Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » X-faktor 2019 fórum

X-faktor 2019 (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
50. Banános Zselé (válaszként erre: 48. - Piroska52)
2019. nov. 14. 10:27
mind a négy énekes
49. Banános Zselé (válaszként erre: 47. - Napsugár8)
2019. nov. 14. 10:27
amikor énekelt a közönségnek, óriási siker volt, sőt követelték a széket, a testvérét megtalálhatta volna Keresem a családom c. műsorban, vagy más közéleti műsorban
48. Piroska52 (válaszként erre: 44. - Kicsi Fecske)
2019. nov. 14. 09:10

Csak annyit látok belőle,ami a reklámokban van.

Nem nézem,mert Puskás Petitől kiver a víz,de a többit is inkább hagyjuk.

Akkor még néztem,mikor Presserék voltak a zsűri,mert ők legalább értették a dolgukat.

47. Napsugár8 (válaszként erre: 44. - Kicsi Fecske)
2019. nov. 14. 08:07

Azért Anti bácsit nem értem.

Benevezett, megtalálta a tesóját, ez volt az eredeti terve, célja. Köszönje meg a mentoroknak, hogy egyáltalán eljutott odáig és segítették, hogy ismét együtt lehessenek, és ennyi.

Legyen már annyi önkritikája, hogy belássa, nem igazán énekel, inkább csak elmotyogja azokat a dalokat... önként kellene felállnia, mint megvárni, míg valóban hazaküldik. Sokkal szimpibb lenne.

2019. nov. 13. 22:19
most sokan ki fognak esni, 4-en, gondolom azért van így mert régebbi évadokban sokszor betegek voltak az énekesek, gondolom a sok gyakorlás meg a hideg miatt
45. Törpilla (válaszként erre: 44. - Kicsi Fecske)
2019. nov. 13. 20:44

Pontosan. Szívemből szóltál. Vicc amit csinálnak a zsűrik..

Bogi nem oda való. Puskás Petitől alapjáraton falat kaparok. Egy időben azzal viccelődtem aki engem bántani akar vagy Hien vagy Puskás Peti cd vegyen nekem tuti soha többet nem hall rólam. Maradt akkor még Gáspár Laci nos szeretem elismerem most mégis eléggé nagyon rosszul hozza a formáját. Lényeg akiket is be válogattak is bele lehetne kötni nem kötök mert nem tudok énekelni. Csupán csak ezért, de ez a műsor is évről évre csak rosszabb.

2019. nov. 12. 22:21

Az eddig látottak alapján az alábbi a véleményem:


A mentorgárda olyan amilyen, nem tisztem ítélkezni.

Én más zsűriken szocializálódtam. Presser Gábortól, Pély Barna,  Pierrot, Novák Péter, Eszenyi Enikő, Fenyő Milós, Mester Tamásig. A mostani zsűri az óvodás kategória.  De úgy is viselkednek, folyamatos egóharc megy köztük. Bizonygatva ezzel ki a hozzáértőbb, szakmaibb stb.

Boginak nem lett volna szabad elvállalni a műsort! Már, ő is érzi ezért frusztrált sokszor. Ezért fakad sírva is, hacsak nem megrendezett ez is. Sajnos Bogi mögött nincs egy olyan pálya, munkásság, hogy mentor legyen. Túl fiatal és a csatorna mégis beültette a rossz fiúk közé szenvedni. Ennek ellenére, talán az eddigi legvállalhatóbb, legemberibb női mentor.

Persze ez csak az én véleményem!


(Egyébként én nem kategorizálnám a versenyzőket. Minek?!

De! Lenne alsó-, és felső határ, mondjuk 18-tól 25-ig.)


Kedvencem nincs. Úgy érzem a férfi mezőny az erősebb.  A lányok közül csak Enikó, Cintia és Aletta győzött meg. Blanka meg majd első kiesőnek kellett. :D

Az élőshowt Patrik és Anti bácsi miatt nézem.

Patrik indentitása egyértelmű, de a mássága engem nem zavar. Először azt gondoltam, hogy Anti bácsit nem lett volna szabad továbbjuttatni. Nem is értettem. Jóformán csak Bródy féloktávos dalait énekelgeti, belebakizva.

Később azt hittem, az élő showt nem is vállalja. Átengedi majd a helyét - elérzékenyülve - egy fiatalnak. De vállalta, rábólintott és ott van az élő adásban. Értem én "nem csak a húszéveseké a világ! Az is lehet, hogy a csatorna meg úgy gondolta - a fránya nézettség miatt! -, hogy "engedjétek tovább" súgták a fülekre! A célközönség szeretni fogja!

Bizonyára nem ez lesz az élő show csúcspontja. De tartom annyira intelligensnek a fiatalokat, hogy érteni fogják majd, hogy senki nem fiatalodik.

Az idősebbek pedig jó szívvel veszik majd, hogy rájuk gondolva egy " hasonszőrűt " is bevittek a műsorba.

Ezt gondolom én.

43. simple (válaszként erre: 40. - Banános Zselé)
2019. nov. 12. 15:37
Szerintem Dominik borzasztóan hamis volt, nekem egyáltalán nem tetszett.
42. simple (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2019. nov. 12. 15:35
Én is úgy gondolom, hogy ő lesz az első kieső. Pontosan azért amit írtál, mindig ugyanolyan. Az erdélyi együttes is mindig ugyanolyan volt, akik a mentorházból estek ki, de nekem ez a roma együttes is mindig ugyanolyan. (ahol csak az énekes lány, és mellette még 3 fiú van)
41. Napsugár8 (válaszként erre: 39. - Simple)
2019. nov. 12. 14:21
Szerintem Anti bácsi majd az első élő-adás után ki fog hullani. Max. a következő körben. Mert ha az idén is az a tendencia, hogy egy-egy énekes lépjen ki a saját komfort-zónájából és tanuljon meg más stílusú dalokat is... akkor bizony Anti bácsinak ez nem fog menni. Mert ugye a saját zenei tehetségük, az ének tudásuk akkor nyilvánul meg, ha más stílusban is tudnak megfelelően produkálni. Nehezen tudom elképzelni, hogy Anti bácsi pl. Kovács Kati ordibálós "Nem leszek sohasem a játékszered", vagy Cini "Nem leszek én apáca", és hasonló stílusú dalokat képes lenne elénekelni. :)
40. Banános Zselé (válaszként erre: 39. - Simple)
2019. nov. 11. 10:36
mert akkorra hatást vált ki hogy a közönség tapsviharba került amikor énekelt, és szerintem akár meg is nyerheti, Dominikot sajnáltam mert az elején jó volt a selejtezőn, de minden évben így van hogy utána épülnek le
39. simple
2019. nov. 11. 10:24
Én Patriknak örültem nagyon, viszont ezt az Anti? bácsit nagyon nem értem, hogy kerül élő show-ba.
2019. nov. 11. 09:21
Én eléggé csalódott vagyok. Pár embert nagyon nem kellett volna haza küldeni.
37. Napsugár8 (válaszként erre: 36. - Banános Zselé)
2019. nov. 11. 08:40
Valahogy kicserélném azt a "nemzetiségi" kis srácot Peti és Laci között. Laci sokkal többet ki fog tudni hozni belőle, mint Peti, aki saját bevallása szerint sem járatos az etnikum zenéjében. Nagyon jó a kis srác, kár lenne, ha elkallódna a hozzá nem értők kezei között.
2019. nov. 11. 08:26
voltak érdekes döntések
35. Banános Zselé (válaszként erre: 34. - Felhasznalo1026)
2019. nov. 2. 22:04
egy visszatérő nyert Danics Dóra, meg voltak olyan visszatérők akik még a mentorházba se jutottak be
2019. nov. 2. 22:01
Patrik fogja megnyerni, mert visszatérő.
2019. nov. 2. 20:21
A két lányt nagyon sajnálom.
2019. nov. 2. 20:19
Szánalmas
2019. nov. 2. 20:17

Ezzel a rendezvény baromsággal olyan színvonaltalan embereket juttattak a táborba, hogy csak kiszúrtak a tehetségesekkel, akik csoportjába kerültek.


Marika néni egy rap csoportban? Komolyan?


BÉNA A ZSŰRI!

30. simple (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2019. okt. 16. 15:33
Persze, azt már most tudják. Ez a kereskedelmi tévézés szörnyű, mindent a nézettségért... És már műsor közben is vannak oldalról beugró reklámok. :D Röhej.
29. Banános Zselé (válaszként erre: 27. - Simple)
2019. okt. 16. 08:17
igen visszatérők mindig voltak, mondjuk Danics Dóra meg is nyerte
28. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Simple)
2019. okt. 16. 07:05
Megnyugtattál, ezek szerint más is úgy gondolja nemcsak én. Akkor viszont kár lesz annyira izgulni majd a végén, hogy ki is nyeri, ha az illetékesek majd előre tudják.
27. simple (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2019. okt. 15. 20:58
Hát szerintem az is előre le van zsírozva. Mindig kell valaki, akinek hányattatott sorsa van... Kell egy fiatal, akinek még érnie kell, kell egy visszatérő stb. Ha megfigyeled kb. mindegyiknek ugyanaz a sémája.
26. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Simple)
2019. okt. 15. 18:25
Azt én is tudom, hogy a műsort előre szerkesztik, megírják, de hogy a zsűri kit fog a jelentkezők közül üdv-rivalgással továbbengedni, és kit fog hazaküldeni... remélem, hogy az valóban a tudás-nem tudás alapján működik, és nem valami más szempontok szerinti előre meghatározott, egyéb feltételek alapján.
25. Bless the child (válaszként erre: 22. - Simple)
2019. okt. 15. 17:37
Biztosan tudom, hogy meg van írva
24. Banános Zselé (válaszként erre: 23. - Törpilla)
2019. okt. 15. 16:28
vannak kimagaslóan jók, főlek a tinik között
2019. okt. 15. 16:14
Nem vagyok elájulva nyilván hanyagolni fogom.
22. simple (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2019. okt. 15. 15:45
Biztos, hogy előre meg van írva a forgatókönyve a műsoroknak. Megvan ennek a pszichológiája, aszerint mennek.
21. simple (válaszként erre: 19. - Kicsi Fecske)
2019. okt. 15. 15:44
Igen, ilyenkor látszik hogy előre el van tervezve minden. Ez a gyerek egyszerűen "kell" most a műsorba.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook