Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » X-faktor 2019 fórum

X-faktor 2019 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
20. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Simple)
2019. okt. 15. 15:42

Sokszor van ilyen érzésem nekem is. És a "konyhafőnök" c. vetélkedőnél is évek óta azon jár az agyam: miért az a valaki nyerte, és nem a másik??

Esetleg valami előre megírt forgatókönyv szerint mennek a dolgok? De ki írja, és ki diktálja?

19. Kicsi Fecske (válaszként erre: 18. - Simple)
2019. okt. 15. 15:35

Hááát ez az!

Ilyenkor csalódom a fülembe! :DD

Mert közben meg azt látom, hogy a szakemberek felugrálnak, dícsérnek, én meg csak nézek, hogy akkor mi van?! :D


(Azt hiszem, most ki is hagyom ezt az évadot. Elfáradt már ez a műsor pihentetni kellett volna, szerintem.)

18. simple (válaszként erre: 14. - Kicsi Fecske)
2019. okt. 15. 15:10
Szerintem ez a 14 éves gyerek borzalmas volt. Nagyon hamisnak hallottam.
17. Banános Zselé (válaszként erre: 14. - Kicsi Fecske)
2019. okt. 13. 10:45
mentálissan kell itt lenni, nem korosztály szerint
16. Banános Zselé (válaszként erre: 15. - Kicsi Fecske)
2019. okt. 13. 10:44
azoknál jobb volt Szabina, azokat viccből engedték tovább, csak kérdés hogy meddig jutnak el, vagy valami más sorsuk lesz
2019. okt. 13. 10:08

Tóth Szabina előadására érdekesen reagáltak a mentorok! Nekem sem tetszett az előadás! De, az sem tetszett, ahogy szinte megalázták a zeneművészetit végzett, képzett énekest. Való igaz, hogy 36 évesen, nem ott tart ahol kellene, nem volt egy nagy durranás a hangja sem.

De nem lett volna szabad a több "Rendezvényesnek" nevezett bohócokkal egy napon említeni. Inkább őt hallgattam volna mégegyszer, mint a nyekergősen, bántóan rosszul éneklőket, akiket a legnagyobb meglepetésemre (és szégyenükre!) továbbrugdostak.

2019. okt. 13. 10:07

Tegnap ez az Aletta rémesen nézett ki!  A zsűri pedig elájult a lány kinézetétől.  Talán Aletta azért jött ilyen feltűnő kinézetben, hogy kitűnjön  a tömegből?! Hiszen  két éve is indult és nem jutott tovább. A zöld hajú lány sem volt egy nagy szám, kinézete szintén borzasztó.


A 14 éves kisfiú tetszett volna ugyan, de én 18 év alatt nem engednék indulni! Csak a megfelelő korosztályban! Olyan erővel énekelt képzeltenül, hogy pár év múlva, tönkre megy ez a hang és kár volna érte. 


A Máté Péter számot éneklő srác tényleg nagy hatást ért el. De úgy érzem, kicsit hatásvadász is volt! Mert nyilván ilyen érzelmi állapotban nem szólnak bele a mentorok.Öten vannak testvérek elmondása szerint. Akkor Nagy Krisztián a testvére lehet, aki utoljára pszichésen nem bírta a mentorházat sem. Sőt, a következő alkalommal is idegileg voltak gondok vele. Az "öcsike" pedig, nagyon beszédhibás! Ezt kellene orvosolni előbb. Kíváncsi vagyok arra is, hogy más számot hogyan fog előadni, vagy csak erre az egy számra van ráállva?!

13. Banános Zselé (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2019. okt. 13. 09:18
ebben a korban mutálnak a fiúk, a nagynénémék is ki voltak akadva a hangomtól
2019. okt. 13. 07:20

Túl-koreografált volt az apja által nem látogatott gyermek fellépése. Én elhiszem, hogy fáj neki, amiért az apja felé sem néz, de azért ezt azok a gyerekek könnyebben kezelik, akiknek ezt helyesen magyarázzák.


Sajnáltam a srácot és a fájdalmát, de úgy éreztem, túlságosan rájátszott erre a dalra.

Jó hangja van/lesz, de az orrmandulát műteni kellene, akkor talán tisztábban tudna beszélni, nem annyira dunnyogósan.

2019. okt. 12. 23:27
A 14 éves kisfiútól leesett az állam. Én is megöleltem volna:)
10. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - Hpetra22)
2019. okt. 12. 23:25

Annak tűnt.

Meg a barátnője is:D

2019. okt. 12. 21:50
Ez a Vanessza pasi?
2019. okt. 11. 15:50
Holnap már ismét csak nézhetjük, a következő részt. A látott előzetes alapján most is kapunk majd jót is, rosszat is. Kíváncsi vagyok rájuk.
7. andilaci (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2019. okt. 10. 04:25

Érdekes és el gondolkodtató volt az idös bácsi története.

Érzelmeteket megmozgató volt mindenképpen.

6. papája (válaszként erre: 3. - Kekcinege)
2019. okt. 7. 16:59

Az első 3 rész a tehetségteleneké. Ezek a részek inkább a szórakoztatásról, mint a tehetségekről szólnak. Nagyon szeretem ezeket a részeket, mert nagyon vicces és szórakoztató. Néha persze a kontraszt kedvéért mutatnak nagyon jó előadókat is.

A válogató után kezdődik a küzdelem, az igazi verseny.


A Sztárban szár leszek műsorban viszont nagyon sok igazi tehetség esett ki, mert "csak" fantasztikusan énekelt, de nem tudott utánozni.

Jó lenne itt látni ezeket a fiatalokat.

5. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Kekcinege)
2019. okt. 7. 14:11
Azért volt néhány jó hangú, tehetséges énekes, akiket rögtön 4 igennel küldtek tovább. Valaki ott mintha olyat mondott volna a függöny mögött: ez azt jelenti, hogy viszik magukkal a mentorok. Majd utána szelektálnak tovább. Gondolom.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - 0adc8842b1)
2019. okt. 7. 14:09
Szerintem is sokan megkönnyezték, és most ezzel a lépésükkel szimpátiát vívott ki magának a tv-csatorna, de minimum a műsor szerkesztősége. Jó volt nézni.
2019. okt. 7. 12:09
Nem volt rossz adás. Amit hiányoltam azok a tehetségek voltak. Ez egy tehetség kutató műsor, szívesen néznék egy olyan részt, amikor a zsűrik azért vannak bajban, mert túl sok a jó hangú tehetség, nem azért, mert nem bírják a sok hamis, tehetségtelen hangot.
2. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Napsugár8)
2019. okt. 6. 20:48
Nekem is tetszett, és szép jelenet volt. Még a közönségből is megkönnyezte egy hölgy. Azért vannak bolond fellépők, akik nem tudni mit gondolnak magukról. Már a fellépésük, a viselkedésük is gusztustalan. De jó-,zsűri beszólása.
2019. okt. 6. 14:14

Tegnap volt az első adás. Volt benne 1-2 igen tehetséges fiatal, akik már rögtön 4 igennel jutottak tovább, volt 1-2 szokásos "önjelölt világsztár" és a többiek több-kevesebb sikerrel.


És volt egy 70 éves bácsika! Egy szál gitárral, és saját bevallása szerint elsősorban nem azért, jött hogy megnyerje a fődíjat, hanem hogy megtalálja a testvérét.

Hát a szervezők, rendezők kitettek magukért. Le a kalappal előttük. Nagyon szép jelenet volt.


[link]


És nekem még a bácsika éneke, gitározása is tetszett. Ennél rosszabb részek sohase legyenek. Tetszik!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook