Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zöld út szakmai felkészítő anyagok csereberéje - valamit valamiért fórum

Zöld út szakmai felkészítő anyagok csereberéje - valamit valamiért (beszélgetős fórum)


2016. dec. 12. 10:58

ZÖLD ÚT FRANCIA Gazdálkodási menedzsment szaknyelv szakirányú középfokú vizsgára a felkészüléshez szükséges minden anyagom megvan. Felkészítő tanfolyamon kidolgozott levelek szitációk, fordítás.

e-mail: evelin.berecz@citromail.hu

28. astok7
2016. febr. 19. 16:52

Sziasztok!

Én a májusi német zöld út gazdasági nyelvvizsgán szeretnék részt venni alapfokon. Akinek van valamilyen segédanyaga és segítene, azt megköszönném!

Bármilyen anyag jól jön (középfokú is), szószedetek szintén!


Mégvalami! Aki hasonló cipőben jár, mint én és nem nagyon tudja gyakorolni a német beszélgetést (vagy unatkozik-a régi vizsgázók közül) az is nyugodtan keressen fel és beszélgessünk, gyakoroljuk a nyelvet (pld. skypeon)! Ez mindenkinek hasznára válik! ;)


Elérhetőségem: astok7@freemail.hu


Sziasztok! :)

2015. dec. 21. 14:22

ZÖLD ÚT FRANCIA Gazdálkodási menedzsment szaknyelv szakirányú középfokú vizsgára a felkészüléshez szükséges minden anyagom megvan. Felkészítő tanfolyamon kidolgozott levelek szitációk, fordítás.

e-mail: evelin.berecz@citromail.hu

2015. okt. 28. 18:01

Sziasztok!


Zöld utas német gazdasági menedzsment nyelvvizsgára készülök. Ha lenne valakinek anyaga hozzá, tudna nekem küldeni, előre is köszi!


e-mail címem:kucsiklilla@gmail.com

2015. febr. 17. 21:52

Sziasztok! Eladó német gazdasági középfok írásbelihez gyakorló feladatgyűjtemény. Teljesen újszerű állapotban, a bolti ár feléért. Ha érdekel, írj a seamus@mailbox.hu címre. Ár: 900 Ft

A könyv mellé ingyenes vizsgatippeket adok :-)

2014. nov. 4. 17:03

Sziasztok!


Eladásra kínálnám a Zöld utas dolgaimat (angol középfok) sikeres nyelvvizsga után :)


Tételek, jegyzetek,grafikonok elemzése megoldással, levelek, könyvek, hanganyagok ...


Ha érdekel, írj, az e-mail címem: dorina.greifenstein@citromail.hu

23. Dóri1126 (válaszként erre: 17. - Ilumilla)
2014. aug. 8. 10:47
SZia! Ezt a linket nem küldenéd el a do-ri1126@freemail.hu címre? előre is köszi
2014. jún. 3. 13:55

Sziasztok!

Elkezdtem készülni a Zöld Út angol középszintű nyelvvizsgára, gazdálkodási menedzsment szakirányból. Mindenfajta anyag érdekelne, valamint tapasztalatok, tippek, információk.

Amit én tudok adni: Környezetgazdálkodás és környezetvédelem - Gyakorló feladatgyűjtemény


Kiegészítő anyagok a szóbeli témákhoz és feladatokhoz


Szóbeli hanganyagokhoz tartozó feladatok


Írásbeli feladatok


Szóbeli hanganyagok


E-mail címem: barbesz1@gmail.com

Köszi

2014. máj. 7. 10:13

Sziasztok!


Szeretnék a novemberi felőfokú agrár és környezetvédelmi szaknyelvi vizsgára felkészülni, ezért minden felkészítő anyag érdekelne ezzel kapcsolatosan. Másolatban, szkennelve, eredetiben, lemásolásra kölcsönbe, megvételre is.


Köszi:

Csilla

szacsiga_kukac_citromail.hu

20. kingaberes (válaszként erre: 19. - Aladina)
2014. márc. 25. 22:21

Sziasztok,


Zöld út francia tapasztalatok engem is nagyon érdekelnének. + ha valakinek feleslegessé vált anyaga, arra is nagy szükségem lenne..

üdv,Q.

2014. márc. 7. 11:26

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mik a tapasztalatok a zöld út FRANCIA nyelvvizsgán? Valahol olvastam hogy ebből a nyelvből szeretnek szívózni, de máshol meg azt írják, hogy ez a nyelv is nagyon könnyű. Nagyon sokat segítenétek, ha leírnátok saját tapasztalataitokat.

Köszönöm!

2013. dec. 5. 10:50

Sziasztok!


Zöld Út francia szakmai középfokú nyelvvizsgára van esetleg valakinek felkészítő anyaga mind a szóbelire, mind pedig az írásbelire?

2013. okt. 12. 12:32

Sziasztok!

VAn egy link, ahonnan le tudjátok tölteni a német gazd. középfokú írásbeli anyagokat és a magnós anyagokat. Ezek azok a kiadványok, amiket ők adnak ki. Írjatok privátban, mert nem engedi felrakni a linket.


Viszont szóbelire ha valakinek esetleg lennének tételei, vagy szituációs, diagrammos feladatai azt megköszönném!!

2013. szept. 26. 10:26

Sziasztok!

Én most szeretnék felsőfokúzni (talán), de a nyelvvizsga oldalon nincs közzétéve mintafeladatsor a felsőfokhoz. Van esetleg valakinek egy mintapéldánya? Át tudná nekem küldeni azt? Nagyon nagyon megköszönném (tussyka@gmail.com),mert nem tudom eldönteni felsőre vagy középre menjek, a közepet simán viszem de a felsőt nem láttam még. Egyébként már megunt, nem használt felkészítő anyagot nagyon szívesen vásárolnék is - hard copy-ra gondoltam. Köszi szépen előre is!

15. mani85
2013. aug. 31. 14:15

Sziasztok Nekem is szükségem lenne német gazd.menedzsment középfokú nyelvvizsgához anyagokra! Előre is köszönöm! meggyesiani@freemail.hu

Tippek, hogy ki miből készült?

2013. júl. 3. 11:12
Sziasztok! Német zöld út gazd menedzsm. középfokú nyelvizsgához valaki tudna nekem küldeni anyagokat? Fontos lenne... do-ri1126@freemail.hu az email címem! Előre is köszönöm!
13. Orsi1987 (válaszként erre: 12. - Zöldútonálló)
2013. máj. 2. 20:14

Szia!

Én a feladatgyűjteményt meg tudom szerezni neked,de a - korábbi vizsgák anyagai cd-vel gazdmen és

- szaknyelvi trénin hanganyaga nekem is kellene. Vhonnan meg kéne szereznünk :S

2013. ápr. 16. 14:35

Sziasztok!


Én május végén megyek gazdmen közép angolra.

megszeretem elég sok mindent, ami megvan:

- írásbeli gazdmen

- kieg szóbeli gazdmen

- közös környvéd gyakorló

- közös környvéd hallás utánai + cd


Ezen kívül vannak még ezek, amik nincsenek meg:

- feladatgyűjt. gazdmen

- korábbi vizsgák anyagai cd-vel gazdmen

- szaknyelvi trénin hanganyaga


Ha valaki ebben tud segíteni, írjon privit, küldöm helyette, ami nekem van, vagy megvenném (Budapesten).

2013. ápr. 8. 18:27
Sziasztok! Német gazd.men. középfokhoz tudnátok küldeni nekem szóbeli részhez anyagokat, szituációkat stb.? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm szépen!! Email címem: gitta862@freemail.hu
2013. febr. 18. 19:24
Sziasztok, nekem van egy könyvnyi anyagom a szóbeli részhez, ha gondoljátok szívesen elküldöm akinek kell.Én pedig hallásértéshez kérnék feladatokat és hanganyagot ha lehetséges ! Előre is köszönöm szépen mindenkinek, email címem : szokodiveronika@citromail.hu
9. Gica79 (válaszként erre: 8. - 61005fa575)
2013. febr. 10. 12:46

Szia

Küldöm ma.

Üdv: Ági

8. 61005fa575 (válaszként erre: 6. - Gica79)
2013. febr. 9. 14:09

Szia!


Nekem is el tudnád küldeni, nekem is van anyagom gazd.men.angol közéspfokra, szívesen csere-berélek.

köszönöm


tzsanna@gmail.hu

7. Orsi1987 (válaszként erre: 6. - Gica79)
2013. febr. 3. 20:05

Szia!

Az email címem: orsi.pentz@gmail.com

Nagyon szépen köszönöm,hogy elküldöd :)

Én most a feladatgyűjtemény az írásbeli vizsgához című kiadványt próbálom megszerezni,ha sikerült már küldöm is nektek :)

6. Gica79 (válaszként erre: 5. - Orsi1987)
2013. febr. 3. 18:40

Szia!

A korábbi vizsga hanganyag középfok hallásutáni értés CD + feladatlap megvan, de állítólag több kiadvány is van. Szerintem bármelyik jó, ha megrod az email címed, szívesen átküldöm.

Üdv: Ági

2013. febr. 1. 20:26

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a következő kiadványokból valamelyik meg van nektek? Ha igen,nagyon megköszönném ha elküldenétek. Ha viszont nincs meg akkor szerintem megrendelem és akkor bescannelve el tudom küldeni nektek is. Sajnos mindegyiket nem tudom megvenni,szerintetek melyiket lenne érdemes?


-Korábbi vizsgák anyagai (középfok hallás utáni értés) interaktív multimédiás CD ÚJ!

-Környezetgazdálkodás és környezetvédelem gyakorló feladatgyűjtemény (közép- és felsőfok)

-Korábbi vizsgák anyagai (középfok hallás utáni értés) CD + feladatlap

-Szaknyelvi tréning hanganyaga (középfok) (megjegyzés: a felkészítő tréningen használják)

2013. febr. 1. 20:16

Sziasztok!

Nem tudunk létrehozni egy közös email címet vagy csoportot vagy valamit ahova feltöltünk minden anyagot ami hasznos lehet?És akkor mindenki letölti azt ami érdekli :-)

3. Picike86 (válaszként erre: 2. - Gica79)
2013. jan. 31. 20:22

Szia!

Kellene a mail címed, hogy tudjunk cserélgetni.

az enyém: baranyaiszilvia86@gmail.com

Szóbelihez, vannak nagyon jó linkek grafikonelemzéshez, a szituk össze vannak gyűjtve azoktól akik más fórumba már beírták, miket kaptak. Plusz amire még szükséged lehet, azt majd mail-ben megbeszéljük. üdv: Szilvi

2. Gica79 (válaszként erre: 1. - Picike86)
2013. jan. 31. 18:55

Szia!

Nekem megvan a Zöld útas hanganyag leírással, illetve az írásbeli, amit a nyelvvizsga központ adott ki. Nekem szóbeli anyagokra lenne szükségem.

Üdv.

2013. jan. 30. 19:37
Sziasztok itt csereberélhetnénk fair alapon, kölcsönösen segítve a másik felet. :) Leírod amiről van anyagod és/vagy mire van szükséged és várod a csere lehetőséget és mindenki jól jár. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook