Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Yasminelle fogamzásgátlót szedek, de kihagytam egy szemet, baj van? fórum

Yasminelle fogamzásgátlót szedek, de kihagytam egy szemet, baj van? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 6. 14:18

hello, az lenne a kerdesem,hogy mennyi esely van ra, hogy terhes maradjak, ha kihagytam 1 szem fogamzasgatlot? A 7. darabnal voltam es akkor vettem eszre,hogy a 8.-kat kellett volna bevegyem es raadasul azelott 2 nappal egyutt voltam a parommal ugye vedekezes nelkul? (es nem tudom melyk nap hagytam ki, talan a 2. vagy 4. szem lehetett) Viszont amikor eszbekaptam bevettem a 8.szemet is. Amugy ez a 3.honap,hogy fogamzasgatlot szedek, 5 honap szunet utan, de azelott Novynettem szedtem.

Elore is koszi

2012. máj. 4. 15:49
Velem is történt ilyen.. Már a 3.hétben a tabletta mentes hét előtt 2 nappal elfelejtettem bevenni de másnap már hajnalba pótoltam azt is és az aznapit is a megszokott időben. Megkezdődött az 1 hét szünet és a szünetben az első napon együtt voltam a párommal védekezés nélkül.. Lehetek terhes? Mert lényegében végig szedtem mind a 3 hetet csak az utolsó 1napban kicsit megcsuszva vettem be ...
2011. júl. 21. 16:59
Én is kihagytam a tesztet csináltatam. Sajnos terhes lettem ! Holnap megyek intézni az ügyet. Yasminelle-t használtam , most már nem bizok a tablettában. Megmaradt 2 levél gyógyszerem azt se tudom mit csináljak vele , szívesen elajándékoznám,odaadom valakinek ha kell most mit tegyek?
8. 7e4d9dea5c (válaszként erre: 7. - Jucika.mucika)
2011. júl. 11. 23:58
csinálj egy tesztet és megnyugszol de semmikép nem lehetsz az!
2011. júl. 11. 23:57

Köszönöm szépen a válaszokat.

CSak olyan rossz, mert állandóan émelygek... ami lehet a melegtől is...

Meg állandóan ennék, mondjuk az étvágyammal sincs sok probléma... :D


Csak bebeszélem magamnak...


Köszönöm, hogy válaszoltatok.

6. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Jucika.mucika)
2011. júl. 11. 23:55
nem lehet gond!
5. 7e4d9dea5c (válaszként erre: 3. - Jucika.mucika)
2011. júl. 11. 23:55
nem lehetsz akkor terhes semmiképp ,de ha nem vagy nyugott csinálj egy tesztet
2011. júl. 11. 23:55
Most szedem 4. hónapja a bogyót.
2011. júl. 11. 23:53

Leírom részletesebben.

Elző hónapban kihagytam egy szemet a fogamzásgátlóból. Másnap rögtön pótoltam, és 7 napig nem szexeltünk a párommal, mivel távkapcsolatban vagyunk.

Most a szünetben óraműpontossággal meg is jött a menszeszem.

Igaz nem eshettem teherbe?

Meg is jött, és pótoltam is a fogamzásgátlót.

2011. júl. 11. 23:52
mikor nem vetted be?
2011. júl. 11. 23:52
Yasminelle fogamzásgátlót szedek, de kihagytam egy szemet. Baj van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook