Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zenea diéta fórum

Zenea diéta (beszélgetős fórum)


1 2
47. ancsácska (válaszként erre: 46. - Szijartoe)
2015. okt. 10. 17:19
Te hol tartasz? :)
2015. szept. 11. 13:49
Szuper!! Nagyon ügyes vagy! ;)
45. ancsácska (válaszként erre: 40. - Maruszja)
2015. szept. 6. 21:11
Most már 13 kg minusznál tartok :)
44. ancsácska (válaszként erre: 43. - Szijartoe)
2015. aug. 27. 22:19

:) Gratulálok

Ezt csak úgy lehet, ha már ennyi pénzt kiadtunk rá :D

Mindent betartok az utolsó kis apróságig...olyannyira hogy a szülinapomon se fogok tortázni!

Egyelőre a mozgást nem iktattam be, mert félek, hogy meghozza az étvágyamat , a régi tapasztalatok alapján , ha edzettem, akkor falási rohamaim voltak xD

Tegnap voltam mérésen, már 9 kiló minusznál tartok, de mindenki szerint 15-nek néz ki :))

Szeretném ha a sulyom lemenne 60 alá.... a 164 centimhez ez lenne ideális... még kell hozzá 8 kilóóóó , remélem hogy hamar meglesz mert mintha a fogamat húzták volna most is amikor ki kellett fizetni :D :)))))

43. szijartoe (válaszként erre: 42. - Ancsácska)
2015. aug. 26. 18:06
Kb. 2 hónap alatt - de mindent teljesen betartva és PowerPlate-re jártam mellette! Elkezdtem másodszorra egy kis szünet után,de azt már nem birtam végig csinálni... Most probálok odafigyelni (szénhidrát- és cukormentesen, futok min. heti 3szor) és saláta/zöldség + fehérje + víz!!! Neked mi a cél? :)
42. ancsácska (válaszként erre: 41. - Szijartoe)
2015. aug. 17. 16:52

Hogy lehet hogy maradt neked? Nem csináltad végig? Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő alatt ment le a 10 kg? Gratulálok érte egyébként :) A diéta után hogyan táplálkozol?

üdv. Ancsa

2015. aug. 11. 08:56
Sziasztok! Közel 10 kg-t én is fogytam tőle!! ;) Betartható diéta - porlevesek, shake, joghurt és "édességek" a fogyási fázisnak megfelelően. Én már nem csinálom,de maradtak meg leveseim és shake is - ha valakit érdekel, kedvező áron szívesen átadom! ;)
2015. aug. 6. 23:50
Sziasztok! Na visszanézek az elejétől, hogy mi ez a diéta? Mert még soha nem hallottam róla és amúgy meg már mindent kipróbáltam, ami létezik a köztudatba.
39. zuzika
2015. aug. 6. 23:44

Már picit több, mint 7 kiló :)))) már csak 10 van hátra :)


Egyébként a második etapban lelassult. Sok ment le az első két hétben: 5,5 kiló :)). Szóval a 4. hét végefelé járok, és most Még mindig lelkes ...

A nap fénypontja a délutáni snack (csoki, nápolyi stb.) és néha lehet pl. Rosé fröccsöt is inni :))

38. ancsácska (válaszként erre: 35. - Zuzika)
2015. aug. 6. 19:03
Nekem 2 alatt minusz 4,5 kg !!! :))))) Iszonyuan lelkes vagyok
37. ancsácska (válaszként erre: 22. - Fanniflo)
2015. júl. 25. 20:27
Szia! Látom, hogy februárban írtál h 15 kg-t szeretnél fogyni. Érdeklődnék, hogy sikerült?
36. ancsácska (válaszként erre: 35. - Zuzika)
2015. júl. 25. 20:25

Én a 4. napon tartok :) Mindegyik fehérjepor ízlett eddig, a legnehezebb ezt a sok vizet meginni.

Nagyon bízom ebben a diétában most, több ismerősöm is 12-16 kilót fogytak vele. (Nekem kb ugyanennyit kellene ... )

35. zuzika
2015. júl. 15. 23:13

Van itt zeneás, 2. etapos?

Én első etap közepén tartok. 3 kiló mínusz eddig. Tényleg megakad a fogyás a másodikban ?

34. reni2015 (válaszként erre: 33. - Hopihe78)
2015. júl. 3. 07:36
Szia Hópihe én ma meyek egy konzultációra, aztán elkezdem a mai nappal. Megirom a tapasztalatomat remélem használ az IR miatt nekem...
2015. máj. 27. 20:07
Sziasztok! Erdeklodnek, hogy a korabbi hozzaszolok, akik belevagtak ebbe a dietaba, megosztanak-e a tapasztalataikat? Vagy masok is, akik kiprobaltak. Nagyon jo lenne, ha tudnanak segiteni a dontesben, hogy elkezdjem-e vagy sem ezt a dietat. Elore is koszonom!
2015. ápr. 2. 10:23

Sziasztok,


Én most gondolkodom a dolgon. Hiába atlétizálok 25 éve, és az abbahagyás határán vagyok, állandó súlyfelesleggel küzdök. Ezért gondolom, hogy ebbe belevágnék. Csábító a 2-3 hetes szigorú kontroll. Ugyanakkor érdeklődöm, hogy mennyire lesztek enerváltak, az első két hétben van szénhidrátbevitel? Ha igen az csak zöldség? Mennyire lehet bírnia sportot mellette? Hogy néz ki az első 2 hét? Tapasztalatok? Én kb. 8-10 kg-tól szeretnék megszabadulni. 177 cm vagyok 70-72 kg, de eléggé izmos. Azért is kérdem, hogy mennyire zavarna be a húsvét..... De már nemigazán halogatnám, mert nagyon rosszul érzem magam a falászavaraimmal.

2015. febr. 22. 11:52
Szia! Nem szokott fájni a fejem,van hogy éhes vagyok,de ennyi. A csirkemellet serpenyobe teszek pici vizet teszek alá és úgy parolom meg. Én még parolt gombát szoktam enni ,cukkinit,uborkat.jó mert ezekből többet is lehet enni.sztem ne keseredj el,ami eddig lement az nagyon jó,biztos megint beindul majd.sok sikert!
2015. febr. 22. 09:32

Szia! Ügye vagy nagyon! Nem volt nálad fejfájás? Jol vagy?

Kicsit tenyleg kezd dühíteni, hogy nem fogyok. Ma van a 8. Napom! Félek, hogy amit 3 nap alatt fogytam csak víz! Egyebkent sokkal szebb a narancsbőröm. Már csak halványan látszik! :)

Felvágottért sajnos el kell menni az Aldiba, ott van csirkemell és pulykamell. AMinek 95% hús! Nagyon finom.

Te a déli húst, hogykészíted el?

Nekem eleinte azzal volt probémám. Viszont rá jöttem, hogy ha sütőzacskóban be teszem a vékonyra vágott csirkét sok karikázott póréval, sóval borssal nagyon finom. Sajnos a karfiol es brokkoli mar nem csúszik. Most át tértem a ceruzababra.!tovabbi sok sikert neked! Szep napot!

2015. febr. 21. 12:02
Szia! Betartok mindent,ma már ehetek húst is.nem mértem magam.meg várok egy kicsit vele.milyen fajta túrót ettel,és felvágottbol melyik a jó? Szerintem az eddig leadott kg neked nagyon jó!
2015. febr. 21. 08:56

Szia! Hogy haladsz kiara77? Ha jol sejtem ma van a 4. Napod! Nekem azota sajnos meg sem mozdul a mérleg max 1-2 dkg fel... El vagyok keseredve! Mindent szigorúan be tartok! Tegnap ehes voltam, ezert ettem 120gvsovany túrót aminek 0,2g volt a zsirtartalma!

Amit nem értek, hogy ketozisban van a szervezetem a ketophan szerint, mégsem mozdul meg!

2015. febr. 18. 12:14
Szia! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy. Én ma kezdtem,eddig jól bírom.most ebedeltem thai levest,hát nem lesz a kedvencem.a kakaos és az erdei gyumis finom.
2015. febr. 18. 09:19
Jó reggelt! Megosztanám az adataimat veletek így az 5. Zeneás reggelemen! 3,4 kg fogytam 2 cm ment le a combombol, a mellembol, es a derekambol. 3 cm a csípőből es a karbol február 14.-én kezdtem!
2015. febr. 17. 21:13

kiara77 sok sikert és kitartást kívánok neked!

Most tartok a 4. Napnál. Az első 3 napban 5 fehérjét kellett innom, mellette főtt brokkolit és karfiolt ettem ha megéheztem, délben szintén ezt ettem. Ma már sajnos nem csúszott. Nem szeretem a zöldségeket, így számomra nagyon nehéz tartani a diétát. Az első két napban, a ketózis miatt már acetonossá vált a lehelletem, nagyon sok vizet iszom, többet is mint ami elő van írva. Eddig az ott mértékhez képest, 1.7 kg ment le, bár akkor délután 3-kor mentem, éves után mertek en viszont reggel. Egy kiló biztosan le ment. Egyébként jobban érzem magam. Viszont a gyors szénhidrát megvonás miatt rettentő fej görcsöm volt az első nap, úgyhogy ha teheted viszonylag meghitt napon kezd el.

A porokról, a sós fehérjéből nekem a póréhagyma leves ízlik, és szoktam párolni bele még pluszban pórét, 20ml-vel kevesebb vízzel készítem el. Úgy meg finom is.

Ha majd a 4. Napon vagy, és ehetsz húst, ajánlom hogy a Sütő zacskóban tegyél csirkemellet, sok sőt, borsot, pőre hagymát és nagyon finom lesz! Nekem egyszerűen nem megy le a zöld saláta sóval. Ha neked is van tipped, örülök ha megosztod.

Írj mindenképp, hogy hogy haladsz. :)

Sok sok akaratot kívánok!

24. kiara77 (válaszként erre: 23. - Kiara77)
2015. febr. 16. 20:25
Írj majd legyszives hogy birodalom eddig!
2015. febr. 16. 20:24
Sziasztok! Holnap kezdem a diétat kb 15 kg tol szeretnék megszabadulni remélem sikerül. Fanniflo hogy megy neked?
2015. febr. 14. 08:19

Sziasztok, én ma kezdem a diétát! 15 kg-tól szeretnék megszabadulni. Már mindent kipróbáltam, de semmi nem használt. Pajzsmirigy alulmukodesem van es inzulinrezisztenciám. Nagyon bízom ebben a "szerben".

Épp az első fehérjémet fogyasztom. Cappuchinosat. Évek óta kerülöm az aszpartámot, igy most nagyon kierzem rajta. Remélem hozza szokok majd, állagában, érdekes, testes, de nem habos. Írok még a továbbiakban, hogy halad az ügy. Remélem feléled a csoport! :)

2014. szept. 25. 14:11
Sajna nem nagyon... :(
2014. szept. 24. 19:36
jár még erre valaki?
19. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 18. - AlBundy)
2013. szept. 17. 20:34

Nem hiszem, hogy bárki lefogyna két hét alatt 12 kilót vele, mert az nem egészséges. AZ hogy miből megy le a súlytöbblet az folyamatosan ellenőrizve van. Zsírból megy le ami lemegy, mivel ez speciális fehérje diéta, ami azt jelenti, hogy az izom nem tud leépülni vele.


Egyébként már az első naptól lehet bizonyos zöldségeket is fogyasztani, a 3. naptól már husi is mehet. Nem vészes, én kreatívabb lettem a főzés terén. :)

2013. szept. 17. 10:37

Ez igen egyszerű. Nem eszel lefogysz. Valaki két hét alatt lefogyott 12 kilót? Ezt tudod mit jelent ha zsírból szerette volna ezt lefogyni? Hogy 108000 kalóriával evett kevesebbet mint kellett volna. Mivel ez nem igaz mert már nem élne, így leadott egy csomó vizet, izmot és egy 1-2 kiló zsírt. Most a száraz hús és zöldség nem fogja meg a vizet ezért nem jön még vissza, majd ha leáll azonnal visszajön a víz meg zsír, na az izom az nem...

Aki amúgy porokon él ki fogja készíteni szépen az emésztőrendszerét!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook