Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » XnVieW programmal ki lehet tolni a képet, ha lemaradt egy részlet? fórum

XnVieW programmal ki lehet tolni a képet, ha lemaradt egy részlet? (tudásbázis kérdés)


4. zsanci79 (válaszként erre: 3. - E2d3bb2ec0)
2010. nov. 22. 22:30

Nem csoda, egyszerű samsung. Van vagy 3 éves. A fényképet jobbra vagy balra lehet léptetni, és látszik az a részlete a képnek ami nincs rajta az eredeti fotón.

De ezek a képek géppel lettek csinálva, arról meg már kitöröltem mikor feltöltöttem, de lehet meg kellett volna nézni azon is hogy lehet e. Úgyhogy szerintem sem fogom tudni már megoldani

2010. nov. 22. 22:04
Szia! Szerintem nem. Mondhatnám, hogy lehetetlent kérsz. Milyen csoda telefonod van, hogy tud ilyet? Én ilyenről (funkció)még nem is hallottam.
2010. nov. 22. 16:52
Van e ennek a programnak olyan funkciója, hogy lemaradt a fejem búnja egy képről, és ki lehet e tolni a képet úgy hogy az is benne legyen. Vagy valami más programmal? Mert a telefonom megtudja ezt csinálni, gondoltam valami képnézegető program is.
2010. nov. 22. 16:51
XnVieW programról kérdeznék valamit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook