam az elmúlt 3 évben. Mind az oktatás színvonala (ugyanazok az oktatók tanítanak itt is, mint az ELTÉn, vagy a BKF-en!), mind a hallgatói élet nagyon jó, az oktatók segítőkészek, jó a közösség. Az hogy magánintézmény még jobb is ösztöndíjak miatt, mert költségesként is kapok. Én maradok masteren, már beadtam, bár levelezőn, és remélem sikerül az állami :) Voltam fél évet Erasmussal Cypruson is!

Most gyakorlaton vagyok a KH-nál, remélem maradok is ;)

Jah, amúgy sztem nézz rá a FB oldalukra :D az sokat elmond!

2013. márc. 2. 22:51
Nagyon gyenge suli, a diplomáját kevés munáltató értékeli.
7. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - NyZy)
2013. márc. 2. 18:24

én is oda jártam.. de még az első időkben /kb 6-7 éve/.. hogy most milyen, nem tudom.. akkor még "azért kellett tanulni rendesen"...

De szerettem oda járni.. hogy most hogyan változott, azt nem tudom.. azt láttam, hogy kibővítették, nagyon modern stb stb.

Sajnos azok a tanárok akik még engem tanítottak és nagyon szerettem őket, már meghaltak. De vannak még jó tanárok ott szerintem :)

6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - NyZy)
2013. márc. 2. 17:30
Alapítványi főiskola, mindenki végigcsinálja, aki bekerül oda, tipikusan papírgyártó.
5. NyZy
2013. márc. 2. 16:56
pfff akkor lehet melléfogtunk.és a tomori pál?
2013. márc. 2. 16:34
Állítólag nem jegyzik, (kb. mint a Gábor Dénes Főiskolát.)
3. katie_rose (válaszként erre: 1. - NyZy)
2013. márc. 2. 16:12

Párom oda jár. Dióhéjban: Könnyű suli...

Ha nem tanul semmit akkor kettes, ha kicsit tanul,akkor 4es, 5ös megvan. Ez alól csak 1-2 tantárgy/tanár a kivétel.

(és ugyan okos a párom, de azért nem ennyire zseni :D)

2013. márc. 2. 16:07
Szia! Én szerettem oda járni, érdekesek voltak az előadások, stb., de nem a papírt igazából nem tudtam eddig hasznosítani. Andragógia szakon végeztem. Vannak ott hasznosabb szakok is. :)
1. NyZy
2013. márc. 2. 15:35

Sziasztok

Érdekelne a véleményetek a Zsigmond király Főiskoláról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook