Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zsibvásásron ilyen esetben mit tehet a vásárló? fórum

Zsibvásásron ilyen esetben mit tehet a vásárló? (tudásbázis kérdés)

7. kiszvorosz (válaszként erre: 1. - A90ed2414e)
2012. okt. 27. 21:46
Ilyen esetben úgy tudom, köteles lenne odaadni, de nyilván nem fogja. Írhatsz az oldal üzemeltetőjének (így a te negatív értékelésedet törölni fogják-hisz nyilván azt kapsz majd), és persze írhatsz te is egy jó kis negatív értékelést. Arra figyelj,hogy a probléma részletesen le legyen írva,de ne "gyalázkodó" stílusú legyen. Így az üzemeltető megtartja az értkelésedet, és a többi leendő vásárlója tudni fogja előre,kitől rendelne.
6. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - A90ed2414e)
2012. okt. 27. 21:30

Ennél többet sajnos nem tehetsz !:(


Ajánlanám neked a [link] ahol tényleg igazgyöngyhöz tudsz hozzájutni, nagyon kedvező árakon.

2012. okt. 26. 20:31

A kikiáltási ára 1 FT.villámár 10.000

nincs minimálár

4. jstefan (válaszként erre: 1. - A90ed2414e)
2012. okt. 26. 19:11
Ez egy egyszerű vicces átverés volt!!! Szerintem itt nincs semmilyen nyaklánc,főleg nem igazgyöngyből készült,és 1Ft az ára???? Elhiszed???? Van olyan TV csatorna ahol pénzbevonzó nyakláncot lehet venni,és lehet nyerni egy kamion pénzt, azt próbáld ki , lehet hogy nagyobb szerencséd lesz!
2012. okt. 26. 18:07
ha 1Ft-ért zárult akkor szerintem köteles 1ft-ért adni. Ha nincs megadva minimálár akkor így járt.
2012. okt. 26. 12:51

igazgyöngy nyakláncot *

bocsánat csak nagyon ideges vagyok.

2012. okt. 26. 12:51
Megnyertem 1 ft ért 2db igazgyöngynakláncot.Majd írt nekem a paraszt hogy ezt ugye én sem gondoltam komolyan, de nagyon flegmán.Nagyon felhúzott.Leírtam neki a felhasználói kötelezettségeket,meg hogy ő tette fel így.Nem reagál.Mit tehetnék?Nem is nekem kellene hanem a hugomnak, nagyon várta már és sikerült, megnyertük.2db volt felrakva egybe.Hova kihez forduljak?Írtam oda a fórumba, sőt a moderátoroknak is.De eddig semmi reakció.Hátha tud valaki segíteni nekem itt.Egyébként 10.000 ért volt fix áron, de nem volt minimál ár, és csak mi licitáltunk rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook