Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Yorkisok, minikutyások fórum

Yorkisok, minikutyások (beszélgetős fórum)


1 2
44. Szandikkka (válaszként erre: 43. - Mazsola-Juci)
2013. márc. 11. 19:53

Vidd el orvoshoz!

Szerintem légcsőszűkülete van!

2013. febr. 8. 18:25

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Tegnap csatlakoztam az oldalhoz, mert sehol nem találtam olyan oldalt, ahol megoldásra lelnék a problémánkra.

Kis családtagunk, Mazsola megijesztett minket. Néha előfordul, hogy hozzánk bújik, hevesen ver a szíve, remeg és köhögés-szerű (mintha megakadt volna valami a torkán) rohamai vannak. Egyszer több órán át tartott. Egy szobanövényre gyanakodtunk, amit előszeretettel nyalogatott akkoriban. Ezt eltettük elérhetetlen helyre, de azóta már kétszer is előfordult ez a roham-szerű dolog.

Orvoshoz hiába viszem, mert amúgy teljesen rendben van. Ugyanolyan virgonc, labdázik, szaladgál.

Segítségeteket előre is köszönöm!!!!!

42. bigyu
2012. ápr. 6. 09:18
Tudja vki kitől vette Bíró Ica a yorkiját????
41. zsujka
2010. máj. 12. 19:21
bebecik.:hát ja bárki mondhatja hogy egy sztár tőle vásárolt,de sztem 140 sok.
40. zsujka
2010. máj. 12. 19:19

Sziasztok!


Segítsetek,yorki kislányt szeretnék venni.3 hónapja sok embert felhívtam már,aki megfelelő tenyésztőnek mutatkozott,sajnos gyorsan elkapkodták a kiskutyáit.Tudnátok segíteni hol keresem,melyek a megbízható kennelek?

39. o.andi
2010. márc. 9. 10:07
:)
38. o.andi
2010. márc. 3. 07:41

Én tudok kisyorki kiskutyákat...a b.nömnek van még eladó

yorkibabája:)

szivesen megadom a tel.számát:)))

37. o.andi (válaszként erre: 36. - Bebecik)
2010. márc. 3. 07:39
okéé
2010. febr. 16. 21:51

PILISSZÁNTOi tenyésztöt Lakatosné Franyo Andrea! nagy ívben kerüljék el aki yorki kutyust akar venni!


Több forumon figyelmeztetést lehet olvasni!!!!

2009. okt. 11. 09:07
Nem tudom hol van az előbb említett tenyészet, de felhívom mindenki figyelmét PILISSZENTLÁSZLÓN senki ne vegyen kutyát!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 16. 15:25

Sziasztok!

A segitségeteket szeretném kérni.Szeretnék egy kislány kutyust,nem extra minit,csak minit,családtagnak.Hol,kitől érdemes venni?Nagyon sok hirdetést néztem,csak nem szeretném hogy átverjenek.Előre is köszi.

2009. jún. 6. 13:43

sziasztok yorki szeretők és tulajok


Szeretnék tanácsot hogy mi legyen a 4-hónapos mini York-im neve??!( Kislány)Érdekes ritka nevet keresek.

Mi a véleményetek arról hogy 140-ezer forintba került,én ezt sokallom de azzal vigasztalom magam hogy valóban kisméretű lesz és nem éri el a 2-kilót,

a tenyésztő nagyon mondogatta hogy nem lesz nagy stb és hogy BÍRÓ ICA is tőle vette a JODA nevü kutyáját,erről azt gondolom hogy bár melyik tenyésztő kitalálhatja hogy ez és ez a hiresség tőle vásárolta a kutyust.

2009. ápr. 17. 12:15

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy van köztetek SICU gazdi?!

Szeretnék egy ilyen kiskutyát, és információkat gyűjtök.

2009. ápr. 15. 12:29

Sziasztok.

Van valakinek eladó Yorki mini fiú kutyusa reális áron? Tk. nem érdekes. Egészséges kutyus legyen. 50ezer-ig.

30. cumpa
2009. febr. 6. 22:57

Sziasztok!


Egyenlőre csak érdeklődnék van e valakinek extra mini (1, 5-1, 7kg) fiú kutyusa szeretném fedeztetni az én extra mini lány kutyusomat. Sajnos igen nehéz ilyen paraméterekkel rendelkező pasit találni! :(


Másik kérdésem az lenne van e valakinek ilyen méretben tapasztalata mennyire alkalmas ezeknek a pici kutyusoknak a testalkata a vemhességre.


Válaszotokat előre is köszönöm

Timi

29. b2057e22d0 (válaszként erre: 28. - Kisbors)
2009. jan. 18. 15:08
Megnéztem nagyon szép a kiskutyád !!Sok örömöt hozzá!!!Enyém lassan két éves lesz és a világ legnyugodtabb kutyusa pedig a yorkik nem erről híresek!!:DDD
2009. jan. 16. 13:06
nekem is van 1 kutyusom..kislány és 3 hónapos.. :) nézzétek meg a bememen! puszi
27. livko
2009. jan. 3. 14:34

Sziasztok!

Nekünk még nincs yorkink de szeretnénk.Akérdésem az lenne,hogy kaposvári tenyésztő számát keresnénk,vagy ha valakinek lenne eladó kiskutyája itt a közelben mert nemszeretnénk messze venni átküldené az emailcímét?

ELŐREIS KÖSZÖNÖM.

2008. nov. 5. 21:48
édik
2008. okt. 24. 23:11
SZIASZTOK!NEKEM IS VAN 1 KAN YORKIM MOST 17 HONAPOS ÉS Ő IS NAGYON NYUGODT KUTYUS.RÉGEBBEN ÚGY GONDOLTAM VESZEK MELLÉ EGY MÁSIKAT DE MEGGONDOLTAM MAGAM.NAGYON ROSSZ EVŐ VAN VALAKINEK VALAMI ÖTLETE MIT ADJAK NEKI?HILLS TÁPOT KAP,MEG FŐTT CSIRKÉT,RÍZS,ALMA,SAJT MÁST NEM.KONZERV VIRSLI SZALÁMIT NEM ESZI MEG.
2008. szept. 29. 19:19

Sziasztok!


Van egy yorkis fórumunk, ha gondoljátok nézzetek be oda! Vagyunk páran, eszmecserélünk... Meg tapasztalatot! :-)

2008. júl. 7. 21:40

Szaisztok!

Nekem is Yorki bébim van lassan 7 hónapos, fiúka. NAgyon gazdimániás, rettentő okos, de a gyerkőcöket nem szereti és az idegenekkel is haragban van, ami titkon bevallom Nekem tetszi (csak az idegenekre gondoltam természetesen), azonban most beteg...

Hallott már valaki Perthes kór-ról? Sajnos meg kell műteni, de örülnék ha valakivel beszélhetnék rólla

2008. jún. 26. 20:13
Én is yorki gazdi vagyok!Szerintem meg nagyon hasonlóak,akár hány yorkit láttam,az alapvető tulajdonságaik u.azok!Mind olyan kedves,gazdi mániás,és még sorolhatnám!Életem legjobb döntése volt ez a kutya fajta!
21. edenke
2008. jún. 20. 14:55
Nekem is yorkim van. Ifjú hölgy. 6 éves. Fantasztikus okos. Minden yorkinak más a természete. A miénk nagyon nyugodt.
20. 533bb4d1fe (válaszként erre: 10. - SSissykke)
2008. jún. 20. 13:45
Nagyon édikék,nekünk is volt,voltak,mert az a német juhászos kép nálunk is készülhetett volna,egy gyönyörű Ónémet juhászunk volt,az unokámnak meg törpepincser-dobermanja.
19. Eve20 (válaszként erre: 18. - Starflo)
2008. ápr. 7. 13:58
He-he, akkor tudom melyik az:))) Jó pofa kutyus!
2008. ápr. 7. 13:57
Több színben is létezik, nekem pont feketém van, és hogy seprőre emlékeztet e az szerintem csak fazon kérdése. Az enyémnek sokkal rövidebb a szakálla, mint a kiállítási kutyáknak. Azok tényleg seprősek egy kicsit, de nagyon helyesek :)
17. Eve20 (válaszként erre: 16. - Starflo)
2008. ápr. 7. 13:38
Az is aranyos nagyon:) Az a fekete seprőre emlékeztető kutyus igaz?:D
2008. ápr. 7. 13:27

A törpe pinscher-t én is imádom nagyon aranyos, gondolkodom rajta hogy beszerezzek egyet én is :)

De nekem is van ám egy imádni való törpe schnauzerem :)

15. Eve20 (válaszként erre: 14. - SSissykke)
2008. ápr. 7. 12:42
Ettől függetlenül nagyon édes pofa!:)) Még a férjemnek is nagyon tetszik, pedig ő nem nagy kutyarajongó!:)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook