Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zhuan Falun (Forog a törvénykerék) fórum

Zhuan Falun (Forog a törvénykerék) (beszélgetős fórum)


14. pteri
2020. ápr. 3. 11:37
Van baj...
2020. ápr. 2. 15:47
óhhh anyám borogass,azt hittem engem már nem lehet meglepni,,,,de lehet,
12. Lávli* (válaszként erre: 7. - Varadero)
2020. ápr. 2. 15:42
Rámarada Putri ... 😂😂😂
11. vivo44 (válaszként erre: 1. - EnergyGem)
2020. ápr. 2. 15:41

Eszemben sincsen esztelenségeket olvasni,(időm sincsen) de az az egy becsületedre legyen mondva, hogy a hülyeséghez adtad a neved!

Gratulálok!

10. unom (válaszként erre: 4. - EnergyGem)
2020. ápr. 2. 15:41
Ezekről független forrás van valahol?
9. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Varadero)
2020. ápr. 2. 15:39
Na, megjött Igazgató Úr is!:D
2020. ápr. 2. 15:37
Ehhez már túl fáradt vagyok!:o
2020. ápr. 2. 14:56
És ugyanitt hívnám fel az igazgatóság figyelmét az indiai bölcselő, a koldusból lett tudós Rámarada Putri új művére: Hogyan utazzunk vonat tetején Kalkuttából Mumbaiba.... azaz az egészen picurka mikrokoszból a rohadtul végtelen makrokoszba. "Mindenki azt hisz amit akar, azt hiszem éhes vagyok, megyek enni."
6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
2020. ápr. 2. 14:00

De lehet, hogy te!!!

😋

5. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. ápr. 2. 13:57

Jajj de jó, benne vagyunk az igazgatóságban!

Lehet te vagy az igazgatónő!

4. EnergyGem (válaszként erre: 2. - Unom)
2020. ápr. 2. 13:54

Néhány tudományos tesztet elvégeztek a Fálun Dafa gyakorlókkal, érdekes eredményekkel (a cikkek angol nyelven vannak):


[link]


[link]

2020. ápr. 2. 13:54
Milyen igazgatósággal? 🤔
2. unom (válaszként erre: 1. - EnergyGem)
2020. ápr. 2. 13:52
Ez mitől lenne tudományos?
2020. ápr. 2. 13:49

Sziasztok,


Szeretnék itt megosztani valamit az igazgatósággal, amelyről azt gondolom, hogy mindent nagyon érdekesnek talál.



Találtam egy lenyűgöző könyvet, amely tudományos szempontból magas szintű szellemi dolgokról szól. Ez a könyv érdekes, mivel sok hasonló dologról beszél, amiben a misztikus államokban említik az embereket, például párhuzamos dimenziókba való belépésről és más világok lényeivel való interakcióról stb.



Ezt a könyvet Zhuan Fálunnak hívják, és a Buddha Művelődési Iskolából származik, bár nem a buddhizmus vagy a daoizmus a vallás, hanem valami mélyebb. Úgy tűnik számomra, hogy inkább szellemi tudomány, mivel a könyvben szereplő sok kifejezésről és fogalomról sok földi tudományról beszélnek, nem pedig a virágos misztikus próza helyett, amelyet nagyon frissítőnek találtam.



Itt van, ahol érdekes lesz, ez a könyv a következőkről szól:



● Egyéb méretek - A mikrokozmoszba és a makrokozmoszba kifelé terjedő méretek



● A lélek - Olyan emberekről beszél, akiknek van egy mesteri lélek és egy alárendelt lélek, amely el van rejtve tőled, de magasabb szintű, mint te, és kijelenti, hogy néhány embernek több, mint egy alárendelt lélek van, és mások nem azonos neműek mint te, azaz férfiak, akiknek női alárendelt lélek van stb.



● Mikrokosmikus világok - Ez a koncepció nagyon messze volt, de arról szól, hogy léteznek világok benned, számtalan világ. Hasonló az életünkhöz, vízhez, állatokhoz stb. Hasonló világunkhoz. Analógia szerint egy atomot nagyíthatunk az egyik sejtünkben, és ezen a nagyítási szinten észrevehetjük, hogy éppen olyan, mint a Naprendszerünk. Akkor egy részecskébe nagyítás és a világ megismerése egy hatalmas világ, látszólag az a szint, amellyel továbbjuthat, mint ez a képzeletnél.



● Természetfeletti képességek - A könyvben megemlítik, hogy mindenki rendelkezik velük, csak atrofálódtak. Mélyebben megy erre a témára. Néhány megemlített képesség az előzetes felismerés, az újrafelismerés és a távoli látás.



● A 3. szem - Beszél arról, hogy a pineális mirigyünk elülső részén hol van a teljes szem felépítése. A modern tudomány vestigiális szemnek nevezi, de a művelés világában azt mondják, hogy ez a szem természetesen ilyen módon létezik, és aktiválható, lehetővé téve az egyik számára, hogy áthatoljon ezen a dimenzión, és más dimenziókat láthasson. Beszél arról, hogy milyen sok szint van e harmadik szem előtt, és mélyrehatóan bemélyedik benne.



● Gondolatok - ez a rész elképesztő volt. Beszél arról, hogy az emberi agy csak feldolgozóüzem. Mennyire valós vagy valójában a lelked, olyan, mintha az egész test és az agyad csak egy jármű, és hogy a valódi parancsokat a mester lelke adja ki, de ez a mester lélek nagyon kicsi, és pozíciókat válthat, miközben benned van, és képes így terjeszkedni és zsugorodni. Az agyból mozoghat a szívébe és a test más részeire, és „ő” hívja a lövéseket. Az agyad csak az a gyár, amelyben a lelkedet küldi kozmikus parancsaival, és ezután megteremti az általunk használt kifejezési és kommunikációs formákat, például beszédet, gesztusokat stb.



Ez csak néhány dolog, amelyeket lefedünk, de sok más dolog is, amelyek elfuttatta a gondolataimat, amikor elolvastam, mert az mennyire rezonált néhány olyan misztikus élménnyel, amelyet az emberek néha tapasztalnak, különös tekintettel a valóság többdimenziós természetére és mindegyikükre rejtettek a világ mindennapi felfogásában.



Ha ez bárki számára érdekesnek tűnik, itt megfoghatja a könyv egy példányát:



Magyar változat:


[link]



Angol verzió:


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook