Zöld alga (beszélgetős fórum)


5. Forever Love (válaszként erre: 4. - Tordai Zsuzsa)
2008. dec. 31. 12:36

Szia

Írtam privit.

4. Tordai Zsuzsa (válaszként erre: 3. - Forever Love)
2008. dec. 31. 10:53

Szia

Kérlek írd meg nekem privátban hogy hol lehet vásárolni ezeket,inkább a minőségi érdekelne ha ennyire jó. Eléggé beteges vagyok,már már kétségbe esetten keresem a megoldást gondjaimra.

2008. dec. 27. 10:35

HAználtam belőle olcsóbb kevésbé minőségi fajtát, és rendes minőségit is utóbbi igen drága volt, de nekem aranyat ért!

Az emésztésemet rendbetette, a migrénem elmúlott tőle, székrekedés is a múlté, a kezemről eltüntek az ifjúkori fútószemölcsök melyekkel elötte rengeteget kínlódtam. Rejtegetnem kellett a kezemet. Most pedig teljesen sima, nyoma sincs semmiféle szemölcsnek!

Úgy általánosságban is sokkal fittebbnek, kirobbanóan energikusnak éreztem magam tőle! A környezetem szerint soha ilyen jó formában még nem voltam, mikor azt szedtem. Jelenleg is szedem, de csak ha valami panaszom van. Remek méregtelenítő, és nehézfémkivezető. Én utóbbi célra is használtam, és nagyon jó!

Bátran ajánlom, de inkább a minőségit érdemes megvenni még ha drágább is!

2008. dec. 27. 10:31

Szia!

Én használtam egy ideig, és tényleg csodákra képes! Az ember összes bajára jó, volt róla egy A4-es lapom pontodan mire is, de sajnos elhagytam.

Szerintem az egyik legértékesebb, leghatékonyabb szer!

2008. dec. 27. 10:06
Valahol halottam a zöld alga gyógyító illetve egészség megőrző hatásáról de szeretnék többet is meg tudni róla,ha tudtok,segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook