Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zalakarosi Gráni Gyógyfürdő fórum

Zalakarosi Gráni Gyógyfürdő (tudásbázis kérdés)


10. szemmelver (válaszként erre: 9. - Dezi69)
2009. júl. 8. 10:54
Karosban nem kell igénybevenned, ha nem akarod
9. dezi69 (válaszként erre: 8. - Mevi)
2009. júl. 8. 08:40
Én itthon járok ilyen beutalóval,de de szerintem ha pihenni akarsz menni,akkor nem érdemes arra energiát fordítanod,mert naponta kezeléseket kell igénybe venni,ami elveszi fél napod és nem kedved szerint töltöd az időd.Ha az étkezésed megoldott és ezzel is spórolsz,akkor nem kerül többe egy napi költekézésed a teljes árú jeggyel.A másik,hogy a reumatológus a helyileg legközelebb levő gyógyfürdőbe utal általában,őket is köti a szabály,erre tavaly én is rákérdeztem.Ja,és jegynél egy rokkantnyugdíjas szelvény sem számít,csak az öregségi kap kedvezményt,az is minimális.
8. mevi
2009. júl. 7. 20:25
Nagyon köszönöm a válaszokat. Egy hetet leszünk ott egy apartmanban,az étkezés egész napra megoldott,így csak a fürdő része érdekelne. Az a baj,hogy a honlapon nagyon kevés kép van fent és az árak leírása is elég furcsa. Ezen kívül nekünk azt mondták,hoyg oda reumatológus álltal írt beutalóval érdemes menni,mert úgy lényegesen olcsóbb a belépő,csak valami kötelező programokon kell részt venni. Na például erről abszolutt nem találtam semmilyen leírást,hogy ez hogyan is működik. Ha ebben is tudna nekem valaki segíteni,azt megköszönném.
2009. júl. 7. 20:14
Én ott lakom..ill. ott van házunk
6. dezi69 (válaszként erre: 4. - Mevi)
2009. júl. 7. 19:51
Szia!Mi 20-án is oda megyünk és nekem nem volt csalódásom eddig.Tavaly a legdrágább jegy 5200 volt,amivel mindenhova be tudtunk menni-élmény fürdő,napozó terasz+fürdő és a strand.Meg voltam elégedve az étkeztetéssel,folyamatosan találtunk magunknak elfoglaltságot,nem unatkoztunk.Jó a szolijuk,de a faluban is érdemes ezt-azt kipróbálni.Barátságos,családias nyaralóhely és szerintem nem drága.Ha beültök enni,én a Takácsékat javaslom,nagyon jó a kaja,bőséges adag és a legjobb kiszolgálás.Próbáljátok ki!
5. 61f3d27819 (válaszként erre: 4. - Mevi)
2009. júl. 7. 19:49

az az igazság hogy mi igazából inkább télen járunk a melegvizes fürdők,medencék miatt, de mi reggel szoktunkmenni ls zárásig maradunk,így az egésznaposat vesszük.

mi amikor voltunk akkor még 2500 volt egy felnőtt jegy de sztem megéri mivel mindenhová be tudsz vele menni egyedül a sószaunába nem.

4. mevi (válaszként erre: 3. - 61f3d27819)
2009. júl. 7. 19:38
Szia!Igazából minden érdekelne róla. Jó-nem jó,megéri-e a belépő,mert ahogy néztem,elég húzós a beugró.Milyen belépőt érdemes venni,stb.Nézegettem a honlapot,de nem egészen egyértelmű az árak leírása,meg kép sem sok van fent róla(6 db)
2009. júl. 7. 19:33
szia mi érdekel? már voltunk egy jópárszor.
2. mevi
2009. júl. 7. 19:25
Járt már ott valaki? A tapasztalatok érdekelnének!
1. mevi
2009. júl. 7. 19:24
Zalakarosi Gráni Gyógyfürdő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook