Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XX. Kerületi kismamik ide!!! fórum

XX. Kerületi kismamik ide!!! (beszélgetős fórum)


6. Szuzen (válaszként erre: 4. - Studio64)
2008. jún. 6. 08:52

Szia!

Nem hiszem, hogy találkoztunk már, nem jártam tornára, bár jó lett volna, de addig halogattam, hogy elmaradt. Most meg már a vége felé vagyunk. Aug 1-re várjuk a picit, így éppen beférek az augusztusi babavárók közé:)), bár elképzelhető, hogy addig nem húzzuk ki :) A mi babánk szintén kisfiú, és igen,én is Zsuzsi :))

2008. jún. 5. 12:21

Rossz címet írtam

www.nagyonbaba.hu

www.babafalva.hu

4. Studio64 (válaszként erre: 2. - Szuzen)
2008. jún. 5. 12:20

Látom friss felhasználó vagy.Ajnálom figyelmedbe a naplóírás lehetőségét, először hülyeségnek gondoltam aztán csak elkezdtem és jópofa mert várandós naplótól kezdve babanaplóig mindent lehet.

A www.babszoba.hu-n és jó pár helyen lehet tickereket csinálni ami vissza számol a szülésig.Így a finishben ez is egy jópofa dolog sztem, mindig látod még hány napod van hátra.


Egyébként, amyg várunk a xx. kerületi csapatra szívesen venném/nk/, hogyha becsatlakoznám a

2008 augusztusi babavárók közé :o)

Ott már rengeteg babaváró van és sok a téma :o)

És én most lépek fugázni a nagy gyomlálás után ...:o)

3. Studio64 (válaszként erre: 2. - Szuzen)
2008. jún. 5. 12:08

Na végre valaki :o))

Azt hittem, hogy a xx. kerből senki sem hoxázik...:o)

Nem jártál véletlenül a Csiliben a kismami tornán? Csak hátha arc is társul a mondatok mögé.

Mikorra vagytok kiírva? Mi aug. 16.-ára várjuk a pici fiúnkat :o)

Melyik kórházban fogsz szülni?

Szintén Zsuzsi?

2008. jún. 5. 10:51
Hello. Én is XX.ker-ben lakok, épp most várjuk az első babánkat. (Júli vége)Én is kerezsgéltem, hátha vannak még errefelé unatkozó kismamák (na ez azért túlzás, mert hiába vagyok már itthon, azért sohasem unatkozom). Nem nagyon van kismami az ismeretségi körünkben, csak a tesóm, bár ők messze laknak. Szóval szívesen eszmecserélek más kismamikkal :-)Remélem összegyűlünk itt páran :-)
2008. jún. 3. 13:04
Gondoltam bepróbálkozok, hátha találok a közelben hasonló cipőben járó hölgyeket, hiszen hamarosan lehet babakocsit tologatni a parkokban :oD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook