Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zavarna téged, ha a Párod szoros barátságban marad a volt párjával, akivel több éven keresztül együtt élt? fórum

Zavarna téged, ha a Párod szoros barátságban marad a volt párjával, akivel több éven keresztül együtt élt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 31. 20:13
nagyon tud zavarni.....
2010. márc. 18. 15:40
Engem zavarna és így van ezzel a párom is! Aminek egyszer vége, annak vége! Szerelemből barátság, szerintem, olyan nem létezik!
2010. márc. 18. 15:40
szerintem nem igazán normális, hogy kapcsolatban marad két ember a szakítás, válás után(telefon, néha találkoznak, együtt mennek nyaralni..stb)..nem tudom, hogy jóra vezet-e a dolog?...én szerintem ez balamit jelez: nincs lezárva a dolog..Persze ha gyerek miatt van a telefon és egyéb kapcsolatban maradás, az más válfaj:)
2010. márc. 18. 15:37

Engem nem zavarna,(bár féltékeny típus vagyok) mert én is tartom a kapcsit 2 exel is. És a párom még fel is hívta az egyiket, hogy mit tanácsol, hogy kezeljen engem:D Szal ide BIZALOM kell!


Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat. Ha lelkileg együtt vagytok, úgyis megérzed mi a helyzet.

58. TrinithY (válaszként erre: 57. - Sundance)
2009. máj. 13. 12:50
Erre en is rajottem! Orulok, hogy megszabadultam tole! Csak hat 5 honappal ezelott masnak lattam, es probaltam elhinni hogykepes valtozni... de tevedtem, tanultam belole! :D
57. sundance (válaszként erre: 56. - TrinithY)
2009. máj. 12. 12:03
Akkor jó, hogy kidobtad! Az ilyen pasi egy percet sem érdemel, nemhogy 5 hónapot!
56. TrinithY (válaszként erre: 55. - 78826dc958)
2009. máj. 12. 09:36

Ez a legjobb megoldas! Az en exem is igy veszitette el a bizalmam, amikor rakerdeztem a voltjara sem mondta el, magatol meg foleg... De mostmar az is a multe :) most kipihenem az 5 honap faradalmait...

Kepzeljetek 1 honapja szakitottam vele es nemreg osszejott a csajjal... szal nem hiaba voltam bizalmatlan vele... es ezek utan rajottem, hogy hazugsag volt az 5 honap :((

55. 78826dc958 (válaszként erre: 54. - Badonyimariaeva)
2009. máj. 11. 20:06

Az egyik volt pasim napok óta irogat sms-t hogy talizni szeretne velem.Megirtam neki,hogy szeretem a mostani páromat,boldog vagyok és nem akarok talizni vele.Aztán már amikor irt nem is irtam neki vissza,

Ennyi!Ja és persze tud ezekról az sms-ekről a párom.Mindig megbeszélünk mindent.Őszinte vagyok vele.A titkolózás bizalmatlanságra ad okot!

Tehát nincs haverkodás mert abból felesleges balhé lenne.És nekem erre nincs szükségem.

54. badonyimariaeva (válaszként erre: 49. - 78826dc958)
2009. máj. 11. 14:23
Pontosan!
2009. máj. 11. 14:03
pamparam..nég mindig nem.
52. sundance (válaszként erre: 51. - 99279bb06f)
2009. máj. 11. 13:47
Nagyon helyes! Találni fogsz ennél sokkal jobbat!
51. 99279bb06f (válaszként erre: 50. - Sundance)
2009. máj. 10. 20:05
Beszélni azt nagyon tud, és bemagyázza mindegyiknek, hogy amikor nem vele van, akkor dolgozik (mert kell a pénz). Ezek a nők még mindig azt hiszik, hogy vissza fog menni hozzájuk, és várnak...várnak. Néha látják őt, de csak kihasználja mindet. Már megismertem a taktikáját, és tényleg örülök, hogy megszabadultam tőle. Nem mondom, hogy nem jelentkezik, nem kajtat utánam, de nem békülök ki vele. Nekem egy ilyen alak nem kell.
50. sundance (válaszként erre: 48. - 99279bb06f)
2009. máj. 9. 12:55
Ez beteg! Akkor mi a f..sznak szakított velük? Örülj, hogy megszabadultál tőle!
2009. máj. 9. 08:23
Igen zavarna.Én sem bratyizok a volt pasijaimmal.
2009. máj. 9. 08:22
Rájöttem, hogy az exem (már az) azért tartotta a kapcsolatot a régi nőjével, hogy rendszeresen meg tudjon csalni vele. Nem csak azzal, akivel együtt élt, hanem minden egyes volt nőjével! :(
47. Fiatal nő (válaszként erre: 46. - TrinithY)
2009. ápr. 9. 07:14
Azon voltam/vagyok/leszek... :-)
46. TrinithY (válaszként erre: 45. - Fiatal nő)
2009. ápr. 7. 13:51
Ne is hagyd! Harcolj a Boldogsagodert! :)
45. Fiatal nő (válaszként erre: 44. - TrinithY)
2009. ápr. 7. 13:47

Én is ezt az elvet vallom egyébként. (utolsó gondolat) De ha már a nagyi is titkolózik, ott azért valami nagyobb dolog lehet.

Amúgy ha összekülönbözünk, mindig Ő békül elsőként. Azt, hogy szeret, azt biztosan tudom. Csak az exet nem értem. (egyébként mondtak nekem már olyat is, hog vissza szeretné szerezni a páromat - persze én nem hagyom :-))

44. TrinithY (válaszként erre: 43. - Fiatal nő)
2009. ápr. 7. 13:30

Ez aztan tenyleg egy sztori :| Nem akarok koztetek problemat, komolyan! De en ilyen helyzetben kicsit ketelkednek a Paromban... sot mi tobb leulnek beszelni vele errol. Micsoda dolog az, hogy eltitkolja a volt kapcsolatat. Jogod van tudni!

Es az is kicsit furcs, hogy amikor rajuk nyitsz az irodajaban es ott van az a no is akkor maskepp viselkedik, tavolsagtarto. Ilyenkor szerintem marcsakazertis mutasd ki azt hogy ti egyutt vagytok, es lassa a csaj, megcsak eszebe se jusson rahajtani a Parodra. Ha meg megis "akit el lehet venni azt vigyek..." :|

2009. ápr. 6. 14:36

Az a "baj" ezzel az ex-szel, hogy igazából annyi mindent én sem tudok róla, mert hát eléggé "rejtélyes".

Ő előttem volt a párom párja, kb. fél évig. Ezt én tudtam, sőt, az egész egyetem tudta (a párom ugyanis oktató volt az egyetemen, mindkettőnket tanított - csak éppen más szakra járunk), mert telekürtölte vele a "fél világot" (márhogy az ex). Lényeg a lényeg, hogy x idő után, nem tudom pontosan, de elég hamar odaköltözött hozzá. (a párom a nagyszüleivel él) Igen ám, de van neki egy kislánya (ha jól számolom, idén ősszel megy első osztályba, ha megy...). Nem a páromtól... Nade. Lényeg a lényeg, hogy kb. fél évig voltak együtt, aztán ott is lakott náluk. És itt megszakad a tudományom, mert senki nem beszél róla, hogy mi történt.

A nagymama csak annyit ejtett el, hogy ki nem állhatta (ja, Ő egyébként 35 éves, márhogy az ex), ki is paterolta Őt a lakásból. Haragudott rá, miegymás. (meg azt is mondta, pontosan így, hogy "Van egy zabigyereke") De ennyi, azt mondta, majd ha a párom akarja, elmeséli. Igen ám, csakhogy a párom ezt az egész viszonyt "tagadja". Már a megismerkedésünkkor sem tett erről említést, ferdített. (hogy előttem rég nem volt senkije) /A párom egyébként nem tudja, hogy én tudom./ Én anno gondoltam magamban, hogy oké, biztos csúnya szétmenés volt, nem akar beszélni róla, én meg nem erőszakoskodom. Csakhogy. Egyszer nyitok be hozzá az irodába, és mit látok? Az ex ott ücsörög mellette az asztalon (nekem háttal). Kissé kiakadtam. Akkor meg pláne, mikor levegőnek voltam nézve (nem köszönt ugyanis), ráadásul a párom is, amíg ott volt, elég távolságtartóan viselkedett velem.

Aztán később is volt 1x-2x, hogy összefutottunk az irodában, annyi különbséggel, hogy én voltam ott előbb és Ő érkezett később. És azt utáltam, mikor órára kellett mennem és ott kellett hagynom őket kettesben. :-S

Meg volt egy olyan is, hogy összeakadtunk a buszmegállóban. Itt már odaköhögött egy Hellót nekem is, de elég rondán nézett rám, amolyan lenézően. Aztán a páromnak is köszönt, adott neki puszit is. :-S Aztán meg "számon kérte" rajta, hogy miért nem mesélte el neki, hogy a nagyija kórházba került, mert bement volna hozzá, és hogy biztos örült volna a látogatásának. (amiket a nagyi nekem mesélt, hát 'baromira' örült volna neki, tényleg :-S)

Aztán volt egy olyan is, hogy a párom lemondott egy időpontot velem, miatta. De ezt nekem nem vallotta be, úgy tudtam meg később, hogy azért lettem "későbbre passzolva", merhogy az ex átmegy hozzá, meg minden (gyerekkel). Ki voltam akadva nagyon, annyira feszült voltam, majdnem elbőgtem magam, hogy nem igaz, hogy ezt nem lehetett volna nekem elmondani... Később persze mesélt róla, de akkor, előtte kizárt volt. Sőt, tényleg későbbre tette velem a találkozót, miatta.

Viszont (még a kapcsolatunk legelején) olyan is volt, hogy az exe hívta mobilon, én vittem neki oda, mert csörgött, erre kinyomta, elég morcos ábrázattal. Ez is a teóriámat igazolta, csak jöttek ugye az előbb felsorolt események.

Ja, és a páromra akkor is ki voltam akadva, mikor az én, eredeti, 10 ezer forintos, díszdobozos DVD-met kölcsönadta annak a nőnek... A megkérdezésem nélkül! Én azt eredetileg a páromnak adtam, de nem azért, hogy továbbadja. Amikor meg visszakaptam, hát ki voltam bukva, csupa karc, paca, csoda, hogy még működnek a lemezeim. :-S

A páromnak persze jeleztem nemtetszésemet, de inkább csendben maradt...

Szóval vannak ilyen zavaros dolgok...

Ugyanakkor azt viszont tutibiztos tudom, hogy a párom nagyon szeret. Nem tudja, de tudok olyan dolgokat, hogy amikor nem vagyok ott... Egyszer például egyik órán rólam 'áradozott' az egyik csoportnak. :-)

Szóval ebben én ezt a ködösítést nem értem igazán. És rákérdezni sem merek, mert nem annyira van hozzá közöm, és tényleg, milyen már, hogy faggatózzak itt össze-vissza. Másrészt meg ha úgy vesszük, van közöm hozzá, de nem tudom, hogy lehetne ezt az egészet megtudni. A nagyiban reménykedek...

Az exről egyébként azt kell tudni (azon kívül, hogy 35 és van egy gyereke), hogy nagyon sokan nem szeretik, mert okoskodik, fontoskodik, mindenbe beleszól, hatalmas bagólesője van és szó szerint csoda, hogy levegőt bír venni annyi dumálás közepette...

Érdekes a sztori...

42. TrinithY (válaszként erre: 18. - Fiatal nő)
2009. ápr. 6. 12:10
Melyik ex bosszant teged? meselj :)
41. TrinithY (válaszként erre: 28. - Fiatal nő)
2009. ápr. 6. 12:09
olvasom amiket irsz :) Parom 4 ev alatt nem tudta kiismerni annyira, hogy eszrevegye miert is keresi ot a csaj napiszinten... en felvilagositottam. Forditott esetben azt vallja ot nem zavarna ha baratkoznek az exekkel...
40. TrinithY (válaszként erre: 28. - Fiatal nő)
2009. ápr. 6. 11:36
elobb emlitett turelmes 2 honap utan betelt a pohar, hogy napiuszinten hivogatta, irogatott Promnak az Ex... mindig talalt valamilyen kifogast amiert beszelgethessenek! hol ruhaja maradt Paromnal, hol kolcsonkert valamit.... meguntam! Allitolag mar 3-4 hete nem jeletkezett... de valahogy nem hiszem el...
39. TrinithY (válaszként erre: 9. - Nettka03)
2009. ápr. 6. 11:29
2 honapot vartam turelmesen mert tudtam, hogy nem konnyu lezarni 4 evet... de utana megkertem hogy ne keressek egymast. Erre o mai napig azt mondja, hogy O maskepp mukodik, es miert ne maradhatnanak baratok. Mert o igenis szeretne tartani a kapcsolatot a csajjal... szerinte letezik baratsag kapcsolat utan... en is nehanapjan szoba allok a voltjaimmal, de azert nem viszem tulzasba...
38. 613c0e0120 (válaszként erre: 18. - Fiatal nő)
2009. ápr. 6. 08:36
A több éves exxel nem kell foglalkozni. Az csak barát. A pár hónapos ex miért zaklatja a párodat? Mert zaklatja? Vagy csak barátokként tartják a kapcsolatot? Ha facér, és folyamatosan hívogatja, stb. akkor érdemes elgondolkozni, de attól még lehet csak haverság szinten maradtak.. Mit gondolsz? Mesélnél bővebben a részletekről?
2009. ápr. 6. 08:23

De jó, hogy senki nem olvas vissza... :-/

Engem komolyan érdekel, amit kérdeztem...

36. Khatif
2009. ápr. 5. 20:15

Nem hiszem. Én a mai napig tartom a kapcsolatot, sőt az egyik legjobb barátom egy volt kapcsolatom.

A kedvesemnek semmi oka, hogy baja legyen, őt szeretem, vele élek, a kedvéért elköltöztem egy másik országban, és Ő gyermekével vagyok várandós.


Egyszer megkérdeztem zavarja-e? Azt mondta, hogy bízik bennem. Ennyi.

2009. ápr. 5. 20:07
Zavarna!
2009. ápr. 5. 20:04
nagyon zavarna
2009. ápr. 5. 18:57
engem m zavarna....néha-néha egy "szia mi újság sms"-t el tudok viselni,de többet nem hiszem..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook