Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Zöld Út szaknyelvi angol nyelvvizsga" fórum

"Zöld Út szaknyelvi angol nyelvvizsga" (beszélgetős fórum)

20. vevina (válaszként erre: 19. - Norci78)
2010. jan. 9. 14:56

nem ment túl fényesen :)

a szövegértés nehéz volt!! összekeverhető, és volt benne egy-két kulcsszó, ami számomra ismeretlen volt, próbáltam kilogikázni nem túl sok sikerrel :(


a levél körlevél volt, aminek nem tudta senki a címzését, így volt aki az email szerint csinálta, volt aki meg sima levélnek, csak nem írt címzettet


a nyelvtani rész nem volt gáz


szóval összességében, a szövegértés miatt nem hiszem, h meglesz, de ugye csak egy hónap múlva lesz eredmény :S

2010. jan. 9. 14:19
na hogy sikerült?
2010. jan. 6. 19:41

húúúúúúú

akkor egy nagy kalappal!

gondolok rád!

hát igen nekem is ez a bajom, hogy meló mellet elég nehéz..de sajna ez van csinálni kell:)

tanulj addig sokat!

hogy-hogy csak írásbelire mégy?

17. vevina (válaszként erre: 16. - Norci78)
2010. jan. 6. 11:30

szombaton megyek :)

de csak írásbelire :P

aztán majd meglátjuk, gyakorolom a típusfeladatokat, sokat azért nem erőltettem magam az elmúlt hetekben. Így nem is bízok a legjobbakban :P meló mellett nem egyszerű nyelvet tanulni, mert ugye a folyamatosság lenne a lényeg.

Majd beszámolok a tapasztalataimról. :)

2010. jan. 5. 19:29

nekem van két csoporttársam az egyik a BGF-re ment és azt mondta, hogy nem olyan könnyű, mint ahogy írtad is! A zöld-útat meg a másik ajánlotta, de neki már megvan. Mázlista :)Nem tünik annyira vészesnek, de persze ha nem tudsz akkor biztos nem sikerül :)

Te mikor mégy vizsgázni?

15. vevina
2010. jan. 4. 19:44
én nem is hallottam még erről a zöld út-asról :P
14. vevina
2010. jan. 4. 19:44

Sziasztok

én BGF-esre megyek. Nem ez a legkönnyebb, de van hozzá bőven anyag.

2009. dec. 12. 21:35

hali,

még mindig nem akad aki mostanában volt nyelvvizsgázni, vagy szeretne???

2009. nov. 14. 11:03

Sziasztok.

Senki nem akar menni szakmai nyelvvizsgára? Vagy aki már volt olyan sincs???

2009. okt. 27. 14:18

szia

te mikor akarsz menni?És hol szeretnél vizsgázni?

Én feliratkoztam az előkészítőre is, te?

Ha minden igaz lesz hozzá könyvem is a kövi hétre, ha megkaptam írok hogy milyen. Remélem hasznos! :)

2009. okt. 26. 13:23
én is ilyen nyelvvizsgára akarok menni, de még én sem találtam semmilyen anyagot ha van vkinek örülnék neki
2009. okt. 23. 20:59

sziasztok,

esetleg van valakinek ilyen típusú könyvei?

8. genlips (válaszként erre: 7. - Norci78)
2009. okt. 5. 15:50
én is ezt tanulom éppen, de nem találtam sehol eladót. esetleg ha tudsz ismerőstől másolni, vagy a tanárodnak vannak ilyen anyagai...
2009. okt. 5. 15:14
Én gazdasági nyelvvizsgára akarok menni, nincs valakinek meg? Esetleg nem akarja eladni?
6. genlips (válaszként erre: 5. - Norci78)
2009. okt. 5. 12:18
zöld utas kiadványokból érdemes tanulni, a holnapon biztosan megrendelheted, ill. ott leírják azt is, hogy milyen típusú feladatok vannak a különböző nyelvvizsgatípusokhoz.
5. norci78 (válaszként erre: 4. - OlíviaAnna)
2009. okt. 4. 19:30
az már biztos hogy elfogadják, de azért köszi hogy felhívtad rá a figyelmem!
2009. okt. 4. 13:02
A Zöld út tényleg a legkönnyebb, de éppen ezért nem is mindenhol fogadják el. Érdeklődd meg, mielőtt belevágsz!
3. norci78 (válaszként erre: 2. - 66665eaafa)
2009. okt. 4. 11:37

szia


Köszönöm! :) Én is valami hasonlót hallottam, de sajna semmi mást nem tudok róla.

Milyen könyvből érdemes tanulni, milyen feladattok vannak .......

esetleg ha valaki....::)

2009. okt. 3. 23:02

Szia

állítólag nem nehéz, az egyik legkönnyebb.

Jó tanulást!

2009. okt. 3. 16:45

sziasztok,

A Diplomámhoz szükséges az angol középfokú szakmai angol nyelvvizsgára. Ajánlották a " Zöld út-at" De nem nagyon ismerem, esetleg aki volt tud nekem segíteni egy két jó tanácsban?

Esetleg másik típusú (nem zöld útas) nyelvvizsga? :)


köszönöm mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook