Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zalán világra jövetele fórum

Zalán világra jövetele (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zalán világra jövetele

18. Vica26
2009. jún. 12. 23:02
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!!!:)
17. mandy
2009. jún. 11. 13:10

Vicuskám :)

Újra csak gratulálni tudok. Ügyes voltál, és nagyon szépek vagytok!


:-*

2009. jún. 11. 11:03
Jó volt olvasni a történeteteket, bár én is olvasom a naplódat is rendszeresen. Gratulálok még egyszer és Zalán egy gyönyörű kisfiú!!!!!!
15. anduca
2009. jún. 11. 09:36

Nagyon megható volt! Köszönöm ezt az élményt! A naplód régi rendszeres olvasója vagyok.

Gratulálok Zalánhoz! Sok boldogságot az egész családnak!

14. fildus
2009. jún. 10. 20:25

Kedves Vica egy élmény volt!


A naplódat is olvasom rendszeresen, így tudom számodra még többet jelent Zalán, hiszen tényleg megküzdöttetek érte!

2009. jún. 10. 19:49

Kedves Vica!


Gratulálok Zalánhoz, gyönyörű kisbaba!!!! :)


Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történetedet! Nekem nagyon sok erőt ad, sajnos túl vagyok 2 vetélésen.. Amikor ilyen pozitív történeteket olvasok, az erőt ad és újra él bennem a remény, hogy egyszer én is anya lehetek!

2009. jún. 10. 19:23

Kedves Vica!Szívből gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!

Nagyon bízom benne,hogy kb 10 hét múlva én is hasonló pozitív élményekkel gazdagodom majd!?

Egy 30 hetes kismami.

2009. jún. 10. 18:50

Kedves Vica!


Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon szép!!!!!! :) Gyönyörűen megfogalmaztál mindent!

Boldog Életet és egészséget kívánok Nektek! Mi most szeretnénk babót!


Puszi: Monita

10. Vica26
2009. jún. 10. 15:38

Köszi csajszikák!:) Aranyosak vagytok!:)))


Már több, mint két hete megírtam, de csak most jelent meg. Azóta nem is olvastam, de most olyan jó volt megint.:) Mintha újra átéltem volna.:) Persze fájdalom nélkül.


Tényleg sok rémisztő szüléstörténet is van, én ezért számítottam sokkal rosszabbra! Persze minden ember, minden szülés más, van aki sokkal rosszabbul éli meg. Nekem szerencsére pozitív élmény maradt.

A kórházban töltött 6 nap már annál kevésbé...:(

2009. jún. 10. 12:51

Drága Vica! Már vártam a történeted! :)

Nagyon megható volt olvasni. Közben nekem is felelevenedtek az emlékeim!

Gratulálok még egyszer! Zalán igazán gyönyörű nagyfiú!

2009. jún. 10. 12:28
Nekem is nagyon tetszik a szüléstörténeted, köszi, hogy leírtad. Gratulálok Zalánhoz, és sok boldogságot kívánok Nektek!
2009. jún. 10. 11:55
Nagyon szépen leírtad, Vica :)) Örülök, hogy megszületett a történeted. Amúgy én sem éreztem, hogy mikor is van az a bizonyos tolófájás. Mégis kinyomtuk a Pirinyókat :)))
2009. jún. 10. 11:14

Kedves Vica...


Vegre vegre megszuletett a tortenet:-)

Ugyesek voltatok..szep kis szules...nem "olyan remiszto" a kismamaknak akik szulesre varnak eppen:-)

Latod...akinek megirtak ott fent a babat annak meg is szuletik...sajnos ara volt..hisz nem semmi elvesziteni babakat:-(.

Vigyazzatok egymasra es BOLDOG ELETETT KIVANUNK:-)))

2009. jún. 10. 10:32

Drága Vicus!

Nagyon szépen leírtad a történeteket,és nagyon jó,hogy neked is szép emlékeid vannak a szüléssel kapcsolatban! :)

Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok nektek! :)) És Zazi gyönyörű kislegény!(Aki nem is olyan kicsi :))

Puszó

2009. jún. 10. 10:19

Gratulálok én is és az Albérlő Kismukim is(18hetes)


Nagyon szép a kisfiatok!:)


Reklámozom is gyorsan a fórumunkon ezt a szüléstörténetet, nagyon jó, nem rémisztő, megnyugtató, bőgetős:)


Ha kisfiú van odabenn, lehet nekünk is Zalánunk lesz ám:)

2009. jún. 10. 10:11

Drága Vica!


Ezúton (is) nagyon-nagyon gratulálok, gyönyörűek vagytok!!!

Puszi Mindhármotoknak!

A.

2009. jún. 10. 10:09

gratulálok a babádhoz! :D

Én is attól tartottam hogy majd húzom a csíkot, de nekem csak egy kevés magzatvíz folyt el, én nem voltam ennyire kitágulva és valószínű a fejecskéjével dugaszolt be, így sikerült szárazon beérni a klinikára.

2009. jún. 10. 10:03
2009. február 4-én, terhességem 38. hetében megszületett Zalán baba. Mielőtt belefognék a szülésem történetének elmesélésébe, el kell mondanom, hogy rögös út vezetett ahhoz, hogy világra hozhassak egy kis életet. De végül célba értünk, szülővé váltunk, ami a legszebb és legnehezebb hivatás is egyben!

Ugrás a teljes írásra: Zalán világra jövetele

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook