Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zolika baba - Anyának kicsi Kincse fórum

Zolika baba - Anyának kicsi Kincse (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zolika baba - Anyának kicsi Kincse

1 2
2009. nov. 13. 10:23

Szia!


Nekem is tetszett a cikked! Sok boldogságot és jó egészséget Zolikának és persze Nektek is!

2009. nov. 13. 10:15
Nagyon jo lett a cikked!A naplodat is szeretem!Sok egészséget!
2009. nov. 13. 10:10

Szia!


Nagyon tetszett, ahogy megírtad a történteket. Megható volt, hogy még apa is sírt. Sok dologban ismertem magamra, szinte mindben, ugyanazt éltük át ugyanabban az időben, csak más korházban :))nekem is burokrepesztésem volt, és nehezen indult utnak SZandika, sokat álltam, hogy segítsek neki. Egyedül abban más, hogy én természetes uton szültem meg. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, és örömöt a drága Zolikában.!


Marcsi

2009. nov. 13. 10:09
Gratulálok a fiacskátokhoz! Sok örömet,boldogságot és egészséget kívánok nektek!
2009. nov. 13. 10:03
2009. január 18-án született meg a kisfiam, de még csak most jutottam el oda, hogy megosszam veletek én is a kisfiam születésének a történetét. Mikor összeházasodtunk a férjemmel, azt gondoltam, hogy mi már ennél boldogabbak nem is lehetünk. De igen! Egy gyermek születésénél nincs nagyobb boldogság az egész világon! Viszonylag fiatalon, 23 évesen lettem anyuka, de egyetlenegy percig sem bánom.

Ugrás a teljes írásra: Zolika baba - Anyának kicsi Kincse
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook