Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zente születése fórum

Zente születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zente születése

2012. máj. 26. 23:13

Szívből gratulálok a kis szépségetekhez, na és persze a villámgyors szüléshez!!

Én is hasonlóval dicsekedhetek, igaz az enyém picit hosszabb volt, de sokan ezért most meglincselnek... szóval az 1. babánk 2008-ban össz-vissz 6,5 óra alatt, a 2. pedig 4,5 óra alatt érkezett meg közénk. Szeretnénk még mi is...ha minden igaz, akkor azt ezek szerint durván 2,5 óra alatt fogjuk "lezavarni".... :)) Még egyszer gratulálok!

25. maya80
2012. máj. 17. 16:06

Gratulálok a fiaidhoz, és a gyönyörűen megírt cikkhez!

Én hamarosan harmadszor fogom átélni a szülés élményét...

24. katuss (válaszként erre: 16. - Vvicus)
2012. máj. 16. 22:06
hat a lanynal nem maradtunk a Z betunel, Emma lett...A gyerekdoki jott azzal, hogy miert nem Zoé...Amugy eddig biztos voltam benne, hogy ha lesz meg egy fiam akkor Regő lesz...de most a Zente is bejott a kepbe...erdekes, hogy ezt eddig sosem hallottam :)
2012. máj. 16. 15:58
Nagyon szépséges kisfiú, jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :-)
22. Nirvi
2012. máj. 16. 14:20

Nekem ugye a nagyobbik fiam Zalán, a kisebbik most Zente lett, de ha kislány lett volna akkor Zoé lett volna:) Illetve még a Zétény volt a lehetséges nevek között...

De mivel még szeretnénk majd gyerkőcöt, ezért még bármelyik név esélyes lehet :P

21. Nirvi (válaszként erre: 15. - Vvicus)
2012. máj. 16. 14:19

Még egyelőre nem...nekem a nagyobbik fiamnál jöttek állandóan azzal, hogy Zalán futása....


De biztos minket is megtalálnak majd Zenthe Ferenccel...viszont abban semmi ciki nincs:) Ahogy Te is írtad, remek színész volt:)


Amúgy sem értem, miért kell egy gyerek nevével viccelődni...mindenkinek más név tetszik, van sok olyan név amit én is gáznak tartok, de eszembe sem jutna leszólni, főleg nem az Anya előtt..

20. Nirvi (válaszként erre: 14. - Eva215)
2012. máj. 16. 14:16

Köszi! :)

Igen emlékszek, hogy Neked császár lett...de a végeredmény a lényeg..nemde?:) Azért még hátha Te is átélheted a természetes szülés élményét is:)

19. Nirvi (válaszként erre: 13. - Katuss)
2012. máj. 16. 14:15

Nekem is a nagyobbik fiam Zalán:)

Mi is vacilláltunk a Zétény és Zente között...:)

Végül Zente győzött....de szeretnénk majd még gyerkőcöt, szóval még bármi lehet :)

18. Nirvi (válaszként erre: 12. - Dallam'75)
2012. máj. 16. 14:13
Köszi:) Hát igen...nem egy kis törékeny baba:D:D
17. Nirvi (válaszként erre: 11. - Mons)
2012. máj. 16. 14:13
Köszönöm! :)
16. vvicus (válaszként erre: 13. - Katuss)
2012. máj. 16. 14:08
És mi lett a Lányod neve? Az én Lányomé Hanga, szerintem jól illik össze a két név, Hanga-Zente. :-) Ha lesz harmadik és fiú, vagy Zétény vagy Zalán lesz.
15. vvicus (válaszként erre: 10. - Nirvi)
2012. máj. 16. 14:07

Amúgy Titeket nem "izélgetnek" úton-útfélen Zenthe Ferenccel? Ma, a játszótéren egy anya megint előjött ezzel a nagyon jó poénnal... :-S Mellesleg szerintem nagyon nagy ész és kedves jellem szükséges egy felnőttől nevekkel kapcsolatos cikizéshez...

De hozzáteszem, hogy én nagyra becsültem Zenthe Ferencet mindig is, remek színész volt, szóval örülök, hogy egy ilyen remek ember nevét viseli a fiam, csak már unalmas a sok viccelődés.

14. eva215
2012. máj. 15. 22:00
Olyan szép a kisfiad! Meglepődtem, mikor láttam, hogy ki írta a cikket...nahát, ez a Nirvi!! :) Jó kis szüléstörténet, nagyokat nevettem rajta az elején :) A végén meg nagyon irigyeltelek!!! (Nekem sajna császár lett,ha emlékszel.) Még egyszer sok boldogságot a két kisfiúhoz.
13. katuss
2012. máj. 15. 21:12
de jo nevet valasztottatok!!!! Nekem van egy Zalán nevu fiam es a masodiknal annyit vacilaltam, hogy ha fiu lesz milyen jo Z betus fiu nev van meg...de ezt nem ismertem...na de aztan kislany lett :P
2012. máj. 15. 16:38
Gyönyörű baba, és mekkora súly:) Az enyém is majd 4 kg.volt, de a tied egy kisóriás :)
11. Mons
2012. máj. 15. 14:39
Gratulálok :) szép kis legényke :)
10. Nirvi
2012. máj. 15. 14:24

Köszönöm mindenkinek :) ;)


nbandus: az első babánál is korábban kezdett nyílni a méhszájam, de nem ennyire! Ott csak szülés előtt két héttel kezdődött ha jól emlékszem!:)

De ott is amikor mentünk szülni, már 7 centire nyitva voltam, úgy hogy észre sem vettem:) Szóval az is hasonlóan könnyű és gyors szülés volt:)


vvicus: Gratula Nektek is! :):) Tényleg szép kis súllyal született a Te Zentéd is:):) Úgy látszik ők ilyenek:D


Trinitas, tényleg az volt :):) Csodás volt! És még most is olyan hihetetlen és nagyon jó rá visszaemlékezni!:)


A csekk miatt meg amúgy nem aggódunk, mert mi is úgy vagyunk vele, ahogy Te is írtad, hogyha esetleg jön is, akkor valahogy igazoljuk majd, hogy nem értünk rá várakozni a pirosnál:D


barbantazia: kívánom, hogy Neked is hasonlóan könnyű és szép szülésed legyen!!:):) KÖszönöm a gratulációt!:)


Meg persze a többieknek is köszi!!:) ;*

2012. máj. 15. 12:12
:')
2012. máj. 15. 11:32
Én is ilyen szülést szeretnék 12-14 hét múlva! Bőgök ezerrel, olyannyira szépen írtál! Remélem én is gyorsan megszülöm a kis kincsemet!!!Gratulálok!
2012. máj. 15. 10:39

Egyből lejött, hogy csak Ti lehettek! :D

Szép napot Nektek! :-)

2012. máj. 15. 10:27

Olyan csodás élmény lehetett!! :,))

<33333333333333333


Amúgy szerintem ha jön is a csekk, a kórházi papírokkal igazolni tudjátok, hogy vészhelyzet miatt volt a piroson áthajtás és akkor nem büntetnek.

2012. máj. 15. 10:22
Sok boldogságot,szép napom lesz most már az én anyai szivem is megtelt a te érzéseiddel,köszi.
2012. máj. 15. 10:11

Gratulálok! :-)

Nekem is van egy Zente fiam, holnap lesz 4 hetes, szintén hasonlóság, hogy korához képest nagy baba lett, 36. hétre 3630g és 55 centi. Úgy tűnik, ezek a Zente babák jól összeszedik magukat a pocakban. :-D

2012. máj. 15. 09:44

Aranyos történet! gratulálok!


Azt megkérdezhetem, hogy az első babánál is korábban nyíltál?

2012. máj. 15. 09:10
Gratulálok a cikkhez és Zentéhez! :DDD
2012. máj. 15. 09:08
Második kisfiam csodás születését először csak a naplómban írtam le, akkor még nem gondoltam, hogy meg szeretném osztani a naplóm olvasóin kívül mással is. De aztán úgy döntöttem, hogy mivel első kisfiam születését is megosztottam itt cikk formájában(még egy régebbi nevemmel) ezért most is így fogok tenni.
Tehát jöjjön akkor egy részlet a naplómból, amiben lehet, hogy lesznek apróbb részek amit nem mindenki fog érteni de talán így is sikerül majd átadnom a boldogságomat.

Ugrás a teljes írásra: Zente születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook