Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Yahoo emailbe csatolok egy world dokumentumot, de nem lehet kinyitni. Mi lehet a baj? fórum

Yahoo emailbe csatolok egy world dokumentumot, de nem lehet kinyitni. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)

7. Nissi (válaszként erre: 5. - Petka)
2012. márc. 18. 16:15

Szia


Köszi szépen a segitséget. Vajoban az lehet a baj hogy aki kapta annak nincs worldje. De nem is tudott rola hogy nincs neki mert akitöl vette a laptopját azt mondta hogy rajta van a program és az ikon is rajta van a gépen de nem nyilik ki. Gondolom valami hamisitvány program van rajta.

2012. márc. 18. 15:47
csatold gmail-be
2012. márc. 18. 13:18

Hú, akkor nem tudom. Mert arra gondoltam hogy aki kapja annak nincs word-je.

Viszont akkor az a kérdés hogy te melyik word-öt használod? Olyan szokott lenni, ha valaki 2010-es verziót használ, a másik (aki kapja) pedig 2003-as vagy 2007-es, akkor problémák szoktak lenni a megnyitásnál. Ha jól emlékszem a 2010-esnek docx a kiterjesztése. Ezzel szokott baj lenni.

4. Nissi (válaszként erre: 2. - Petka)
2012. márc. 18. 12:42
Aki kapja az se tudja kinyitni, de nekem is ki kéne tudnom nyitni, hogy leellenörizzem jó dokumentumot küldtem-e
2012. márc. 18. 12:40
Egy önéletrajzot kéne ma elküldenem ami fontos lenne. Hozzá csatolom a yahoo emailhez a world dokumentumot, mutatja is hogy ott van, de amikor ki akarom nyitni nem lehet. Sokszor probáltam de nem megy,söt egy másik laptopról is probáltam arról se megy. lehet hogy valami elállitodott a yahoo-ban?
2012. márc. 18. 12:34
Hol nem lehet kinyitni? Annál aki kapja?
2012. márc. 18. 12:31
Yahoo emailbe csatolok egy world dokumentumot, de nem lehet kinyitni. Mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook