Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zalán születése fórum

Zalán születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zalán születése

2011. júl. 15. 13:01
Gratulálok! Nagyon édes kis Manó :)
7. hheni21 (válaszként erre: 6. - Baby0309)
2010. aug. 4. 14:26

Szia!

Tegnap voltam egy másik dokinál és elküldött hasi uh.-ra,mert megszokták nézni,hogy a máján nincs-e.

Magánrendelésen mára kaptam időpontot,hála istennek minden ok.Sok folyadékot kell neki adnom.

6. Baby0309 (válaszként erre: 4. - Hheni21)
2010. júl. 30. 09:20

Egy nagyon picit érezni,hogy kidudorodik. Nekünk kb olyan 1 ft-os nagyságú. Én kérdeztem a doktornőt és a védőnőt is,de azt mondta nekünk is,hogy majd elmúlik. Ha nem nő,akkor nincs vele teendő. Szerencsére nem nő,kb 3 hónapos koráig nőtt. Viszont amikor a Picim egy hónapos volt,bejelentkeztem Dr. Tasnádihoz és most szeptemberre kaptunk időpontot.(6 hónapos lesz mire eljutunk hozzá) Azzal nem ártok,ha megnézetem. Már csak beutalót kell kérnem,de már látom előre,hogy húzni fogja a száját a dokinéni,hogy minek viszem el. Nektek miért kellene UH? Nem is hallottam,hogy haeamangiománál UH kellene??

Szia,Szép napot!

2010. júl. 29. 21:48
Szia.Gratulálok a babucihoz,nagyon szép!Úgy látszik ezek a nagy fiúk ilyen nehezen jönnek a világra.Nekem is vákuummal segitettek egy kicsit.Na de most vagyok a másik kisfiammal a 30.hétbe,épp ma nyugtatott :-> meg a doktornő hogy ez a baba se lesz kisebb.Na de azért remélem hogy másodikra már komplikáció mentesen fog minden zajlani.
2010. júl. 29. 19:22

Szia!

Köszönöm szépen.

Igen egy haemangióma. A doki azt mondta,nincs vele teendő majd elmúlik,a védőnő meg,hogy el kéne mennünk egy uh-ra. Megkérdeztem egy másik orvost is,hogy mit csináljak és ő is azt mondta,hogy majd idővel elmúlik,de uh-ra tényleg el kéne mennünk.

Titeket nem küldtek vele sehova?

Nektek is kidudorodik?

2010. júl. 29. 11:06
Az egy haemangioma a kis karján? Nekünk is van csak a kis fején. Remélem hamar elmúlik.
2010. júl. 29. 11:04

Gratulálok a Babucihoz! Hát nem volt egyszerű terhesség,de szerencsére minden rendben és csak ez a fontos!

Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek és sok-sok örömöt!

2010. júl. 29. 10:08
Már egy éve próbálkoztunk, mikor végre megjelent a második csík is a teszten. Már másnap elmentem a nőgyógyászhoz, aki még nem látta pontosan (még csak 4hetes volt) így a vérvétel eredménye erősített meg minket, hogy úton van a mi kicsikénk.

Ugrás a teljes írásra: Zalán születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook