Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zalatnai Cini fórum

Zalatnai Cini (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
52. emagdi (válaszként erre: 47. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 14:28
Részemről nincs probléma. :))) Én sem személyesen neked szántam amiket írtam, remélem nem vetted magadra, hanem csak a témához szóltam hozzá.
51. Ancika (válaszként erre: 50. - Bettibaba)
2006. dec. 13. 14:26

Ezért írtam, hogy mindenki egyforma,stb... :)))

Értem én hogy mire gondolsz, jobb nem megszólalni, mert megszólnak! :)))

Azért nem mentem bele jobban a dolgokba. ;-)

50. Bettibaba (válaszként erre: 48. - Ancika)
2006. dec. 13. 14:22
Elméletileg igen,de jól gondold meg mit írsz,mert mire feleszmélsz,már nincs is rajtad keresztvíz.:))))
49. 0b099f6590 (válaszként erre: 48. - Ancika)
2006. dec. 13. 14:21

Én is ugy érzem igazam van, és ezért állok ki a véleményem mellett.

És valóban! Nem vagyok sem boldogtalan sem frusztrált, csak szókimondó. /Csak sajna néha elragadtatom magam/

48. Ancika (válaszként erre: 47. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 14:17
Mindettől függetlenűl igazad van szerintem, akkor is ha ez egy pár embernek nem tetszik, azt sem hiszem hogy frusztrált vagy boldogtalan vagy, mert kimered mondani a gondolataidat. Ezért vannak a fórumok, vagy nem?
2006. dec. 13. 14:13

Kösz.

És nem az volt a célom, hogy egymásnak ugorjunk.

Bocs, ha néha kicsit nyers és vulgáris voltam, csak ez a Zalatnai téma már néha kiborit.

46. emagdi (válaszként erre: 44. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 14:10
jó. ezzel nincs is semmi probléma.
2006. dec. 13. 13:58
Ja, és nem fogok ujjongani, hogy hurrá Zalatnai de jól néz ki!
44. 0b099f6590 (válaszként erre: 43. - Emagdi)
2006. dec. 13. 13:57

Hát akkor vállalom, hogy egy ilyen ember nekem nem lenne "haver".

Vállalom a véleményemet is, bármily negativ legyen is az!

Egy ilyen ember az én szememben egy erkölcsi nulla.

43. emagdi (válaszként erre: 42. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:55

valószínűleg nem érdemelte meg, hanem ELÉRTE azt, hogy neki extrái legyenek (ha voltak).


szegény kisnyuszi sem érdemli meg, hogy megegye a róka, mégis ilyen az élet.

(de bárhova nézel, ez van, ha te haver vagy a hentesnél, és szebb húst kapsz, míg más ugyanannyiért rosszabb minőségűt, az ugyanerre lenne példa.)

42. 0b099f6590 (válaszként erre: 40. - Emagdi)
2006. dec. 13. 13:51

Igazad van, valóban nem tudok adatok mondani erről.

Nem is szeretnék ilyenekbe belemenni, de érdemes lenne megkérdezni erről olyanokat, akik még mindig bent vannak.

Ő konkrétan 4x kapott kimenőt a 3 év alatt.

És igen, mielőtt kérdeznéd, nem mert sajnálom, hanem mert nem érdemelte meg!

Érdekes módon, bár mindig ezt hangoztatta, sosem láttuk, hogy ő takaritaná a börtön folyosóit, WC-it, vagy egyéb mást, csak azt láthattuk, hogy a cellája milyen extrákkal van felszerelve.

Megérdemelte?

Vajon mivel érdemelte ki?

41. Ancika
2006. dec. 13. 13:44
Hát igen, mindenki egyforma, de vannak akik egyformábbak!
40. emagdi (válaszként erre: 36. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:39

"Nekem miért nem csinálják meg ingyen?"


hidd el, ennek csak és kizárólag az az oka, hogy téged nem ismer a fél ország, és nem tudnál akkora nézettséget generálni az adott csatornának. biztos lehetsz benne, hogy nem azért támogatják/támogatták zalatnait, mert olyan kiváló művészi adottságai vannak/voltak. :))


"Mert nem loptam, csaltam, hazudtam, forgattam ki másokat anyagi javaikból?"


nagyon jól tetted, hogy nem tettél ilyeneket. neki sem kellett volna, nyilván, ezt senki sem tagadja.



"Más több gyeremekes anyák, akik szintén börtönben töltik büntetésüket, miért nem kaptak annyiszor kimenőt és kedvezményeket, mint ő?"


Konkrétan hányszor kapott kimenőt, és konkrétan mekkora az átlag a börtönben levő gyerekes anyák tekintetében? Én erre nem tudok adatokat, de kíváncsi lennék, ha te tudsz:)))


Amúgy meg "az élet kegyetlen", és mindenkinek a saját érdekeiért kell küzdeni. Nézd meg a természetben ugyanez van, szegény bicebóca kisnyuszi nem tehet arról, hogy lassabban fut, mint az alomtársai, és pont őt fogja elkapni a róka....

39. Bettibaba (válaszként erre: 37. - 7130b15964)
2006. dec. 13. 13:38

Én nem a frankót mondtam el róla,hanem amit gondolok.

A frankót majd odafennt mondják el. :)))

2006. dec. 13. 13:37

Senki.

De én nem is hangoztatom hogy profitálnék belőle, mint Zalatnai azt, hogy ő mennyi mindent letett már ennek az országnak az asztalára.

Ha lenne rá módom és lehetőségem, megkérdezném tőle, vajon mi az?

37. 7130b15964 (válaszként erre: 36. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:35
És abból ki és mit profitál, hogy itt megmondjátok a frankót róla? :)
36. 0b099f6590 (válaszként erre: 33. - 5ba9b2e282)
2006. dec. 13. 13:31

Köszi!

Kicsit kijöttem a sodromból.

Nem szoktam embereket "fikázni", véleményt nyilvánitani olyanról, akit nem ismerek, de ez már több a soknál, ahogy a Zalatnait kikiáltják áldozatnak!

Az én melleim sem szépek, és nem attól mert valami hülye ötlettől vezérelve hatalmasakat csináltattam magamnak, hanem genetikai dolog miatt.

Nekem miért nem csinálják meg ingyen?

Mert nem loptam, csaltam, hazudtam, forgattam ki másokat anyagi javaikból?

Más több gyeremekes anyák, akik szintén börtönben töltik büntetésüket, miért nem kaptak annyiszor kimenőt és kedvezményeket, mint ő?

Mert ők nem "müvészek".

Mitől "müvész" ez a nő?

Mi az, amit ez az ország profitált abból, hogy ő kornyikált valamit a szinpadon?

35. emagdi (válaszként erre: 32. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:28

kitől olvastad azt, hogy istenítette?

(látod, ez megint egy csúsztatás)

34. emagdi (válaszként erre: 31. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:27

erről szó sincs.

de annak sincs értelme, hogy valakit meghurcoljunk ezen a fórumon. illetve mindenki elmondhatja amit gondol, de szerintem úgy korrekt,ha meg is indokolja hogy miért gondolja így.

és az éhező gyerekek, az aids, és egyéb globális világprobléma nem hiszem hogy 1 ember nyakába varrható, ezért ez nem túl jó indok.


valamit ha jól sejtem abból indult ki a fórum, hogy külsőleg hogyan alakult át a zalatnai, de pikkpakk átment globális köpködésbe.

biztos örömet okoz, ha másokat lehet szapulni, de szerintem ezt ne nyilvános fórumokon. ha valaki erre késztetést érez, akkor pl ebédszünetben a kollégáival ezt remekül megteheti.

33. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 32. - 0b099f6590)
2006. dec. 13. 13:25
Hú, ez nagyon jó volt!!!:)))
32. 0b099f6590 (válaszként erre: 30. - Gpetra)
2006. dec. 13. 13:21

Nem azért van az a véleményem, ami van, mert nekem rosszabb, ha neki jó!

De!

Ne istenitsük egy emberileg és erköcsileg megbukott valakit, mert ő "müvész"!

2006. dec. 13. 13:20
Attól félek, hogy itt ebben a fórumban még mártirt csinálnak Zalatnay "müvésznő"-ből.
30. gpetra
2006. dec. 13. 13:18

Egyébként pedig nem hiszem, hogy valakinek attól rosszabb lesz, hogy Zalatnainak esetleg egy kicsit jobb.

Kicsit nézzünk körül, hogy kik nem ülnek súlyosabb tettekért börtönben, és először tudjuk meg pontosan, hogy ő miért is ült. Az pedig, hogy állítólag valaki öngyilkos lett miatta, lehet bulvár pletyka is.

29. 0b099f6590 (válaszként erre: 15. - Gpetra)
2006. dec. 13. 13:17

Tudod ezzel csak az a baj, hogy az ő pályája már nagyon régen indult, nagyon régen tett le valami pozitivat az asztalra.

Bár nem tudom mennyivel pozitivabb az, amit ő letett, mint amennyit én a kétkezi munkámmal.

Na de én nem lettem se csaló, se hazug, se embereket kisemmiző börtöntöltelék sem.

Ez talán pozitivum?

Mikor ő ezeket megcsinálta, mint közszereplő vállalta, hogy véleményt nyilvánitsanak róla!

Jobban tenné, ha a villa árát, meg a koncert bevételét, meg a többi pénzt amit a "szereplésével" keres a kártalanitásra forditaná és nem merciket,meg uj ciciket venne.

28. gpetra (válaszként erre: 17. - 5ba9b2e282)
2006. dec. 13. 13:16
Nem az a kérdés, hogy ő hány emberen segített. És az sem, hogy hány éhező gyerek van és hogy a mentősök miből tankolnak. Ezek létező problémák, de szerintem a legutolsó ember, aki arról tehet, hogy rajtuk nem segítenek (egyébként segítenek, csak nem annyit, amennyit kellene), az Zalatnai Sarolta. Valami oka van annak, hogy felkarolták. Ha valakinek megéri, hogy segít neki, akkor lelke (és pénze) rajta.
2006. dec. 13. 13:15
Egyetértek Zizi74!!!
26. Egnisz
2006. dec. 13. 13:15
Akkor én inkább el sem mondom. :)
25. emagdi (válaszként erre: 21. - Verocsxx)
2006. dec. 13. 13:15

ezt kicsit csúsztatásnak érzem.


szerintem itt még szó nem esett arról, hogy az a tett, amiért börtönbüntetésre ítélték, az mi volt, és nem vitatta senki, hogy a bíró döntése helyes volt.


de szerintem nem szabad senkit besorolni fekete v. fehér kategóriába, és azt mondani, hogy ha valaki börtönben ült, akkor az már csak velejéig romlott, csúnya és öreg lehet, és köpdössük le gyorsan.

mondom ezt úgy, hogy nyilván én sem ismerem a zalatnait, és nem védeni akarom, csak az utóbbi időben egyre több az ehhez hasonló, konkrét embereket "fikázó" fórum itt a portálon.

24. 7130b15964 (válaszként erre: 22. - 5ba9b2e282)
2006. dec. 13. 13:15

Ezt mantrázd sokat (a szónak hatalma van, hátha tényleg úgy lesz), mert a soraidból nem ez jött át!

De az tényleg igaz, ez egy fórum, bárki bármit beírhat...

23. emagdi (válaszként erre: 20. - 5ba9b2e282)
2006. dec. 13. 13:11

itt csupán az a kérdés, hogy kik vagyunk mi, hogy mindezt megítéljük?

hogy úgy minősítsünk egy embert, akikről jó esetben is csak benyomásaink, töredék információink vannak, azok is csak a média görbe tükrén keresztül?

mit tudunk arról, hogy mi egyebet tett az a személy, amit tett azt milyen hatások miatt tette, és milyen szándékkal? honnan tudhatjuk biztosan, hogy esetleg mi nem viselkedtünk-e volna ugyanúgy, ha ugyanazon körülmények között velünk is ugyanaz történik?


persze ha valaki mindezen információk birtokában van, és úgy érzi, hogy ő reálisan meg tud ítélni másokat, és mások tetteit, akkor tegye bátran :)))

1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook