Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zavarna-e, ha a kolléganőd az általad használt parfümöt kezdené el használni? fórum

Zavarna-e, ha a kolléganőd az általad használt parfümöt kezdené el használni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. fincsi5 (válaszként erre: 40. - Epresturmix)
2023. febr. 6. 14:10

Ja, azzal semmi gond.

Sokakat az is zavar, ha ugyanolyan cipőt vagy ruhát látnak máson, mint az övé. Engem nem. Szerintem csak azt jelenti, hogy jó ízlésünk van.

87. libikóka (válaszként erre: 86. - Epresturmix)
2023. febr. 3. 14:57

Köszönöm megnézem:)



Régebben volt egy kellemes vaníliás illatom,,nekem az valahogy nyárra csípődött be.Persze mindegyik más, meglátom ,mert nyárra keresek.

86. Epresturmix (válaszként erre: 82. - Libikóka)
2023. febr. 2. 23:48

Ötletem van. Nem tudom milyen árakban gondolkodsz, illetve jó minőségű (bárki számára elérhető )utánzat is játszik-e?


Dm, Plus Marketben kapható: La Rive-vanilla touch

Zara: red vanilla


Illetve van drágább is, Ysl Libre Intense (nekem a sima van, világ legjobbja)


Azért gondold meg az édeskés illatot a nyári, forró napokra. Én a vaníliát inkább őszre, télre ajánlom. Tömény illat.


Nyáron én a fanyar, friss, tengeri illatokat szeretem. Erre tökéletes lehet Elisabeth Arden-Green tea, White Tea, Davidoff-Cool water, S’Oliver Black Label vagy Zara-Deep Gardenje. Biztosan van több is, majd megnézem a parfümjeimet. Rengeteg van.

2023. febr. 2. 18:16
Nem zavarna és nem is érdekelne.
84. Channa* (válaszként erre: 72. - Epresturmix)
2023. febr. 2. 18:13

Nem, szerencsére az ilyen szerintem különlegesebbeket még nem láttam másokon:D



Az nagyon, de nagyon zavarna, ha másnak is lenne hóemberes nyári ruhája;)

83. Channa* (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2023. febr. 2. 18:10

Ez nem rivalizálás;)

Nem szeretem, ha olyan ruhám van, amilyet a velem szembe jövő 10 ember hord.

82. libikóka (válaszként erre: 81. - Epresturmix)
2023. febr. 2. 13:37

Nagyon szeretnék valami finom vaníliásat de nyárra.

Valami ötlet?:)

81. Epresturmix (válaszként erre: 79. - Ildi992)
2023. febr. 2. 13:33

Mondok egy példát, mire gondolok.

Én pl sokáig kerestem egy enyhe vaníliás-tej illatot, némi füstösséggel (a csípős hideg végett) amit télen tudok használni. És megvan.

Vagy pl szeretem a forraltbor illatát, kicsit édesen. Ez is megvan.

80. Epresturmix (válaszként erre: 79. - Ildi992)
2023. febr. 2. 13:32
Milyen illatot keresel? Lehet tudok segíteni.
2023. febr. 2. 11:55
Én is kevés jó parfümöt szagoltam. Esetleg ha megadnád a nevét, megköszönném.
2023. febr. 2. 11:53
Általánosságban beszélve, minél többen vásárolják/használják, annál jobb minőségnek számít.
2023. febr. 2. 11:49
Miért zavarna? Van olyan megállapodás, hogy nem használhat olyan terméket, amit te? Inkább dicséretnek venném, hogy tényleg jó az illata. Ez miért zavar téged? Az EGO? Akkor neked kell visszavenned.
76. ,zumba (válaszként erre: 63. - Channa*)
2023. febr. 2. 11:43

Nálunk meg már előfordult, hogy én és két kolléganőm pink színű blúzt, pólót vettünk fel másnap, minden összebeszélés nélkül.(minta nélküliek)

Ezért nem dobunk el jó színű és jó fazonú felsőt. Láttam már olyan csizmát az utcán másnak a lábán, mint amilyen nekem is van: megállapítottam: jó az ízlésem, mert csinos volt a lábán.

2023. febr. 2. 11:34
Nem. Megtetszett neki, vett magának is. Felnőtt emberek vagyunk.
2023. febr. 2. 10:52
Engem nem zavarna, lehet észre sem venném, hisz magamon megszoktam az illatot.
73. timycat (válaszként erre: 72. - Epresturmix)
2023. febr. 2. 10:50

Ananász rémlik.

Onnan rémlik, hogy sok éve nekem is volt egy ananász aprómintás blúzom.

72. Epresturmix (válaszként erre: 63. - Channa*)
2023. febr. 2. 10:34
Az almás ruha vagy milyen? Egyszer írtad, hogy van valami almás vagy pöttyös nem is tudom. 😊
2023. febr. 2. 10:26
Nem zavarna, sőt. A sajátom illatát szeretem, sokkal inkább azt, mint valami büdös pacsulit!
70. Pasionella (válaszként erre: 26. - Andi6020)
2023. febr. 2. 10:19
Kicsit elvan tévedve Banános :-D
2023. febr. 2. 08:57
igen, zavarna
68. PöttyösPanka (válaszként erre: 63. - Channa*)
2023. febr. 2. 08:52

Egyszer nekem is volt egy hasonló élményem még régen. Egy butikban a nő azzal érvelt, hogy mindenki ilyet hord. Onnantól kezdve eszem ágában sem volt megvenni azt a ruhát.


De mostanában nem igazán hasonlítom magamat másokhoz. Nem érzem úgy, hogy mások ízlése vagy véleménye bármilyen szinten meghatároz engem. Mondjuk nem is nagyon vannak kolléganőim, így nincs kivel rivalizálni.

67. Ildi
2023. febr. 2. 08:48
Nem
2023. febr. 2. 08:46
nem, azt jelentené, hogy neki is tetszik
2023. febr. 2. 08:23
Nem zavarna. Bár régóta parfümöt sem használok. Zavar magamon egy idő után, hányingerem lesz tőle. hiába olyan illat ami tetszik 🤷‍♀️
64. 3272f5ad6f (válaszként erre: 58. - PöttyösPanka)
2023. febr. 2. 08:15
😄
63. Channa* (válaszként erre: 58. - PöttyösPanka)
2023. febr. 2. 08:11

Húúú, ez engem halálra idegesítene, de nem azért, mert valamelyikünk jobban néz ki benne, hanem azért, mert elveszne a stílusom.


Van egy nyári ruhám, amit én varrtam magamnak. Jó a mintája, a fazonja, és nem mellesleg az én méretem, hiszen magamra varrtam, de nem hordom, mert egy volt kolléganőmnek pont olyan mintájú blúza volt és még az utcán is láttam egy nőt, akinek a felsője volt olyan mintájú.


Így már nem csak nekem van ilyenem, így nem kell.

2023. febr. 2. 08:07

Én fordítva gondolkodnék, mert nálunk pont fordított a helyzet.

Én a virágos, friss illatokat szeretem, kolleganőm az édeskéset. Olyat pont nem fújnék magamra, amiket ő használ pl. Reggeltől délelőttig, olykor egész nap érzem az általam nem preferált illatot.

Gondolj csak bele, te a "saját" illatodat érezheted ezáltal a helyzet által. Szerintem ez nem olyan vészes.


Ízlések és pofonok, de engem nem zavarna az általad leírt szitu.


Amúgy nekem is az jött le hogy a tiedet használja és nem az, hogy: ugyanolyat vett és azt használja.

61. Léna123 (válaszként erre: 39. - Tuskoledi)
2023. febr. 2. 07:43
Igencsak bunkóság ilyet kérni. Mi köze hozzá, milyet használsz.Ha nem tetszik neki, cserélje le ő. :DD
2023. febr. 2. 07:42
Nem zavarna. Drágább parfüm esetében ritka lehet, hogy pont olyat használ valaki, de szerintem a legtöbb munkahelyen van olyan kolléga, aki avonozik vagy oriflamezik, így valószínű előfordul, hogy rendelünk egyforma parfümöt. Senkit sem zavar. Én egyébként is szeretem váltogatni, nem mindig egyforma az illatom.
59. pencil
2023. febr. 2. 07:36
nem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook