Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Yorkshire terrier fórum

Yorkshire terrier (beszélgetős fórum)


2012. jún. 13. 00:33
Itt alszik a kis szivem mellettem, minden läba égnek..;)
2011. aug. 4. 16:42

nekünk egy három éves yorkink van :) nagyon szeretjük! egy kicsit akaratos tud lenni néha, de nagyon okos...hétvégén voltunk lennt a balatonon, és előtte nem nagyon vittük magunkkal sehova,és nagyon féltünk hogy fogja bírni, de nagyon okos volt, nem is ugatott sokat :)

pedig nálunk ez nagy probléma...ha meghall egy apró kis neszt, akkor már rögtön ugat a semmiért, és annyira felhergeli magát, hogy nem lehet leállítani...

hát éjszakánként néha nálunk is bepisil sajnos...akkor nem szokott csak bepisilni, ha este 10 óra körül még kivisszük pisilni, ha ez elmarad, akkor reggel ott a folt...

2011. márc. 4. 20:43
Jó lenne most 2011-ben kommunikálni más yorkisokkal, a yorkikról, a kedvenc betegségéről, szokásairól, mindenről. Segíteni a szándékom, illetve segítséget kapni a yorkikkal kapcsolatban, amennyiben mód van rá.
6. KingaBaBa10 (válaszként erre: 2. - B3f45a4c4b)
2008. szept. 29. 14:57
dejófej vagy..le se vágtam hirtelen..kösssssssssssssszzzzzz!én+leírtam mindent..nahjóóvanáám:D
5. KingaBaBa10 (válaszként erre: 3. - Dasy3)
2008. szept. 29. 14:56
én csak 1et találtam,de ott arról volt szó h mennyibe kerülne 1 kölyök..semmi más..
4. KingaBaBa10 (válaszként erre: 2. - B3f45a4c4b)
2008. szept. 29. 14:56

hát ez a probléma nálunk is még előfordul..mi most az alomra próbáljuk rászoktatni..de nem sok sikerrel!mennyi idős a kutyus??

az enyém m 3hónapos és már csak nagyon ritka(éjjel max,és ha nagyon üröl+1x-2x,de ez már nagy haladás mert rengeteget bepisilt)

mondták még az újságpapírt úgy hogy ha már +szokja h oda pisiljen,akkor lehet 1re közelebb vinni a bejárati ajtóhoz,aztán lassan azt is+tanulja h le kell menni,de ezt nem találom elég higiénikusnak.

mk azt csináltuk amikor nagyon kicsi v h evés,ivás és ébredés után vittük le 1ből

2008. szept. 29. 14:43
itt már van egy másik yorki fórum :)
2. b3f45a4c4b (válaszként erre: 1. - KingaBaBa10)
2008. szept. 29. 14:41
:)Folyton bepisilőkre van vmi tipped:D:D:D
2008. szept. 29. 14:30

sziasztok!

Gondoltam létrehozok 1 ien yorkshire terrierekkel foglalkozó fórumt,ugyan is nem rég szembesültem azzal a ténnyel hogy nagyon kevés helyen lehet pontos és fontos információkat találni a kis csöppségekről:(és szerintem nagyon jó dolog a már +élt dolgokat,tapasztalatokat átadni/+osztani másokkal esetleg 1-1hasznos tanáccsal ellátni a "kezdő"gazdikat!

egyenlőre ennyit..remélem sikerül összehozni 1 jó kis fórumot:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook