Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Záró akril festék színtelen, vagy befejező akrillakk, amit ecsettel vagy szivaccsal kell felvinni a felületre? fórum

Záró akril festék színtelen, vagy befejező akrillakk, amit ecsettel vagy szivaccsal kell felvinni a felületre? (tudásbázis kérdés)


11. 83e25137af (válaszként erre: 10. - 2ed619333f)
2010. dec. 28. 14:07

igazán nincs mit. Örülök hogy segített és reméálem jó is a cucc :)


majd én is kipróbálom a meglévő képeimnél. hátha :)

2010. dec. 28. 13:01

wáá, látom, hogy van ilyen antik hatásúból is. lehet az lesz a legjobb ahhoz a képhez amit kiválasztottam:))

Köszi szépen.jó oldal, amit linkeltél, eddig nem innen vásároltam.

2010. dec. 28. 12:43
gondolom van :) nem használtam még ilyet. de olyasmi lehet mint a szalvétalakk.
2010. dec. 28. 12:37

Igen, netről szoktam rendelni.

Láttam már neten ezt is, amit linkeltél, meg olyat is ami üveg alakú műanyagban van.Csak nem tudom melyik a jó erre. De ebből is van mattra száradó, nem?

2010. dec. 28. 12:19

attól függ merre laksz.. ha csak nagyon messze olyan helytől ahol ilyen van akkor rendeld meg netről.


ezt találtam. ilyenre gondoltál?

[link]

2010. dec. 28. 12:10

a fújós igen, meg tartósitja, de ennek az ötletnek épp ez a tipus adja meg a végső hatást.

Annyi az egész, hogy netről szedtem le fotót, fehér háttérrel, azt kinyomtattam, egy fatáblára ráragasztottam, a fehér hátteret porpasztellel szétmaszatoltam, és most kellene ez a záró réteg, amit ha felviszek a felületre az egésznek olyan hatása lesz, mintha egy festmény lenne. Nagyon jól néz ki, pofonegyszerű, csak nem tudom ezt a záró akrilt, hogy melyik lehet.:(

2010. dec. 28. 12:05
ja.. mert én vászonra festek és ahhoz nem használok. de az csak fényt ad neki ha jól tudom?
2010. dec. 28. 12:04

ez az, hogy ahol lakom nincs ilyen bolt.:(

Van ilyen.

A tvben láttam egy szupi ötletet.Ahhoz kell ez a fajta, nem pedig a fújós.

2010. dec. 28. 11:57

van ilyen? huha.. lehet nekem is kéne.. de eddig nem használtam


nem szükséges de van. ha bármilyen művészellátó vagy hobbiboltba bemész tudnak ajánlani!

2010. dec. 28. 11:56
Használja valaki? milyen márkájú, és melyik a legjobb?
2010. dec. 28. 11:55
Záró akril festék színtelen, vagy befejező akrillakk, amit ecsettel vagy szivaccsal kell felvinni a felületre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook