Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Yves Rocher termékek tapasztalatai fórum

Yves Rocher termékek tapasztalatai (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 18. 23:31
Én is rendszeresen használom a termékeket,imádom őket.A lótusz illat az egyik kedvencem,meg a körömvirág sampon is nagyon jó.Rengeteg féle arckrém mintám volt és kipróbáltam őket,bőrnek/korosztálynak megfelelően vannak osztályozva,nagyon szerteni valók.Mindneképpen megéri kipróbálni:-)
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 22. 08:37
Sztem nagyon szuper szinte minden! A magnolias cuccokat naluk ismertem meg:)
2013. febr. 22. 08:25

nekem tetszik a samponjuk. :).

a krémeket nem próbáltam.

2013. febr. 22. 08:13
Nekem nem volt jó,a bőröm száraz maradt,arcomon allergiás tünetek jelentek meg,aztán láttam az összetevőknél,h ezek is tele vannak mindenféle anyaggal,mert az kevés,h ilyen-olyan kivonat,az is számít,ami még van benne.
2013. febr. 22. 07:46

Szia!


Én egy éve vagyok törzsvásárló, nagyon megéri!!!!

Jók a termékek, persze itt is vannak kivételek, nekem a sampon annyira nem jött be (barna hajra), de az arcápolási termékek igen!!! Nagyon jó a pattanás elleni család, a kézkrémjük, és a testápolójuk! Ha törzsvásárló vagy, akkor havonta küldenek egy képeslapot, amivel különböző kedvezményekhez jutsz, plusz ha vásárolsz min. 380 ft-ért, akkor kapsz ajándékot. Születésnapra is küldenek ajándékkártyát, természetesen az ingyenes. Volt már ajándék náluk: kis kézitükör, sapka-sál, nyaklánc....


Szerintem az áraik sem vészesek. Egy arctisztítót 1200-ért vettem, egy drogériában annyi a clean and clear is, ez mégis természetes alapanyagokból készült.

2013. febr. 22. 07:17

Szerintem nagyon jók!

A színezett arckrémüket sokáig használtam és szuperek a tusfürdők is, meg a parfümök is.

2013. febr. 22. 07:17
HAsználtátok már a termékeiket? Mik a tapasztalataitok?
2013. febr. 22. 07:16
Yves Rocher termékek tapasztalatai.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook