Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zoom Models - ismeri valaki? fórum

Zoom Models - ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


9. Józsibirka (válaszként erre: 8. - Timycat)
2022. szept. 3. 16:45
👍
8. timycat (válaszként erre: 7. - Józsibirka)
2022. szept. 3. 16:43
Semmi, maradt nekünk szép
2022. szept. 3. 16:34
Mi lett a dologból?
6. temmp (válaszként erre: 1. - Timycat)
2013. szept. 23. 22:23

Mi lett a húgoddal? Bejött a Zoom?

Az Art Models-nél most keresnek megint modelleket.

2012. febr. 1. 12:15

hali!

én is a zoommal dolgozom, nagyon tetszik, engem meggyőztek, még nem találkoztam ehhez hasonló ügynökséggel, ahogy bementem ingyen elkészítették a képeimet, teszem hozzá hogy életem legjobb képei lettek :) és úgy néz ki, hogy hamarosan utazhatok is :)

2011. máj. 2. 21:54

Szia!


Én a zoom models-nél vagyok modell. Most kezdtem nagyon jó hely komolyan mondom. És semmit nem kell fizetni ha jó vagy kiküldenem külföldre és ők fizetnek mindent. És ez nem kamu.

3. timycat (válaszként erre: 2. - Nitus1982)
2011. ápr. 28. 21:24

Köszönöm a választ, biztos hogy elkísérem. Ahogy leírtad, legalább tudom mire kell figyelni.


Ha elmegy a válogatásra, még gondolkodik, akkor megírom a tapasztalatainkat

2011. ápr. 28. 10:17

szia!

jó ügynökségnek tűnik...de sajna személyes tapasztalat nincs!de könnyű leszűrni:ha pénzt kérnek az kamu..meg kell kérdezni milyen munkákat tudnak adni ! ha portfólió nincs akkor azt csináltatni kell ...mert az kötelező...de ha azt mondják csak azt fogadják el ha náluk készítetitek akkor az átvágás!nálam is volt hogy kb 10 en bementünk a terembe ebből 8 nak azt mondták ...ti csak akkor ha nálunk újra csináltatjátok amúgy szevasz...az enyém szerencsére jó volt...igaz csak castingokra hívnak..de sajna vidéken vagyok mostanság!

Volt ahol kapásból a semmiért 20 000re le akartak gombolni!És érdemes hogy valaki felnőtt elkísérje a lányt mert lehet beleviszik hülye szerződésekbe..( amúgy is kötelező elvileg 18 alatt...gyakorlatilag nem)

ha elment kérlek írd meg milyen a tapasztalat!

2011. ápr. 27. 23:06

Sziasztok!


Van egy húgom 17 éves, szép, magas, fiatal lány, csak elég naiv sajnos. Most kitalálta, hogy jelentkezik a Zoom Models-hez. Sajnos annyi rosszat hallani ilyenekről... a honlapjuk megnyerő, de azért aggódom. Ismeri valaki ezt az ügynökséget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook