Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zöldeskék szemhez milyen színű szemhéjpúdert és szemceruzát ajánlanátok? fórum

Zöldeskék szemhez milyen színű szemhéjpúdert és szemceruzát ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 1. 09:33
köszönöm a tippeket
2010. febr. 1. 08:26

A szürke nagyon jó tud lenni egy világos színű szemnél.

Nekem is kékeszöld szemem van, és gyakran használok garfitszürkét, az se nem túl sötét, se nem túl világos. Illetve ezt szoktam kombinálni világosabb szürkével, vagy pasztell rózsaszínnel, lágyabb fehérrel, attól függően, milyen ruhát veszek fel.

Ami még nagyon megy a szemedhez, az a barna különböző árnyalatai, akár a csillogós változatokból is.

A kéket nem ajánlom, mert az tényleg nagyon keveseknek áll jól, és határozottan "csehszlovák" benyomást kelt. : )) És inkább elnyomja a saját szemed színét, mint kiemelné.

2010. jan. 30. 16:34

nekem is zöldes kék a szemem, bár elég változó, mert tök jó időben, napfénynál szép világos kék:-) fura...

de általában zöldes meg kékes árnyalatokat használok, na meg lilát is használtam, csak abból kifogytam már egy ideje. Szeretem a fehér árnyalatot is, illetve most próbáltam a halvány szürkét, nem feltünő, szemhéjra majdnem olyan mint a fehér, persze a por alapú árnyalókból. Én azt a krémszerűt még sose próbáltam, na meg persze általában mindig világosan sminkelek, független attól, h néha kék v zöld.

2010. jan. 30. 16:28
Én feketét ajánlanék, Persze csak mértékkel.
13. szimba
2010. jan. 30. 15:50
én szinte mindig lilát használok rá
12. M_Marcsa (válaszként erre: 6. - M_Marcsa)
2010. jan. 30. 12:52
Meg hogy nappali smink, vagy estre készülő.
2010. jan. 30. 07:21
sztem az arany, a barna külömböző árnyalatai, a sötétebb lila. Ezek szépen kiemelik a szemed színét.
10. Ata06
2010. jan. 29. 18:51

Nem mindegy, hogy teszed fel! Három sávban szoktam felvinni, a szemöldökig!Ha kivül világos szinnel fejezed be ,akkor az nagyitja a szemet!Belülre a legsötétebbet, középre a középső szinárnyalatot, kivülre a legvilágosabbat szoktam rakni!

A kéket egyáltalán nem ajánlom! Nagyon kevés az akinek jól áll, némelyeknél kifejezetten közönséges hatást kelt!

Ha más szint szeretnél, akkor a hajad szinéhez igazitsd! Azt is igy három árnyalatra oszd el!

2010. jan. 29. 18:29
én azt vettem észre, hogy a nagyon látszó színek mint pl a zöld, kék ezektől pici lesz a szemem. Eddig leginkább bézs és fehér színeket használtam, de változtatni szeretnék,mert már kicsit uncsi. Ezért is gondoltam hogy itt kérek tanácsot.
8. Ata06 (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2010. jan. 29. 18:07

Nekem ugyanilyen a szemem! Én már sok mindent kipróbáltam, de a zöld szemceruza vált be leginkább! A fekete keményiti a tekintetet!

A szemhéj festékek közül az arany és a zöld árnyalatai jöttek be! Bulihoz a zöld- ciklámen összeállitás még mindenkit lenyűgőzött.

Nyáron meg a pasztell szinek. Pl.: a halvány rózsaszint nagyon szeretem!

2010. jan. 29. 18:00
Meg szerintem azért függ attól is, hogy milyen színű a hajad illetve az arcbőröd mennyire sápadt, vagy nem.....
6. M_Marcsa (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2010. jan. 29. 17:59
a sminket a ruhához is választjuk, attól is függ.
2010. jan. 29. 17:55
inkább zöld mint kék :-D
2010. jan. 29. 17:55

Lilát vagy kéket. Vagy akár a kettőt kombinálva.

De linkelek egy hoxás írást is :)


[link]

2010. jan. 29. 17:54
Szerintem is a világoskék mindenképp, meg szerintem az ezüst is menne hozzá. Meg a rózsaszín, de az attól függ, hogy mennyire zöldes a szemed..... :):)
2010. jan. 29. 17:52
Világoskék szempúdert és fekete szemceruzát.
2010. jan. 29. 17:49
Zöldeskék szemhez milyen színű szemhéjpúdert és szemceruzát ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook