Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zelmer porszívó! fórum

Zelmer porszívó! (beszélgetős fórum)


2019. okt. 13. 11:11
Nálama porszívó nem kapja fela a vizet nem tudom mit csináltam rosszúlé segítsetek
12. Blueno
2017. dec. 17. 12:26

Sziasztok!


Valakinek van illetve ismeri ezt a típusú gépet: Zelmer Aquawelt ZVC762SP?

Érdekelne, hogy amit láttam rövid video bemutatót a készülékről, a víztartályába a porzsákos betéten kívül van hozzá egy lamellás tartozék is amit láttam, hogy vízszűrős "üzemmódban" is lehessen használni?

11. ErosCsaba (válaszként erre: 10. - Petrovicsné)
2017. márc. 1. 09:03
Lehetne tudni melyik típusról van szó? Zelmer és Zelmer nem egy és ugyan az.
10. Petrovicsné (válaszként erre: 9. - ErosCsaba)
2017. febr. 20. 21:57
Sziasztok.Érdeklödnék hogy zelmer porszívómnál mitől lehet az hogy szívás közben leál egy pillanatra és ujra indul a legmagasabb fokozato ?
9. ErosCsaba (válaszként erre: 8. - Lacuslacus)
2017. febr. 8. 13:51

Szia,

Tegnap vettem át a gépem. Tökéletes a felszereltsége. Amiket elsőre olvastam mint vélemények, azok a kicsi mosószeres víztartályt említették hátrányaként, azaz többször kell utána tölteni. Ez lefordítva a gyakorlatra azt jelenti, hogy megközelítőleg 8nm szőnyeg takarítására elég egy tartály mosószer. Természetesen a szőnyeg tisztaságától is függ, hogy hányszor kell átmenni rajta.

Másik hátránynak említették a mosószer hab kifolyik oldalt. Erre azt tudom mondani, ha az előírt habmegkötőt alkalmazza a felhasználó, akkor nem jelentkezik ez a hátrány. Én a HEPA szűrőt egyből kivettem és csak vízbe szívtam porszívózásnál a koszt. Nagyon hatékony a szívási teljesítményét illetően. A gép zajszintjére 80DbA-t írnak ami elég zajos. Én nem tapasztaltam használatnál, valószínű azért mert a motor frekvenciája abban a tartományban mozog ami a fülnek nem bántó.

Nagyon jól kezelhető könnyen fordul a kiegészítők is szuperek benne. Ami még érdekes. Az ablakmosó fejrátéttel próbáltam ki az ablaktisztítást. Föntről lefelé nem ajánlott, így csöpögés van. Ezt a funkciót még tesztelem. Valószínű az oldal irányú takarítás lesz a megfelelő. A műanyagok jó minőségűnek tűnnek. Szeretnék minél több információt róla. Tegnap 4 órán keresztül ismerkedtem az új kedvenccel. ZVC762ST

2017. jan. 26. 10:27
Én éppen most akarok venni ilyen márkájút, de nem porszívót, hanem takarítógépet. Sajnos nem nagyon van eről vélemény, csak a webáruház oldalán, bár ott szinte csak jót írnak róla. Estleg itt valaki ismeri, használ ilyet?
2016. nov. 13. 08:21

Hú, de régi már az a kérdés! De azért válaszolok, mivel nagy hülyeségeket írtak erről a porszívóról.

Kezdem ott, hogy 2007-ben vettük a miénket, és azóta is hibátlanul működik, javítva sosem volt. A lányomnak szeretnék karácsonyra venni, ezért kerestem a rá gyártóra, és a google feldobta ezt a témát is.

Amik miatt biztos vagyok abban, hogy a válaszolónak lövése sincs erről a készülékről azok a következők:1. a porszívónak nincs szőnyegtisztító funkciója amivel összevizezhetné a szőnyeget. Ebben a víz, csak szűrő funkciót lát el, nem takarítógép, csak porszívó. 2. Nem szűnt meg az alkatrész forgalmazás, a mai napig minden kapható hozzá(2016 év vége van lassan)3. a szívóereje olyan nagy, hogy csak a kerekeken guruló fej jó hozzá, mert másképp tologatni sem lehet, úgy letapasztja magát. 4. nem 50 ezer Ft volt, hanem 27 ezer. Bár az 2007-ben és nem 2012-ben, de a most kapható Zelmer vízszűrős is 40 ezer.

Sajnálom, hogy csak most tudtam válaszolni, így valószínűleg nem vetted meg akkor ezt a szuper gépet.

2012. jan. 11. 11:14
szívesen:) a párom szüleinek is áradoztak róla, aztán gyorsan jól megszűntek..Nem tudom nektek mennyiét ajánlották de ez 50e Ft volt. Na ennyiért már egy igen jó porszívót lehet venni más nagy boltokban ahol kisebb az esély a megszűnésre.
5. pillango2004 (válaszként erre: 4. - Zuzóka)
2012. jan. 10. 16:45

Ez nem jó hír!

Bár mi még csak nézegetjük a porszívókat, de egy boltban erről áradozott az eladó, azért voltam kíváncsi milyen lehet.

De rajtad kívül nincs is hsz.

Köszönöm, hogy leírtad.

2012. jan. 10. 10:33
Kölcsönbe kaptuk a párom szüleitől, mert a mienk elromlott. Akkor volt 1-2 hónapos a készülék tehát nem volt agyonhasználva, de a víztartály már folyt, közben a bolt megszűnt ahol a garanciát érvényesíthették volna, pót alkatrészt már nem lehet venni mivel megszűnt a készülék gyártása. Szívó ereje is alig volt, még a hajszálakkal is meg kellet küzdenie. Ilyen szívó erő mellett csurom vizes maradt volna az összes szőnyeg, ha véletlenül használtuk volna a szőnyegtisztító funkciót. Nem beszélve arról, hogy állandóan leesett a feje, mert egyszerűen nem szorult rá rendesen a csőre.
3. pillango2004 (válaszként erre: 2. - Zuzóka)
2012. jan. 9. 17:53
Miért? Megosztanád a tapasztalatod?
2012. jan. 9. 16:42
Erről nincs, de a zelmer vízi manóról igen. Soha nem vennék ilyet, de egyáltalán zelmert sem.
2012. jan. 8. 19:28
Van valakinek tapasztalata a ZELMER 819.0SP AQUARIO porszívóról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook