Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Yorkshire terrier tenyészszemle fórum

Yorkshire terrier tenyészszemle (beszélgetős fórum)


14. Bcicus (válaszként erre: 13. - SarahMina)
2011. szept. 8. 13:04

Köszi.

Hát igen leírhatatlan boldogság az én drágám.

13. SarahMina (válaszként erre: 12. - Bcicus)
2011. szept. 8. 13:00

Örülök, hogy boldog vagy :)


És szurkolok, hogy majd a következő egyszerűbben összejöjjön!

12. Bcicus (válaszként erre: 11. - SarahMina)
2011. szept. 8. 12:39

Mindig sok babát szerettünk volna, reméljük össze is jön.

Igen Erikáéknak is van és nagyon jók a kutyáik.

11. SarahMina (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2011. szept. 8. 12:16

3-4 :-)) hűha!!! kutyából is-gyerekből is sokatsokat! :-D


Ahham, fú, nagyon megnézem :)) Még nem döntöttem, igazából azt sem tudom, hogy megvannak-e még a régiek. Azt tudom hogy Erikának is lett kennele.

10. Bcicus (válaszként erre: 9. - SarahMina)
2011. szept. 8. 11:41

Mi minnél hamarabb akarjuk a kistesókat mert 3-4 gyereket tervezünk, reméem a következő már gyorsabban összejön.

Én a Rozikát vihetném, de őt anyámék úgy elrontották, hogy nehéz lesz felvezetni.

Csak jól néz körül kitől veszed a következőt.

9. SarahMina (válaszként erre: 8. - Bcicus)
2011. szept. 8. 11:37

Jajj nagyon örülök Frodinak :))))


Hú, igen, nagyon megy az idő.


Kistesót mi is tervezünk, jövőre, vagy utána. Nekem is nagyon hiányzik a kutyázás, kiállítások meg minden és most úgy gondolom hogy lehet visszazökkenek abba az életbe is. Ezért gondolkozom a beaglen.


Köszönjük a dicséretet :)

8. Bcicus (válaszként erre: 7. - SarahMina)
2011. szept. 8. 11:33

Nem votlam már 2 éve kiállításon kutyával csak látogatóként, már hiányzik kicsit. Majd akarom folytatni valamiko, de az még odébb van. A veteránokat már nem akarom sok helyre hurcibálni, bár most benevztem október 1-re velük, mert már hiányzik a dolog, de renszeresen nem fogunk járni egyenlőre.

Már 2 éves, még cska most született, hogy nőnek. Én manóm is már 4 hós elmúlt.Jövőre szeretnénk kistesót.

Köszönjük, Olivér is gyönyörű, szoktam nézni iwiwen az új fotóit.

Jól vannak. Frodó már 14 éves lesz,de makk egészséges.

2011. szept. 8. 11:28

Jól vagyunk, köszi!


Gondolom most szünetel a kutyakiállítás nálad is a picibaba miatt. Ha majd nagyobb lesz a pici tervezed folytatni? Jól vannak a kutyusok? Frodika?


Nálunk Marcipán ki lett ivartalanítva, tudod, nála is a fogakkal küzdöttünk.

De nagyon gondolkozom még egy beagle-n.


Nálunk Olivér most két éves, elkezdtük a bölcsit és a melót.


Gyönyörű a babátok. Gratulálok!

6. Bcicus (válaszként erre: 5. - SarahMina)
2011. szept. 8. 11:04
Szia! Most néztem csak, hogy ki vagy. Mi van veletek?
5. SarahMina (válaszként erre: 3. - Bcicus)
2011. szept. 8. 08:52
Mellesleg szia Eszti! :-D
4. SarahMina (válaszként erre: 3. - Bcicus)
2011. szept. 8. 08:52
Köszi a választ!
3. Bcicus (válaszként erre: 2. - SarahMina)
2011. szept. 7. 15:47
Foghibával nem fogják átengedni, ez nem számít szerzett foghibának, hiszen nem hulott ki.
2011. szept. 7. 11:33

Sziasztok!


Eddig beagle fajta kutyussal voltam csak tenyészszemlén, de vele nem volt ilyen gondom és nem tudom, megkaphatjuk-e.

Kérlek, aki volt már tenyészszemlén vagy esetleg yorki tenyésztő válaszoljon.


Tavaly vásároltam egy yorki lányt, tenyésztésre. A két kilot eléri, kitűnő vérvonal.

Az a problémám, hogy fogváltásnál gondjaink adódtak. A tejfogai ollósan zártak, viszont most alul két maradandó fog nincs teljesen a sorban alul, mert nem lett időben kihúzva a tejfog. Ilyen esetben, tehát nem örökletes, hanem szerzett foghibával kizárnak a tenyésztésből?

(elküldtek a dokinál, hogy hét hónapos kor előtt nem ajánlott húzni, megvártuk, és ez lett belőle)


A MEOE bírói testületének írtam de senki nem válaszol. Ki tud erre választ adni? Bármilyen elérhetőség érdekel.


Nagyon szomorú lennék, hisz tökéletesen egészséges, jó természetű kutyusról van szó.


Köszönöm!

2011. szept. 7. 11:26
Yorkshire terrier tenyészszemle HELP

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook