Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Xbox Classic vélemények róla? fórum

Xbox Classic vélemények róla? (beszélgetős fórum)


13. 0084acbe42 (válaszként erre: 11. - Messzi idegen)
2016. dec. 3. 08:45
De igen lehet. Az anyuka nem ért a konzolokhoz, nem tudja mi a különbség köztük, Pontosan, hogy jól lehet szemlélteni a telefononnal annak akinek nincs összehasonlitási alapja. Elhiszem, hogy értesz a játékokhoz meg a konzolokhoz, de nem a 8 éves fiú fejével gondolkodsz. Egyébként meg pont ugyanazt mondtuk, a classicon elavult grafikák vannak és h inkább ps2-t vegyen. Úgyhogy felesleges erre már szót pazarolni a tanácsunk ugyanaz. Főleg, hogy az anyuka már nem is olvassa :)
12. 0084acbe42 (válaszként erre: 10. - Messzi idegen)
2016. dec. 3. 08:41
Miért? Én nem ezt mondtam, hogy grafikában elavultak? Nem azt mondtam, hogy a játékoknak nem jó a tartalmuk, a játékmenetük. Azt mondtam, hogy elavult a grafika. Nem kell sorolni a játékokat, köszönöm, ismerem őket. Attól még egy 8 éves gyerek, aki arra vágyik ami a többieknek is van, nem fogja élvezni. Akkor sem ha épp Silent Hill 3 olyan baromi jó játék volt. Elhiheted, hogy neki nem fog tetszeni és nem tud élménybeszámolót tartani a suliban, mert senki más nem fog tudni miről beszél. Nem a konzol a lényeg hanem a hanem az, hogy azzal játszhat amivel a többi gyerek. 8 éves gyerek fejével kell gondolkodni, neki lesz a konzol.
11. messzi idegen (válaszként erre: 8. - 0084acbe42)
2016. dec. 1. 19:45
Nem kotekedni akarok, de nem lehet a konzolokat, mobiltelefonhoz hasonlítani. :)
10. messzi idegen (válaszként erre: 9. - 0084acbe42)
2016. dec. 1. 19:44

Őrült nagy butasagokat beszélsz, ugye tudod? :)

A mai gamek, max grafikaban jobbak.

Se lelkük, se tartalom, csak ragyogás... nézz utána egy Shadow of the Colossus-nak ;)

Vagy egy Final Fantasy 10nek, egy Ico-nak, egy Silent Hill3-nak... Soroljam? :D

2016. dec. 1. 18:15
Egy sima mai telefonon sokkal jobb játékok vannak, mint egy ősrégi xbox classikon. Pénzkidobás lesz. Ahogy előttem írták akkor inkább playstation2
2016. dec. 1. 17:59
Olyan ez, mintha szeretne egy Iphone-t és vennél neki egy telefont ami legelőször jelent meg sok évvel ezelőtt a piacon. Az is a telefon egy fajtája, de azért mégse örülne neki, nem? :)
2016. dec. 1. 17:35
Teljesen felesleges szerintem ilyen régi konzolt venni. Az azokra való játékok már régiek, elavultak a grafikák, ki tudja élvezné e, de inkább nem. Hiába lesz konzolja, a játék a lényeg amit játszik rajta. Attól, hogy a többinek van ő nem fogja tudni a lépést tartani játékok terén, mert ő csak a régi elfeledett játékokkal tud majd játszani.
2016. dec. 1. 06:47

Szia,

ha már abból a generációbol akarsz gépet venni, akkor inkább Playstation 2!

Mert nagyságrendekkel több játék van rá, és könnyebb is beszerezni őket.

Ettől még az Xbox is egy jó kis gép volt...

5. Csillag29 (válaszként erre: 3. - Noricica1987)
2016. dec. 1. 00:20

Azért semmi képp nem venném meg mert a "többi" osztálytársának van.

Xbox classikra nagyon már játék sincs nagyon régi Akkor már xbox 360 ezen arramég bőven vannak játéko

4. c73db520ef (válaszként erre: 3. - Noricica1987)
2016. nov. 30. 19:48
akkor sem;
3. Noricica1987 (válaszként erre: 2. - C73db520ef)
2016. nov. 30. 16:18
akkor sem ha nagyon vágyik rá? mert a többi osztálytársának már régebb óta van?
2016. nov. 30. 16:06
Nem vennem meg a gyerekemnek.
2016. nov. 30. 15:46
Kinek mi a tapasztalata vele kapcsoltban , kisfiamnak szeretném , sok utána nézés során, arra döntöttem hogy elég lesz még neki a classic változata !! Kinek mi a véleménye , 8 éves gyereknek lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook