Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zöldövezet, zöld területek. fórum

Zöldövezet, zöld területek. (beszélgetős fórum)

2013. okt. 3. 10:42

Blaha Lujza tér a Corvin áruház előtti rész IS katasztrofális. Nyugati pu. környékére is ráférne egy csinosítás.

Sétálj végig a városon és rengeteget fogsz találni. Martinelli tér, az is lehetne sokkal szebb. Nem is tudom, könnyebb felsorolni, hol van rendben minden, mint hol nincs. :S

2013. okt. 2. 23:31
Kell lennie valóságalapjának a dolognak :) Köszönöm az ötleteket, ha esetleg van még valakinek, akkor azt is szívesen fogadom. :)
4. 72497ec515 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 1. 22:57
Az nem is rossz ötlet !
2013. okt. 1. 22:27
Boráros tér, nagyon ráférne egy igazítás. Műegyetem Duna felőli oldala is kaphatna egy frissítést.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Emtééé)
2013. okt. 1. 21:36

Ez csupán úgymond "játék" mi lenne, ha meg kellene pályáznod alapon megy.

Ha az, akkor ajánlom az V.kerület Só teret, ahol most gépkocsik parkolnak.

2013. okt. 1. 21:27

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, egy egyetemi beadandó feladatomhoz. A feladat egy pályázat megírására irányul, ahol xy ft összegre kell pályáznom zöldövezet kialakítására, 15 oldalas terjedelemben.

Budapesten keresek olyan városrészt, ahol szükség lenne egy mesterségesen kialakított zölt területre. (Egy kis benövényesített, parkosított, padokkal, esetleg szőkőkúttal, játszótérrel stb kiegészített részre.) Aki tudna nekem esetleg környéket, utcát írni azt megköszönném! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook