Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Yahoo messenger fórum

Yahoo messenger (beszélgetős fórum)


18. access (válaszként erre: 17. - Cullinan)
2012. júl. 7. 13:17
Mint már írtam segítek, de nem kell mindjárt rohanni vásárolni. Lehet találni rá más megoldást is. Viszont itt nem tudok úgy segíteni, mint mondjuk Skype lehetőségen :) Persze nem kötelező.
17. cullinan (válaszként erre: 16. - Access)
2012. júl. 7. 11:33

Köszi, de nekem olyan, mint ha kinaiul beszélnél:)

nem értek hozzá, arra gondoltam, veszek egy ujat, ahhoz talán van lemez, mert most meg ha ez miatt nem tudom használni, már hülyének néznek:)

Külföldön él az illető, akivel már hónapok óta levelezek, és szeretne látni, csak öt percre, és már ennyi ideje nem vagyok képes elintézni, azt gondolja, kamuzom:)

16. access (válaszként erre: 15. - Cullinan)
2012. júl. 7. 10:00

ha nem szólsz, akkor mégis miből tudjam és miként segítsek ???


OP rendszertől is függ, általában felismerik, de nem minden esetben, valóban kellene akkor hozzá telepítő lemet, de azt ha vásárláskor nem kaptál, akkor az OP rendszer felismeri, de közel sem biztos, viszont a típusa szerint rá lehetne keresni és a drivert leszedni, majd telepíteni. többnyire megtalálhatóak ezek is. Tehát nem kell külön vásárolgatni, de nem is igazán lehet csak a telepító lemezt kapni.

2012. júl. 7. 09:48

Háát sajnos későn szóltál, mert már elvittem, tegnap kész lett 8800 ft volt, igaz, most nagyon jól müködik.

A kamerához elvileg kellene valami lemez??

Nekem szerintem nincs hozzá, én nem emlékszem, hogy kaptam volna.

Most mit kell tennem? vegyek egy ujat?

14. access (válaszként erre: 12. - Cullinan)
2012. júl. 7. 05:16
igen, azt is fel kell ismét telepíteni :) mivel az OP rendszer nem tartalmazza az, tehát amik szükségesek, azokat ismét fel kell tenni :)
13. access (válaszként erre: 11. - Cullinan)
2012. júl. 7. 05:15
Szoftverileg otthon is karbantartást lehet végezni :) nem kell azért szervízbe vinni :) Ha gondolod segítek is :)
2012. júl. 6. 23:00

ujra lett telepitve a gépem, most már megy a skype is és a yahoo messenger is, de most meg a kamerát nem érzékeli.

Ilyenkor ujra fel kell telepiteni a kamerát, vagy mi a probléma??

11. cullinan (válaszként erre: 10. - Access)
2012. júl. 4. 12:57

Igen, valószinü ezt kell tennem, mert hiába tettem fel a yahoot, nem nyitja meg,már lebeszéltem ma, elviszem ujra telepiteni, 4 éve használom, és még nem volt semmi rajta tisztitva.

Nagyon ráfér már azt hiszem!

10. access
2012. júl. 4. 04:52
Ha annyira vacak a géped, hogy nem bírja a Skype programot, akkor a Yahoo se fog probléma mentesen működni, mellé még a kamera használata is le fogja terhelni. Javasolnám először a gépet olyan állapotba hozni, hozatni, ami után már probléma mentesen működhet a program.
9. 458101abbf (válaszként erre: 8. - Cullinan)
2012. júl. 3. 23:54
Az utóbbin mindent kitöltesz, és kész is, használhatod.
2012. júl. 3. 23:53
köszi szépen, megpróbálom!
2012. júl. 3. 23:46
2012. júl. 3. 23:45

[link]


itt megtalálsz sztem mindent.

5. cullinan (válaszként erre: 4. - 458101abbf)
2012. júl. 3. 23:44

jaaj nekem semmim nincs yahoos, én a gmalt használom, ez csak azért kellene, hogy kamerán tudjak beszélgetni.

Épp ez a problémám, hogy hol kell regisztrálni, hogy legyen felhasználó nevem, és jelszavam

4. 458101abbf (válaszként erre: 3. - Cullinan)
2012. júl. 3. 23:42
Ha van yahoos címed, akkor az az azonosító, és az a jelszó, amivel a levelezőbe is be tudsz lépni.
3. cullinan (válaszként erre: 2. - 458101abbf)
2012. júl. 3. 23:37

köszi szépen, már eljutottam oda hogy letöltöttem, de nem tudom hol kell regisztrálni, már az asztalon van, de ne kérdezd, hogyan csináltam:)

most ugye be kellene irni valami ID valamit, de hol kell regisztrálni nem tudom:((

2. 458101abbf (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2012. júl. 3. 23:14

a yahoonak van webes felülete is. webmessenger.yahoo.com

ez egy sima chat oldal, nem kell telepíteni. Ha szó szerint látni akarjátok egymást, azt nem tudom, hogy működik-e.

2012. júl. 3. 23:07

Segitsetek légyszi!!


Hónapok óta beszélgetek egy férfival, aki Amerikában él, és szeretné, ha a yahoo messengeren beszélgetnénk, látnánk előben egymást:)

A laptopom elég vacak már ujra kellene telepiteni, mert a skype sem megy rajta, nem tud kapcsolatot létesiteni, ezt irja ki ujabban.

Most probáltam letölteni a yahoot, de fogalmam sincs hogy kell? beirtam a googleba, ki is jött, hgy letöltés, rákattintottam, aztán semmi, nem tudom hogy utána mi történt, mert én nem láttam semmit:(((

elegem van, annyira nem értek hozzá:((

hónapok óta nem vagyok képes bemenni se a skypra, se a yahoo messengerre:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook