Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XIX, XX, XXIII kerületi magánbölcsödéket keresek. fórum

XIX, XX, XXIII kerületi magánbölcsödéket keresek. (beszélgetős fórum)


5. b94fb7cdf9 (válaszként erre: 3. - Sleepin)
2011. szept. 15. 15:53
Szia! Nem tudom, hogy itt vagy-e még a fórumon. A fiamat most írattam be ebbe a bizonyos bölcsibe. Gyönyörű hely, nagyon szimpatikus. Szívesen vennék minden információt olyan szülőktől, akiknek már gyakorlati tapasztalatuk is van a hellyel kapcsolatban! Köszönöm!!
2011. szept. 15. 15:51
sleepin! Nem tudom, hogy elérhető vagy-e még ezen a fórumon. Pont most írattuk be kisfiunkat abba a bizonyos bölcsibe, amit írtál. Ránézésre tökéletesnek tűnik, nagyon szép hely! Remélem, hogy beválik! Tudnál pár sort írni a tapasztalataidról? Jók a gondozók? Foglalkoznak a gyerekekkel? Első benyomásom nagyon pozitív volt, de szívesen vennék minden új információt! Előre is nagyon köszönöm!
3. sleepin (válaszként erre: 1. - Szecsilla)
2010. júl. 30. 14:33
Mivel reklámozni nem lehet, mi jártunk Kispesten egy magánbölcsibe (ovija is van). A Kisfaludy utca 69. alatt találod. A nevük egy híres mackó mesefigura. ;) Remélem tudtam segíteni!
2010. jún. 1. 12:49
Szia,ha jól tudom a Brassói úton van egy magán bölcsi,a xx.ker-ben
2010. jún. 1. 06:21
Sziasztok. a 19, 20 és 23 kerületekben keresnék magánbölcsit, de nagyon nem találok a neten, csak esetleg családi napközit, esetleg ha valaki tudna segíteni megköszönném. Sőt tapasztalatok is jól jönnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook