Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zaklatás, feljelentés fórum

Zaklatás, feljelentés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - 32a6de2966)
2013. szept. 26. 11:08

Igen nehéz egy összefolyó szöveget olvasni és értelmezni, ha nem tagolod


A szerelem vak és őrült is lehet

Ez utóbbi voltál

Ha egyzser elmondja egy férfi hogy nem hagyja el a családját, nem értem miért kell erősködni , pláne ilyen túlzásokba esni


Nem kell ügyvéd

A biróságon bűnbánóan beismersz mindent és ráfogod elvakult szerelmességedre

Legjobb esetben kapsz egy bírói figyelmeztetést és eltiltanak a további jogsértéstöl esetleg egy távoltartást is

Ha ezt megszeged akkor jön a súlyosabb büntetés


Térj észhez és válts, akármilyen nehéz is elöször

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - 32a6de2966)
2013. szept. 26. 11:02

Tényleg nem vagy százas. Csodálom, hogy eddig hülyített az a pali.

Azt viszont nem, hogy a felesége neki hitt. Úgy rontottál rájuk, mint egy elmebeteg. Már meg ne haragudj.

2013. szept. 26. 10:54
Nem vagyok büszke arra amit tettem,sőt borzasztóan bánom és szégyellem,de ember vagyok és tévedtem. Már talán megfizettem vagy keményen mind a mai napig bűntett a sors amit egyrészt megérdemlek.Elmondhatók mindennek amúgy is lelkileg a lehető legrosszabbul vagyok.Talán élnem sem kénen,akkor nem rontanánk el mindent.Sajnos az időt nem tudom visszavinni.Összejöttem egy házas férfival,itt kezdődőt minden,a fene tudja miért szerettem úgy bele.Persze a hitegetés megvolt,,leszünk mi még egy pár,elválok,stb...,,olyan gyönyörű volt minden,de engem mégis zavart ez a helyzet.3 év után kértem válaszon,mire Ő képtelen volt köztem és a gyerekei közt választani,mert állítólag az asszony semmit nem jelent. Szakítani akartam többször is,de nem engedte,könyörgőt térden állva,hogy ezt ne tegyem vele.Mindenhova követet,küzdőt harcolt értem. NEM TUDTUNK SZAKÍTANI.Zavart ez a helyzet nagyon. Írtam a feleségének egy nem használt számról egy smst,h csalja a férje.Amit kimagyarázott,hogy félreértés.Majd egy levelet raktam a postaládájukba,ami a férj talált meg.Beismertem neki,h én írtam mert így ezt már nem bírom és beszélni fogok.Nem vett komolyan.Felhívtam a nőt és picit más hangon elmondtam(rejtett számon),utána a számmal telefonáltam és elmondtam ki vagyok. Ezt mind kimagyarázta otthon,hogy tévedés,de engem sem egedet el.Kezdtem úgy érezni kihasznál engem is és a feleségét is.Dühös,elkeseredett voltam és megvoltam győződve,hogy a feleségének tudnia kell kivel él.Szerettem,gyűlöltem...nem tudtam már mit tegyek. Írtam egy smst bizonyítékokkal, képpel,részletesen mindenről beszámolva és kértem beszéljünk. Felhívott Ő is és a pasi anyja is,hogy én egy depis,idegbeteg mit ki nem találok mert az Ő férje,fia nem ilyen.Átkoztak és sorolhatnám én szóhoz sem jutottam,ha próbáltam visszahívni nem vette fel senki a telefont,sem az anyja sem a felesége.Eljöttek a munkahelyemre(a pasi és a felesége)mindenki előtt megaláztak,hogy nemnormális vagyok,kitalálok mindent és a netröl raktam össze a képeket. Kértem a pasit ismerje be,de hidegvérrel tagadott mindent.A kezemen lévő tőle kapott karikagyűrűre is rázta a fejét,hogy nem tőle van. A lakásomnál is az utcát mire munkából hazajöttem mindenkinek mindent elmesélt a kedves feleség.Mindezekre a legtöbb az volt,hogy fenyegetett,hogy kirúgat az állásomból.Én egy senki Ők meg ismert emberek.Féltem,mondanom se kell mit éreztem.Igen többször próbáltam beszélni,hívtam a nőt,de csak kicsöngött.Szerettem volna megértetni vele,hogy nekem is hazudót,hogy rossz a házasságuk,elválik és nem én hazudok,nem találom ki a dolgokat és fölég megkérni,ne a munkámat mert ez az én és a gyerekem megélhetése. Ez az idő alatt a pasi ugyan úgy hívott kért,hogy ne így rendezzük várjak még,én vagyok az élete ne tegyem ezt. Mondanom sem kell gyűlöltem és még mindig szerettem,nem értettem és ma sem értem miért tette ezt velem.Mivel beszélni nem tudtam,nem volt hajlandó a felesége ezért elküldtem még 5 db smst amit a férje irt nekem.Volt olyan amiben öt szidta,lemondta mindennek.Már a munkahelyem veszélyben volt,kerestek helyettem mást ekkor írtam a pasinak egy olyan smst,hogy,,felgyújtom a céged és majd a házad,,Feljelentet a nő zaklatás és fenyegetés miatt. Voltam a rendőrségen most következik a birósság.Nem dolgozom ügyvédre pénzem nincs ez az én borzalmas történetem.Közben beismert mindent a feleségének,köztünk meg mindennek vége lett.Én vagyok az aki elcsábítottam,minden csak fehér ember nem.Tudom tévedtem,de csak szerettem volna ha engem is valaki meghallgat nem csak vádol.Ő az egészben ártatlan volt ugye? Nem tudok ki menni a házból,szégyellem és még a per is a nyakamon .Magamból indultam ki,gondoltam meghallgat,kíváncsi mit tett a férje mielőtt vakon hisz neki és megbocsájt.
4. f3ce852bda (válaszként erre: 1. - 32a6de2966)
2013. szept. 26. 06:36
Még nem,de bizony sokszor gondoltam rá, hogy "kicsit zaklassak" valakit, de lebeszéltem magam róla:) Mi történt?
2013. szept. 25. 13:10
Én még nem.
2013. szept. 25. 12:33
Hála Istennek még nem!
2013. szept. 25. 12:31
Volt már valaki feljelentve zaklatás miatt? Volt feleség,férj,szerető telefonos zaklatás,fenyegető sms......
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook