Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zepter edényeket vásároltam, tud valaki jól bevált recepteket? fórum

Zepter edényeket vásároltam, tud valaki jól bevált recepteket? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. Ódrics (válaszként erre: 16. - S700)
2009. júl. 22. 10:18

Én mindent főzök benne, olyan kajákat, amit előtte a bonyhádi pöttyösben is:)

Egy a lényeg, az ételek eredeti ízét tudod kihangsúlyozni, mert nem kell zsiradékot, olajat, és töménytelen sót, fűszert használni.

Persze, ha az a cél, mondjuk egy jó kis fűszeres grill husi, akkor naná, de kevesebb sóval azonos a cél, illetve a hús nem veszít a tartalmából.

Én pl vizen sütöm benne a tükörtojást, amit az anyukán addig nem hitt el, míg nem látta :D

Na meg a rántott ételek, hús, tök, egyéb: csak annyi olajat teszek alá, amit a panír felszív, kb 1-2 evőkanál, és nem több.

Igaz, ezt pótlom néhány adag után, de nem bő zsiradékban!!!

Egy vastagabb(mi úgy szeretjük) husi szelet kb 8 perc alatt párolódik meg, még 1-2 perc, míg arany színű lesz, és kész. És remek puha...

amikor megmutatta a kolléganőm, hogyan használjam, 47 perc alatt 3 fogásos kaját varázsolt az asztalra, kiskosztümben!!!

El voltam ájulva, de nagyon hasznos volt :)

Kérdezz bátran.

Recepteket sajnos nem tudok konkrétan, mert nem szoktam extrát főzni, de mindent ugyanúgy készítek, csak rövidebb idő alatt, és kevesebb gáz fogyasztásával :D

16. s700 (válaszként erre: 14. - Ódrics)
2009. júl. 21. 19:06

Szia!

Lehet, hogy akkor majd hozzád fordulok tanácsokért....

Nincsenek jól bevált receptjeid?

15. Ódrics (válaszként erre: 14. - Ódrics)
2009. júl. 21. 16:16
bocs, a tisztítószer fél literes, de akkor is kiváló :)
2009. júl. 21. 16:04

Sziasztok.

Engedjétek meg, hogy néhány hasznos tanácsot adjak, mint a Z. család tagja. Bár nem ez a szakterületem, 3 éve használom, minden nap, szóval:

-csak addig menjen csuma lángon, míg melegszik az edény, utána takarék

-ha zörög a fedő, sok a víz

-van speckó tisztítószer, kiváló, és pár száz!!! forint egy liter

-gyorsfőző megfelelő használata esetén egy marhalábszár pöri 40! perc

-akár olaj nélkül is használhatod

-hús sütés közben sose irdald a húst, mindig csak előtte, így nem veszít a súlyából(víz)

-ne kapirgáld, és fém tárggyal csak a rutinosok nyúljanak hozzá


Hmmm, egyenlőre...

Jó munkát, remek ételeket, és hosszan tartó edényeket kívánok! :)

13. s700
2009. júl. 21. 15:57

Én is kaptam receptkönyvet, de azzal nem sokat tudok kezdeni. Nem magyaros ételek vannak benne.

Egyébként elsőre én is odaégettem kicsit, pácolt húst tettem bele, grillezni próbáltam. Semmi baja nem lett az edénynek, csak foltos lett a belseje. De kaptam egy jó kis fényező folyadékot, egy csepp és mintha mi sem történt volna.

Azóta elolvastam, hogy csak natúr húst szabad lepirítani, és csak utána fűszerezni.

Gyakorlat teszi a mestert!

12. s700 (válaszként erre: 11. - Nzs2001)
2009. júl. 21. 15:54

Sziasztok!

Én is most kaptam edényeket, érdekelnének jól bevált receptek, amik nem hagyományos módon készült hagyományos ételek.

Tegnap kipróbáltam a tanácsadónőm receptjét, a krumplis tésztát. Nem akartam elhinni, hogy egy edényben meg lehet csinálni!

fél kg tésztához 8 dl víz kell, szokásos módon minden belevalót beleteszünk, valamivel kevesebb sóval és 20 perc alatt kész lesz!

Isteni jó lett, még a férjemnek is ízlett!

11. nzs2001 (válaszként erre: 3. - 843f6cdad8)
2009. ápr. 29. 12:55
Én is sok éve használom, és nagyon szeretem. Még egyszer sem égett benne oda semmi, persze ha valamit "ottfelejt" az ember az mindenben odaég. Nem tudom a szomszédod mitől szenved, mert igazán remek. A mosogatógépből úgy jön ki, hogy kívül is ragyog. A fedőt nem szoktam csak kézzel mosogatni, még nem "ázott be". Nem szoktam extra recepteket készíteni benne. csak a főzési idő rövidül, ill. kevesebb zsíradéket használok.
2009. márc. 25. 15:54

Sziasztok!

Akit zepter receptek érdekelnek, írjon nekem emailt.

2009. febr. 3. 20:53
sok örömet fogsz bennük lelni. nekem 5 éve van, még soha nem égett le benne semmi, soha nem kell hozzá zsir, viz stb. Arra nagyon kell figyelni, hogy a felező tetőt jól kezeld. Hamar szétfőhet benne a hús, ha nem figyelsz rá. Nálunk nagy segitség...sűrűn készitek vadhúsból pököltöt, 20 perc alatt kész!!!na azt még nem számoltam ki, mennyi áramot spóroltam vele, de valóban kevés ideig kell a villanytűzhelyt alatta bekapcsolva tartani!!!
8. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 7. - Ani58)
2009. febr. 3. 19:41
Olyan nincs, hogy nem mosod el a fedőt! Még sohasem folyt bele a víz! Esetleg szorítsd meg egy kicsit a fedő fogantyúját (elméletileg le is lehet csavarni).
7. Ani58 (válaszként erre: 4. - Neni1)
2009. febr. 3. 11:35
Ezt nem mondták.Meg akkor ne mosogassam el a fedőt?Mert ha folyó víz alatt mosom,akkor is befolyik.
2009. febr. 2. 22:35

15 évvel ezelőtt kezdtem Zepter edényekkel főzni és tepsiben sütni. Mixim és Vaxim nincs, de nem is kell.:-))


Ugyanúgy főzök benne, mint a hagyományos edényekben, csak nagyon pici zsiradékkal, illetve kevés folyadékkal. Sokat használom azt a receptkönyvet, amit adtak hozzá, gyakorlatilag abból merítem az ötleteket.


Kívűl még sohasem súroltam meg, olyan, mintha új lenne. A belső részét - ha véletlenül lesül valami, de nem szokott - meg áztatom. De finom súrolóval belül szabad súrolni.


Nagy 'hátránya', hogy mosogatás után egy száraz puha, nedvszívó ruhával át kell törölni, így sohasem lesz vízpettyes és mindig fényes marad.


Teljék benne nagyon sok örömöd!


:-)))))



U.i. A leglényegesebb dolog igazából csak annyi, hogy kb negyedórával hamarabb elzárod alatta a hőforrást, mint amennyire egyébként saccolod, hogy kész. Hagyod állni fedővel és csak később kóstolod meg. Ha kell, vissza lehet tenni még főzni.

Nyugodtan el lehet mosni a fedőt is természetesen, nem folyik bele a víz, legalábbis ezt még 15 év alatt egyszer sem tette meg.:-))


Bátran kérdezz, szívesen válaszolok.

2009. febr. 2. 22:29
Főztem már benne, nekem még nem égett le. A rízs például isteni lett vele, és fele idő alatt kész volt. A fedő alá nem ment be a víz, sőt ha lecsavarom a fedőt a sütőben is tudom használni.
4. neni1 (válaszként erre: 2. - Ani58)
2009. febr. 2. 22:14
A Zepter fedőket mosogatásnál soha nem szabad vízbe tenni, mert befolyik a víz a hőmérőhöz. Talán ez lehet a gond!?
2009. febr. 2. 22:12

biztos nem vettem volna meg:) állandoan pöttyös ha nem törlöd el és nem fényesited,a kaja odaég és nehezen lehet megtisztitani,ha dörzsölöd meg látszik a karcolások,marado a régi lábosaimnál azok beváltak és nem látszik rajta a vizcsepp,nagyon tetszetösek és jol mutatnak tálalásnál de fözni nem lehet benne,nekem nincs de a szomszédom is vett és ott röhögök rajta amikor szenved:)

azért te csak probáld ki hátha neked sikerül:)

2. Ani58 (válaszként erre: 1. - Erika_darts)
2009. febr. 2. 22:04
Háááát,jó neked!Én tudom ajánlani az eddigi recepteket,amiket csináltál és ahogy csináltad.Mert mi nem tudunk a mai napig úgy főzni benne,ahogy a bemutatón volt és ahogy reklámozzák.Ugyanúgy odaég benne a kaja.És a fedőkön lévő hőmérők egy hónap után totál berozsdásodtak.
2009. febr. 2. 21:57
Teljes készletet megvettem, van Mixsy-m és Vacsym is. Bevált recepteket várok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook