Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zalaegerszegi Kórház - Immunológiai vizsgálat fórum

Zalaegerszegi Kórház - Immunológiai vizsgálat (beszélgetős fórum)


5. ded (válaszként erre: 4. - Hanky panky)
2013. jún. 30. 20:30

Én is abban bízom, hogy végre kiderül valami, hogy miért nem tapadnak meg a babák.

Most már biztos, hogy elmegyünk oda. Remélem nem gond, hogy nem oda tartozunk helyileg.

2013. jún. 30. 20:20
Én együtt jártam avivara egy csajjal, ő volt Zegen. Ott derült, hogy lisztérzékeny, azóta már a második babáját várja. Igaz ő még nem járt meddőségibe, csak volt egy jó háziorvosa, aki elküldte ide.
3. ded
2013. jún. 30. 20:08

Szia!

Persze,felhívom majd őket. Igazából csak furcsának találom, hogy máshol nem írják a meddőséget, akárhány immunológust megnéztem. A kolléganődnél kiderült végül valami? Lett már baba?

2013. jún. 30. 19:58

Szia

nekem a kolléganőmről tudom, hogy Zegre mentek pár vizsgálatra, nem jött a baba.

Ezt-azt tudok de persze nem mindent. Mit szeretnél tudni?

Szerintem ha felhívod őket biztos elmondanak mindent, én úgy tudom kellett a nőgyógyászától beutaló, sok vért vettek tőle és párjától

1. ded
2013. jún. 30. 18:46
Sikertelen lombikon vagyok túl, érdekelne, hogy járt-e már ott valaki kivizsgáláson. A neten csak ezt az egy helyet találtam, ahol konkrétan írják, hogy meddőséggel is foglalkoznak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook