Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zöld lötty tapasztalatok fórum

Zöld lötty tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 19. 10:07

Sziasztok!

Én is vettem zöld löttyöt, de én nem bírom meginni ha valakit érdekel fél áron eladnám.

email: liviasz@freemail.hu

2009. nov. 15. 16:19

Sziasztok!

Szerda óta iszom a sg-t. tapasztalat ,: sokat járok a mosdóba és rettentően sokat iszok.

31. barbi6
2009. okt. 24. 17:21

Sziasztok!

Én tavaly ittam négy hónapig nagyon jól éreztem magam tőle.De a legfontosabb majd négy évnyi próbálkozás után terhes lettem!!!

Pont ma keztem újra inni.Ismét babát szeretnénk nem árt felkészíteni a szervezetem.

30. Vikut
2009. ápr. 13. 21:59

Sziasztok!

Az én páromnak egyáltalán nem jött be a zöld lötty, mert szerintem nem ivott eleget, és nem is itta sokáig. Nekem viszont abszolút bejött. Igaz hogy figyeltem az étkezésemre is, de lefogytam tőle. nem vagyok egy nagy zöldség-gyümölcs evő, de amióta iszom, kívánom a zöldséget gyümölcsöt. Ja és a rengeteg folyadék nagyon jó, mert rengeteg ember összekeveri a szomjúságot az éhségérzettel. Próbáljátok ki! Ha úgy érzd éhes vagy, igyál meg fél liter zöld löttyöt! Nekem bevált!

29. Sissy80 (válaszként erre: 27. - Mamma51)
2009. jan. 12. 09:36

Mamma51!


Vedd fel a kapcsolatot azzal, akitől vetted, s segítsen neked abban, hogy mit csinálj másként, illetve segítsen neked a megértésben, hogy miért is vitte fel a vérnyomásodat.

Illetve a fogyás beindítására is vannak praktikák.

S a lfruzsina hozzászólásával abszolút egyetértek, légy türelmesebb, s a méregtelenítési időszakokat próbáld meg átvészelni, utána sokkal könnyebb lesz.

28. 471d5eded8 (válaszként erre: 27. - Mamma51)
2008. nov. 25. 19:11

Hát, ez az! A méregtelenítés...és ilyenkor nem szabad abbahagyni!!!

Cukorbetegeknek boríthatja a cukrát...de folytatni kell, mert csak átmenetileg van gond! Aki türelmetlen és sok évi probléma után akar megoldást, az bizony adja fel...mert nem csodaszer...Csoda csak kitartás mellett van és az legalább 1-1.5 hónap! De még ez se sok, ha az elmúlt időszakot nézzük, amit eddig a betegségre fordított...

2008. nov. 23. 17:55

Szia mindenki!

Én is hozzászólnék a csoda italhoz:)nem akarok senkit befolyásolni,de én ugy álltam neki inni ugy 4 hónapja hogy biztam a csoda erőbe amit regéltek itt róla.Na most ott tartok hogy megpróbáltam mindent betartani amit javasolnak mellé ugy nagyjából meg is ittam a napi 2-literemet+ más folyadék,bizva abban hogy a vérnyomásomat leg kevesebb lerendezi és gyógyi nélkül folytathatom az életem.Na nállam forditva történik a dolog,ugyan is ugy 2 hete csak magass a vérnyomásom gyógyszer melett,amit nem értek,igy aztán el is ment a kedvem az egész dologtól.A fogyással azzal ugy állok hogy lement 2kg de meg is álltam semmi tovább....na most fel tettem magamnak a kérdést hogy az a sok emberke akki itt beirja a jó tapasztalatait vele az mind meg van fizetve???vagy csak én vagyok különleges?de vigasztalom magam mert látom itt a hoxán hogy más is van akkinek nem jött be.

2008. nov. 21. 11:17

Sziasztok!

Én is iszom a zöld löttyöt már egy jó ideje. kb 8 hónapja. Jóbb a közérzetem, elmult az allergiám, de persze mellette szedem Dr Lenkei vitaminokat. Én is fogyni szerettem volna, az elején elkezdtem diétázni, csak zöldeket, és magokat ettem 6 hétig fogytam is 9 kg-ot. de utánna annyira gyenge voltam hogy csak a zöldön és a magokon éltem, az agyam sem forgott gondoltam beiktatok egy kis hust is az étrendembe. Ahogy ezt beiktattam. Szép lassan visszatértem a régi étrendemhez, visszajöttek a kilok még több is. Az a baj hogy fogyoban van a por,négy hónapi adag 40.ooo.- volt utoljára, azóta már emelkedett. ocsobban nem lehet hozzájutni?

2008. nov. 18. 18:34
Kinek mi a tapasztalata, a barátnömnek nagyon bejött 2 hónapja issza 2 litert 9 kg ment le neki.
24. fokamama53 (válaszként erre: 23. - Sylice)
2008. nov. 10. 17:15

Szia!

Mennyiért adod?Akkor kb.3 hónapi adag.

Köszi

23. sylice
2008. nov. 10. 11:35

Sziasztok!

Nekem van eladó por,csepp,és még kulacs is!Sajnos nekem nem jött be az ize,és a szagától is émelygek!

Én még ilyen "terjesztős csomagot" vettem,4 havi adag,és nagyon szivesen tovább adnám!!!Talán ha 1 havi elhogyott,napi fél litert tudtam inni belőlle,elég finnyás vagyok!így jártam!Ha valakit érdekel írjatok!!

2008. okt. 31. 07:13
Menjetek át a "Mit lehet tudni a supergreens-ről " oldalra. Ott a múltkor valaki árulta.
2008. okt. 30. 17:11

Állitólag napi dollár árfolyamon megy az ára.

Én is szeretnék kicsit olcsobban nem kiskeráron.

Valaki segit? Utánvéttel lehetne?


Köszönöm

2008. okt. 30. 17:05

Engem is érdekelne a dolog, anyukám akarja kipróbálni, a páromnak meg jó lenne..és hát akkor már én miért ne? :)


Gyógytea ízű? És tud vki olcsóbban szerezni, bp-re?


Köszi!

2008. okt. 28. 13:21

Szia!

Olvastam hogy ilyen drága hogy tudnám megvenni,

hogy ne legyek viszont eladó,mert csak nekem kéne.

Te is árulod? Én rokkantnyugdijas vagyok elmenni

érte nem tudok.Bp-en lakom.

Postán ha árulod eltudod küldeni 17ezerft-t hogy

a postásnak fizetem.

köszi válaszod

fókamama

2008. aug. 12. 01:47

Üdv!


Nekem lenne eladó por és csepp is, mivel az íze nem jött be. Kb. 10 liternyi adag hiányzik mindkettőből, szóval nem sok.

e-mail: tibor84@indamail.hu

2008. aug. 8. 07:26

Szia!

A nadrágjaim egy lehellettel bővebbek lettek már,az tuti. Mérlegre egyelőre még nem állok,majd ha letelt egy hónap.Ja,és az évek óta fennálló hasmenésem szűnőben.

16. 11601fae51 (válaszként erre: 7. - Ildi72)
2008. aug. 5. 21:22

Szia!Van valamilyen változás nálad?Iszod még?

Én is úgy hallottam, ha beindul a méregtelenítés átmenetileg rosszul is érezheti magát az ember, túl kell élni ezt az időszakot:)

Én is gondolkodom rajra hogy elkezdem, sok jót hallottam róla.

15. mamaki
2008. aug. 5. 07:54
Nagyon szeretném én is megvenni, de nem a nyugdíjasok "árfolyama" az ára.....sajnos!!! Kb.30 kg-ot kellen leadnom, de a közérzet ajvulásának is nagyon örülnék!!
14. Ildi72 (válaszként erre: 12. - PUMECEDLI)
2008. júl. 31. 17:28
Szerintem olyan fű íze. Nem rossz meg lehet inni.
2008. júl. 31. 10:53
Azt írtam,eddig mindennap hasmenésem volt. De nem a tea fogyasztása óta,hanem évek óta,ami most kezd normalizálódni.És ennek én -mit mondjak-nagyon örülök!!!
2008. júl. 30. 06:07
megszeretném kérdezni, mivel ilyen sokat kell inni belőle, hogy milyen ize van?
2008. júl. 29. 09:10

Sziasztok!


Nekem eddig mindennap hasmenésem volt,ez most kezd eltűnni. Remélem, a fogyást is beindítja majd.Tudom,nem 2 nap alatt,mint ahogy a plusz kilók sem 2 nap alatt jöttek fel,de hát,türelem!

2008. júl. 26. 14:45

Sziasztok!

Ez a zöld lötty pontosan mi? Mennyiért lehet kapni, és hol?

köszi előre is

9. nnaagyrépa (válaszként erre: 7. - Ildi72)
2008. júl. 26. 14:28

Nekem nem voltak ilyen gondjaim, sőt az emésztésem javult, addig talán ha két naponta tudtam wc-re menni, azóta naponta egyszer biztos, de inkább kétszer. Nekem az alvási idő igényem csökkent olyan 2 órával. Én nagyon sokat betegeskedtem, állandoan meg voltam fázva, egy kis huzattól is mióta iszom nem voltam beteg. Igazából a fogyás miatt kezdtem el inni. 2.5 éve szültem, 60 kg lettem terhes, 78 kg szültem és 73 kg jöttem ki a kórházból és azóta nem mozdult meg. Mindent kipróbáltam, orvosoknál voltam, edzettem, böjtöltem, semmi,mig végül decemberben gyomortükrözésen fekélyt állapitottak meg. Valoszinű a sok össze-vissza tablettáktól, fogyokúrás szerektől.Aztán még utoljára adtam esélyt a zöld löttynek és megindult a fogyás.

Egyébként olvastam róla, hogy akinél van valami régebbi betegség maradványa azt előhozza, a barátnőm sokat volt beteg a fülével, és amikor itta rá 2 hétre váratlanul kifolyt a füléből gyennyes- véres valami, addig sose folyt a füle.

8. Ildi72 (válaszként erre: 5. - @Judit@)
2008. júl. 26. 10:16
Én az étrendemen nem igazán változtattam, talán annyi, hogy megpróbálok több zölédséget enni. A sportolásom annyiban kimerül,hogy kb egy héten 3 nap 30 percet kerékpározom, egyébként egésznap ülőmunkát végzek.
7. Ildi72 (válaszként erre: 6. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 26. 10:15
Szia! Én azt szeretném kérdezni, hogy neked milyen tünetek jelentkeztek az alatt az idő alatt, mert én már azon gondolkodom, hogy abbahagyom.Úgy érzem valami nincs rendben az emésztéssemmel. Nem igazán kívánok enni, a nyelvem tiszta fehér lepedék már több mint egy hete, borzalmasan stresszelek, de okom nincsen rá. Nem tudom ez is ettől a löttytől lehet?
6. nnaagyrépa (válaszként erre: 1. - @Judit@)
2008. júl. 25. 20:01

Szia!

Én kb 2 hónapja iszom, elkezdtem futni, olyan 2 naponta 10 percet és elhagytam az édességet igy olyan 4 kg-ot fogytam, de most 1kg visszajött nyaralni voltunk és nem mozogtam.Viszont a gyomorfekélyem teljesen elmúlt, még a doki is meglepödött.

2008. júl. 25. 16:56
Ildi,és változtattál valamit az étrendeden? Én csak pár napja iszom,de beiktattam a salátákat is... remélem,használni fog.
2008. júl. 23. 19:15
Nem igazán, kb 2 kg-ot. Igazán én azért kezdtem el inni,mert elég sokszor volt gondom a gyomorsavval. Persze fogyni is szeretnék,mert kb. 10 kg felesleg van rajtam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook