Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Yasminelle és a teherbeesés fórum

Yasminelle és a teherbeesés (beszélgetős fórum)


2013. jan. 26. 12:22
sziasztok! 2 hónapja szedem a yaminelle-t és most vagyok a második szünetnél, és már a 4. napja nem szedem, és még nem jött meg. szerintetek kéne aggódnom? az első hónapban "pontosan" megjött, a szünet 2. napján. írtátok, hogy van, hogy nem jön meg, ez mennyire gyakori? légyszi, válaszoljatok!
2010. okt. 21. 13:22

sziasztok!

segítsetek légyszi,nagyon fontos. tegnap elfelejtettem bevenni a bogyót és első hét van. Hétfőn kezdtem szedni és uyge ma csütörtök van. Az igazság az, hogy vizsgákra tanulok, se időm se kedvem se pénzem sincs arra, hogy elmenjek a nőgyógyászhoz 72órás tabiért. Szerintetek lehet baj? Mit csináljak?

Amúgy 2 éve szedem majdnem.

2010. jan. 27. 21:46
Én is szedtem pár éve a Yasminellét és teljesen meg voltam elégedve vele!Nem híztam tőle,szép volt a bőröm!Most Sensonette-t szedek az orvosom ajánlotta.A mellem viszont ettől nagyobb lett!!De sajnos híztam,gondolkodom,hogy visszatérek a Yasminellére!:)
2010. jan. 27. 21:30

Ja és a dokim szerint a kettő semmiben nem különbözik...100ad mg-nyi eltérések vannak, amit a szervezet egyáltalán nem fog fel változásként..

(nőgyógyászom szerint)

Az ár meg azért elég jelentős...

2010. jan. 27. 21:29

Én is Yasminellét szedtem 1 évig, semmilyen mellékhatása nem volt..inkább pozitív volt mint negatív... (szép bőr, nagyobb mellek)

Én most fogok átváltani Harmonetre ez állítólag kb. 2000 ft-tal olcsóbb... A Yasminelle 20évesen kicsit megfizethetetlen..

2010. jan. 27. 17:15
köszönöm a válaszokat.annyi hogy a dianenek csak másodlagos a fogamzásgátló hatása ,elsősorban bőrgyógyászati célokra van.ezért gondoltam hogy áttérek egy rendes fogamzásgátlóra...
2010. jan. 27. 17:02
nekem se volt soha semmi bajomm tőle.
2010. jan. 27. 16:57
én is szedtem a diane után, nem volt vele gond.
2010. jan. 27. 16:51
Szia! Én is azt szedtem 2,5 évig, és soha semmi baj nem volt vele... Szerintem megbízható gyógyszer, nem híztam tőle. De sok ismerősöm szedi ezt, és neki se volt ilyen probléma, hogy a szedése alatt teherbe estek.
2010. jan. 27. 16:51

Nem ide vág, de a Diane35hoz képest a Yasminelle baromi, nagyon de nagyon alacsony hormontartlamú készítmény.

Az egyik lórúgás a másik minitabletta vagy mikrotabletta?...

2010. jan. 27. 16:49
Sziasztok! A fórumban olvastam pár hozzászólást,hogy teherbe estek a Yasminelle fogamzásgátlótól.Tényleg ennyire nem megbízható amellett hogy drága?:( (most térek át diane 35ről yasminellére)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook