Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Xilit tapasztalatok fórum

Xilit tapasztalatok (beszélgetős fórum)


26. huszka (válaszként erre: 24. - Brucez)
2012. febr. 7. 11:35
Így már sokkal érthetőbb. Köszönöm. Most is tanultam újat! :)
25. Brucez
2012. febr. 7. 10:31

A xilitnek, ha megfelelő tisztaságú szinte megegyezik az íze a répa-cukorral, viszont nedvesség hatására hőt von el. Ilyenkor érezhető egy hűs utóíz, mint pl. szőlőcukornál.

Aki nem bírja a xylitolt, az próbálja ki az erytritholt. Xukor esetében ez a Xukor Zéró.

24. Brucez (válaszként erre: 22. - Huszka)
2012. febr. 7. 10:27
A streptococcus baktériumoknak sem biztosít megfelelő táptalajt. <strong>A xylitol megakadályozza a streptococcus káros hatásait és kialakítja ellene a védelmet.</strong> Amikor a streptococcus baktériumok bejutnak egy sejtbe, a xylitol az anyagcsere segítségével beavatkozik, és a cukor helyett fehérjéhez köti. Ezt a kötést nem lehet felbontani, és a fehérje nem tud kijutni, hogy több glükózt hozzon a sejtbe, mint ahogy a cukor tenné. Mivel a baktériumok meg vannak kötve, nem tudnak ragadós, sejten kívüli polyszacharidokat létrehozni, ami összekötné őket. Ennek eredményeképpen kevesebb plakk képződik, és a szuvasodást okozó baktériumok nem tudnak a foghoz tapadni. Ez a folyamat csökkenti a streptococcus baktériumok számát, és ezáltal a szájban csökken a savképződés is.
23. huszka
2012. febr. 6. 21:42

Mellékhatások:

1983-ban, az ENSZ két szervezetének (WHO és FAO) közös élelmiszeradalékokkal foglalkozó bizottsága (JECFA) a xilitolbevitel napi engedélyezett mennyiségét (ADI) „nem meghatározott” kategóriába sorolta. Ez azt jelenti, hogy a xilitol mennyiségi korlátozás nélkül, az alkalmazási céljának megfelelő (édesítés) keretek között biztonságosan fogyasztható. A túlfogyasztás hasmenést okozhat, mert a bélben megnövekedett ozmolaritás (koncentráció) visszatartja a folyadékot, ezáltal a széklet nem tud besűrűsödni a vastagbélben (ez egyszeri 30 g feletti mennyiség elfogyasztásánál fordul elő, de a szervezet ehhez képes alkalmazkodni, így nem kizárható, hogy csak az első néhány alkalom okoz ilyen panaszokat).

Nagy mennyiségben fogyasztva (200g) előfordulhat ugyan hipoglikémia, de irodalmi adatok alapján ez csak kísérleti körülmények között fordult elő, normálisan a felhasznált édesítő mennyisége nem érheti el ezt az értéket.

Míg emberi fogyasztásra a xilitol mennyiségi korlátozás nélkül felhasználható, addig házi kedvenceinknek, vagyis kutyáknak ne adjunk xilitolt, mert az ő szervezetük hipoglikémiával reagál már 1–2 gramm xilitolra is, ami akár életveszélyes is lehet a számukra. Kisebb mennyiségű xilitol májkárosodást okozhat náluk. Ha tudjuk, hogy kutyusunk xilitolt evett, akkor azonnal értesítsük az állatorvost.

22. huszka (válaszként erre: 20. - Pgiz)
2012. febr. 6. 21:41
Minden szénhidrát tápanyag a baktériumoknak, akárhány szénatomos is és akármennyire stabil is. :)
21. huszka (válaszként erre: 19. - Furia-nes)
2012. febr. 6. 21:36
A lényeg, nagyon nagyon és hangsúlyozom nagyon kevés mennyiséget!!! Mert van ennek is egy kis utóíze. Úgy képzeljétek el, hogy már a levegőbe bekerül a por, a nyálkahártyánkon éreztük a nagyon édes ízt! Szóval inkább úgy mondom, hogy a fél kávéskanálnyi is sok lehet. Ki kell kísérletezni!
20. pgiz (válaszként erre: 11. - 36a26f5226)
2012. febr. 6. 21:35

Az étrendünkben szereplő szénhidrátokról írják a streptococcus nevelgetését. És azt írják, hogy ezzel szemben a Xilitol (Xukor) az öt szénatomos szerkezetével nagyon stabil, és nem tesz ilyen disznóságot.

Lehet, hogy nem olvastad figyelmesen az ismertetőket, és így került a téves információ a hsz-edbe.

2012. febr. 6. 21:30
Értem,kössz:DDD
18. huszka
2012. febr. 6. 21:29
Húha..ezt így nehéz megmondani, mert mi glükózból tettünk pl 2 deci tejtermékhez mondjuk x grammot, steviából pár mg-ot kellett. A steviának a rebaten a "hatóanyaga", mi a 97%osat használtuk..szóval egy evőkanál kristálycukor, szerintem fél kávéskanállal vagy még kevesebbel egyenlő..ki kell próbálni. Én labor körülmények között dolgoztam vele, nem konyhában :) Úgyhogy ilyen szinten nem vagyok felhasználó.
17. furia-nes (válaszként erre: 14. - Huszka)
2012. febr. 6. 21:27

Szia!

Édesítésre szeretném használni.Kávéba,sütibe mennyit kell bele tenni?

Köszi:)

2012. febr. 6. 21:25
Kávéskanál mennyiségben talán??
2012. febr. 6. 21:24
Egy evőkanál kristálycukor a stevia-ból mennyivel egyelő??
14. huszka
2012. febr. 6. 21:21
Sziasztok! Én dolgoztam xillittel, ami egy cukoralkohol. Cukorbetegeknek szokták ajánlani. Nagy mennyiségben hasmenést okozhat persze és érzékeny gyomrúaknak sem ajánlott. Abban van igazság, hogy a baktériumoknak, akár a streptococcusnak is tápanyagil szolgál, mivel szénhidrátforrás, de ezt lehet mondani az összes többi cukorról is. A kérdés itt az, hogy a xillitet milyen célból szeretné a felhasználó alkalmazni. Ha ajánlhatok egy édesítő megoldást, akkor én a stevia-t javasolnám. Lehet értékben drágább, de 400x édesítő ereje van a glükózhoz képest és később érződik az édes íz. Mi kiszámoltuk, hogy olcsóbbra jön ki, mint a xillit. Nem tudom, mennyit tudtam segíteni vagy sem :)
2012. febr. 6. 21:13
Ami azt illeti, én a sorbisweet/glukonont használom, jóval olcsóbb, és még mellékíze sincs...
2012. febr. 6. 21:11

[link]


Itt az oldalak pörögnek, azt kell kiválasztani, ahol a Xukor, xylitol a címe...

2012. febr. 6. 21:09

A streptococcus baktérium táplálékforrásnak használja, majd hulladékká alakítja, plakkos filmréteget képez a szájüregben, ami végül a fogak szuvasodásához vezet...


Ezek szerint a két oldal leírása üti egymást...


Az egyikben véd a fogszuvasodás ellen, a másik szerint meg kifejezetten okozza azt...

2012. febr. 6. 21:07
Viszont azt is olvasom az egyik oldalon,hogy a xilit a streptoccocus baktérium táptalaja...
2012. febr. 6. 21:07
Én is nem rég használtam de nekem rossz tapasztalatom van vele.Nekem gyomorfájásom és erős görcseim lettek tőle pedig csak a reggeli kávémba használtam 3 kiskanállal(hasmenésem nem volt).Inkább abba hagytam,meg is szűntek a panaszaim.De rá is van írva hogy érzékeny gyomrúaknál 4-6 hét a hozzászokási idő.Pedig én nem vagyok érzékeny gyomrú de nyílván a xilitet nem bírom.Állagra tényleg mint a cukor de ízre nekem egyáltalán nem hasonlított.Sütit is sütöttem vele de nekem úgyis görcsölt a hasam.
2012. febr. 6. 21:06
A cukorbetegeknek részben azt írják,hogy kellemesen édes, és nem jár utóízzel...
2012. febr. 6. 21:05

Itt: azt olvasom róla, ha valaki sütésre használná,hogy:


Mivel a felszívódása lassú, még cukorbetegeknek is alkalmas...


Antibakteriális hatása miatt kelt tészták készítésére nem alkalmas...


Egy másik oldalon meg:


[link]


na, ezek egy sem másolható, még a fogszuvasodás ellen is véd, mivel megtalálható a fogkrémekben is, és visszaépíti az ásványi anyagokat a fogzománcba...



De érdemes ezeket az oldalakat elolvasni...

2012. febr. 6. 20:56
Én próbáltam, kissé más íze van mint a rendes cukornak.
2012. febr. 6. 20:46

Hú,az rossz lehetett...

A kávéba mennyit teszel?

2012. febr. 6. 20:44

[link]


itt már többen szóltak hozzá, de van egy kismamás Xilit fórum is, ha beírod Hoxa keresőbe megtalálod.

2012. febr. 6. 20:44

Szia!

Kb. 2 hónapja kezdtem használni. Nagyon óvatosan csipegettem belőle, de így is hasmenésem volt 3 napig!

Most már megszoktam, de nagyon keveset használok. Reggel a kv-ba, és ha sütök paleo sütit, de csak, ha nagyon muszáj.

Nem vagyok édes szájú, nekem ennyi elég.

2012. febr. 6. 20:41
Sziasztok.Használta már valaki közületek az xilit-et?
2012. febr. 6. 20:39
Xilit tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook